Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ONSEN®
ONSEN®

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ONSEN®

ONSEN® to oparta na rodzinnym kapitale polska marka produktów zaprojektowanych dla zapewnienia zdrowego i komfortowego snu, a także pełnej ergonomii codziennego życia. Produkowane przez ONSEN® materace i poduszki ortopedyczne stanowią odpowiedź na potrzeby i dolegliwości. Stworzone zostały zgodnie z jobs to be done, a także z pomocą metodologii design thinking, co stanowi całkowicie unikalne podejście.

Naszym marzeniem jest dać rozsądnym ludziom rzetelną wiedzę po to, aby obalili panujące status quo. Myśląc inaczej, wspólnie z nimi tworzymy nową rzeczywistość opartą na funkcjonalnych i bezkonkurencyjnych produktach.
Poznaj naszą filozofię
ONSEN®

NASZ POCZĄTEK

Wszystko zaczęło się w 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy mieliśmy styczności z pianką visco. Stworzona na zlecenie NASA przez czołowych naukowców pianka z pamięcią kształtu, zachwyciła wówczas cały świat. W tym czasie pianka termoelastyczna, znalazła olbrzymie zastosowanie w produkcji materaców, poduszek i różnego rodzaju sprzętu medycznego. Z czasem zaczęliśmy dostrzegać jej wady. Towarzyszyła nam ona do 2015 roku.

DLACZEGO?

Sytuacja radykalnie się zmieniła, gdy mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć inspirujący wykład Simona Sineka na konferencji TEDx pod tytułem Zaczynaj od DLACZEGO. Od tego czasu, wszystko co tworzyliśmy w firmie zaczęło przybierać inny wymiar. Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter. Stały się one w pełni funkcjonalne, użytkowe i oparte wyłącznie na rzeczywistych potrzebach klientów. Spowodowało to, że są one obecnie najlepsze na rynku i posiadają całą rzeszę swoich fanów.
,,
Stawiając na pierwszym miejscu potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy serię doskonałych i funkcjonalnych produktów.

ERGONOMIA I FIZJOLOGIA

Dotychczas dostępne na rynku poduszki ortopedyczne i materace, a w tym również materace piankowe, najczęściej nie spełniają swoich podstawowych zadań. Kształty poduszek profilowanych źle podpierają odcinek szyjny kręgosłupa, a nieodpowiednia konstrukcja większości materaców powoduje liczne niedogodności dla użytkownika. Dodatkowo wszechobecne mijanie się z prawdą i cała masa manipulacji sprzedażowych powoduje, że żyjemy w stanie status quo, które szkodzi nam wszystkim, jako konsumentom. W ONSEN® zdecydowanie sprzeciwiliśmy się temu, rzucając rękawicę całej branży.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Podczas projektowania wszystkich naszych materaców i poduszek ortopedycznych wykorzystujemy design thinking stworzonej przez Simona Sineka. Korzystamy też z metody jobs to be done stworzonej przez profesora Clayton Christensena z Harvard Business School's i propagowanej przez Setha Godina. Istotą tej unikalnej metody jest projektowanie wyrobów w taki sposób, aby finalnie stworzony produkt wykonywał zadania, do których jest stworzony. Innymi słowy, nasze produkty mają robić to, co do nich należy. Bez kompromisów.
,,
Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy zaczynając od DLACZEGO stworzyli funkcjonalne i komfortowe produkty do Twojej sypialni.
Materace i poduszki ortopedyczne marki ONSEN® dostępne są również w czołowych platformach sprzedażowych:

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.

[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!