Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
GDZIE KUPIĆ MATERAC I PODUSZKI ONSEN®?
ONSEN®

GDZIE KUPIĆ MATERAC I PODUSZKI ONSEN®?

Materace, poduszki ortopedyczne i inne produkty marki ONSEN® można zakupić bezpośrednio na stronie internetowej - www.onsen.eu. Posiadamy także salon ekspozycyjny umieszczony w siedzibie naszej firmy, tj. w Toruniu przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71G.

Produkty marki ONSEN® są niedostępne w punktach sprzedaży detalicznej i internetowej nienależących do firmy.

POWÓD 1: Najlepsza cena
Dzięki temu, że docieramy bezpośrednio do Państwa, jesteśmy w stanie wyeliminować dodatkowe koszta. Choćby te związane z dodatkowym transportem, magazynowaniem, obsługą, a także marżą narzucaną przez osoby trzecie. W początkowej fazie, gdy jeszcze rozważaliśmy skorzystanie z usług firm handlowych, przekonaliśmy się o tym, że w takim przypadku nasi Klienci musieliby wydać nawet o kilka tysięcy złotych więcej, aby móc cieszyć się naszym materacem. Przykładem może być sklep, który nasz materac 160x200 zamierzał sprzedawać za ponad 12 000 złotych. Tymczasem cena, za jaką sami wtedy sprzedawaliśmy swój produkt, wynosiła poniżej 4000 złotych. Na to zaś się nie zgadzamy.

POWÓD 2: Bezpośrednia i profesjonalna obsługa

Jesteśmy dumni z produktów, które oferujemy. Nasze materace i poduszki ortopedyczne są zaprojektowane i wyprodukowane w pełni świadomie, zaś wszystko to poprzedziliśmy długim procesem prototypizacji, a także testami na osobach cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Przeprowadzaliśmy też wiele konsultacji ze specjalistami, korzystając z ich eksperckiej wiedzy w zakresie neurologii, ortopedii, fizjoterapii czy psychologii. Wiedzę tę chcemy przekazywać Państwu w najszerszym możliwym stopniu, jak też w przyjaznej atmosferze. To zaś możliwe jest wyłącznie osobiście, bowiem tylko wtedy mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają wiedzę w sposób rzetelny, uczciwy i przejrzysty.

POWÓD 3: Materace online pozwalają na idealne dopasowanie
Dzięki sprzedaży materacy przez internet możemy zaoferować naszym Klientom możliwość ich rzeczywistego przetestowania w zaciszu własnej sypialni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że materac zakupiony w sklepie stacjonarnym często okazuje się zakupem chybionym. Dzieje się tak przez powszechnie stosowane nieuczciwe praktyki sprzedaży, a także presję i niemożliwość przetestowania produktu. Nie da się bowiem tego zrobić w butach, odzieży i krótkim czasie pod okiem sprzedawcy, choćby dlatego, że śpimy w innych warunkach, a sam sen odbywa się w stanie całkowitej nieświadomości. Dodatkowo ciało na przyzwyczajenie się do nowego materaca potrzebuje przynajmniej 30 nocy. Dopiero po tym czasie zauważalne staje się to czy dany materac zapewnia nam odpowiedni komfort.

Dlatego też w ONSEN® dajemy naszym Klientom możliwość testowania produktów przez 100 nocy. Zwrot materaca dokonany w tym czasie skutkuje zwrotem pełnej wpłaconej kwoty. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów. Chcemy, aby nasi Klienci mieli możliwość zapoznać się z naszymi materacami i poduszkami ortopedycznymi, aby bez ryzyka również móc się o tym przekonać.

Przyjęta forma sprzedaży pozwala nam więc nie tylko zaoferować naszym Klientom poduszki ortopedyczne i materace online w najlepszych cenach, ale też ściśle kontrolować jakość produktów i obsługi oraz zapewnić idealną obsługę posprzedażową. Wszystkie produkty ONSEN® można zakupić bezpośrednio na stronie internetowej - www.onsen.eu.

Produkty marki ONSEN® dostępne są również w czołowych platformach sprzedażowych:
Zostaw nam opinię na:
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!