Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
ONSEN® FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
ONSEN®

ONSEN® FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z najlepszymi wysokoelastycznymi materacami piankowymi, poduszkami ortopedycznymi i akcesoriami do spania!
+
Czy materac Osaka Air jest dla każdego?
Tak! Uniwersalny materac Osaka Air to materac wysokoelastyczny, który posiada optymalnie dobraną twardość, gęstość i grubość poszczególnych warstw. Materac ten odpowiednio wspiera ciało każdego człowieka i zapewnia mu idealne podparcie kręgosłupa. Nie jest to zależne od wagi użytkownika. Mitem jest, że osoba szczupła powinna spać na miękkim materacu określanym jako H1, a cięższa na materacu twardym określanym jako H4. Ilość punktów podporu u tych osób jest różna, a finalnie wywierają one nacisk na materac w bardzo zbliżony sposób.
+
Czy materac Osaka Air to materac termoelastyczny?

Tak i nie. Tradycyjny materac termoelastyczny posiada warstwę pianki poliuretanowej typu visco, czyli piankę z pamięcią kształtu, jako pierwszą górną warstwę. To powoduje zasysanie śpiącej osoby do materaca. Efektem tego jest przegrzewanie i pocenie ciała, ograniczniczenie poruszania się, jak i możliwości zmiany pozycji do spania. W materacu Osaka Air pianka termoelastyczna występuje jako druga w kolejności warstwa. Dzięki temu korzystamy z jej zalet, ale wyeliminowaliśmy jej wady!

+
Czy materiał Skin+ naprawdę korzystnie wpływa na skórę?
Tak! Zawarte w tkaninie Skin+ mikrokapsułki z probiotykiem Bacillus Indicus PD01 wymuszają produkcję karotenoidów - naturalnych przeciwutleniaczy, które zapobiegają uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, a także miękkość i gładkość skóry.
+
Czy poduszki ortopedyczne ONSEN® posiadają zewnętrzną poszewkę?
Tak! Każda sprzedana poduszka ortopedyczna ONSEN® wysyłana jest w poszewce. Rodzaj poszewki zależy od wyboru Klienta - może być to poszewka standardowa lub wykonana z innowacyjnego materiału Skin+. Na poszewce tej powinno się bezpośrednio spać. Jest ona bowiem wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala ją zdjąć i prać w temperaturze do 40 °C.
+
Czy poduszki ortopedyczne ONSEN® są odpowiednie dla osób ze spłyconą lordozą szyjną?
Tak! Poduszki ortopedyczne ONSEN® zostały zaprojektowane dla osób ze spłyceniem lordozy szyjnej. Pozwalają one przywrócić odpowiedni kształt odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, co przy zniesionej lordozie szyjnej stanowi bardzo ważny element powrotu do zdrowia.
+
Czy istnieje możliwość wysyłki produktów ONSEN® za granicę?
Wszystkie poduszki ortopedyczne, poszewki i akcesoria ONSEN® można zamówić z wysyłką kurierem DPD do takich państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Holandia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry.

W przypadku materaca istnieje możliwość jego wysyłki za granicę transportem zorganizowanym przez odbiorcę po przesłaniu nam listu przewozowego do wydruku. Jeśli wysyłka odbywa się do kraju, w którym przesyłka może być obarczona opłatami celno-skarbowymi, te uiścić musi osoba zamawiająca towar. W celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Czy jeśli nie mam problemów z kręgosłupem, to mogę spać na poduszce ortopedycznej ONSEN®?
Tak! Poduszki ortopedyczne ONSEN® to produkty medyczne klasy pierwszej, które służą nie tylko osobom potrzebującym pomocy ortopedycznej, ale też profilaktyce. Poduszki ortopedyczne ONSEN® gwarantują dłuższe utrzymanie zdrowego kręgosłupa dzięki zapewnieniu mu odpowiedniego wsparcia w trakcie snu.
+
Czy moja skóra powinna bezpośrednio dotykać materiału Skin+?
Tak! Aby maksymalnie skorzystać z właściwości materiału Skin+ skóra powinna bezpośrednio przylegać do tkaniny. Nie stosuj dodatkowych poszewek, ponieważ utrudnią one przedostanie się mikrokapsułek z probiotykiem na powierzchnię skóry.
+
Czy naprawdę mogę zwrócić materac przed upływem 100 dni?
Tak! Produkty marki Onsen Sleeping, a w tym również materace, możesz bez ograniczeń testować w zaciszu swojej własnej sypialni aż przez 100 dni. W tym czasie możesz nam go zwrócić, a my prześlemy otrzymane pieniądze.
+
Czy w ofercie ONSEN® znajduje się materac nawierzchniowy?
Nie! Materace nawierzchniowe są czymś, czemu w ONSEN® się sprzeciwiamy. Nie są one w stanie w pełni wyrównać braku komfortu, jaki powoduje posiadany materac. Często po zakupie materaca nawierzchniowego konieczna jest wymiana materaca, bowiem nie spełnia on oczekiwań konsumentów. To zaś powoduje, że jego zakup jest nieopłacalny.
+
Czy w ofercie ONSEN® znajduje się nakładka na materac?
Tak! ONSEN® oferuje najlepszą na rynku nakładkę na materac Airflow Mesh 3D, której innowacyjna struktura pozwala na znaczne zwiększenie komfortu snu.
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!