Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
ZWROTY W ONSEN®
ONSEN®

ZWROTY W ONSEN®

W ONSEN® masz aż 100 dni na zwrot zamówienia. Bez dodatkowych opłat.
Zwroty w ONSEN® są jasne i proste, dzięki czemu zakup materaca czy poduszki ortopedycznej nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu zwracanych produktów. Nie dokonujemy potrąceń związanych ze zwrotem. Jeśli dokonasz zwrotu, otrzymasz 100% zapłaconej kwoty. W dodatku masz na to aż 100 dni!

Nikt nie chce kupować kota w worku, tym bardziej w przypadku zakupu tak ważnego produktu, jakim jest materac. Jeśli zastanawiasz się jaki materac wybrać, na pewno myślisz również o tym, co może się zdarzyć, jeśli zakup okaże się nietrafiony. Czy materac możesz sprawdzić i testować we własnej sypialni? Czy w razie konieczności możesz dokonać zwrotu materaca?

Kupując w ONSEN® nie musisz się martwić. Bez ryzyka testuj materac Osaka Air bez ograniczeń nawet przez 100 dni! Śpij na nim, wypoczywaj, pij poranną kawę. Niech skaczą po nim dzieci oraz bawi się na nim Twój kot i pies. Przetestuj materac w zaciszu swojej własnej sypialni i przekonaj się o jego niezwykłych funkcjonalnościach. Jeśli jednak okaże się, że nasz materac Ci nie odpowiada, odeślij go do nas, a my zwrócimy Twoje pieniądze. 100 dni na bezpłatny zwrot dotyczy również wszystkich innych produktów marki ONSEN®, w tym poduszek ortopedycznych. Wszystko opiera się na przejrzystych zasadach.
 


REGULAMIN ZWROTÓW W CIĄGU 100 DNI
 
1. Oferta „100 dni na zwrot” skierowana jest do wszystkich klientów, którzy zakupili produkty marki Onsen przez oficjalną stronę internetową – www.onsen.eu – i dotyczy materaców, poduszek ortopedycznych oraz mebli ergonomicznych, zaś pozostałe produkty nie są objęte ofertą. W przypadku zakupu zestawu, oferta „100 dni na zwrot” obowiązuje wyłącznie na cały zestaw. Nie ma możliwości zwrotu tylko części produktów wchodzących w skład zestawu.

2. Zwrot może nastąpić między 50 dniem a 100 dniem po doręczeniu zamówienia do Klienta. W uzasadnionych przypadkach zwrot może nastąpić przed upływem 50 dnia po wcześniejszym kontakcie ze Sklepem i uzyskaniem informacji o takiej możliwości.

3. Z oferty „100 dni na zwrot” skorzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne. Z oferty wykluczone są zakupu dokonane na firmę. Udział w programie "100 dni na zwrot" jest automatyczny. Nie wymaga żadnych działań ze strony Klienta.

4. Klient, który chce skorzystać z możliwości zwrotu w ramach oferty „100 dni na zwrot”, zobowiązany jest do skontaktowania się ze Sklepem i poinformowania o chęci zwrotu. Następnie, po rejestracji zwrotu przez Sklep, Konsument winien odesłać zwracany produkt wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy.

5. Koszta przesyłki towaru zwracanego w ramach oferty „100 dni na zwrot” pokrywa Konsument. Zwrotu należy dokonać na adres: ONSEN Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 71G, 87-100 Toruń, +48 512 999 218. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

6. Sklep dokona zwrotu 100% wpłaconych środków zgodnie z użytą przez Konsumenta metodą płatności w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwróconego produktu. Nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu.

7. Oferta trwa przez czas nieokreślony, do odwołania. W przypadku odwołania oferty, Konsumenci, którzy dokonali zakupu w czasie jej trwania, zachowują prawo do tego, aby z niej skorzystać.

8. ONSEN Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy skorzystania z oferty "100 dni na test" w przypadku wykrycia istotnego nadużycia ze strony Konsumenta. Za nadużycie uważa się przede wszystkim powtarzające się zamawianie produktów na te same dane osobowe lub dane osobowe osób powiązanych z Konsumentem i następnie ich zwracanie, jak również celowe doprowadzanie ONSEN Sp. z.o.o. do strat finansowych.
 


WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Jeśli masz jakieś pytania w sprawie zwrotów, zadzwoń na numer
+48 512 999 218

 

Pomożemy Ci w zwrocie materaca!
 
Transport materaców bywa trudny ze względu na ich dużą wagę i gabaryty. Wychodząc na przeciw prośbom klientów, uruchomiliśmy możliwość odpłatnego odbioru materaca za pośrednictwem jednej z naszych firm kurierskich. Zlecenie możesz złożyć na dedykowanej stronie: https://onsen.eu/transport-zwrotny/
 
Oferta „100 dni na zwrot” jest niezależna od uprawnień przysługujących Konsumentom z mocy obowiązującego prawa. W żaden sposób nie wpływa więc na uprawnienia Konsumentów wynikające z art. 34 ust. 3 Ustawy o prawach konsumentów, które pozwalają na dokonanie zwrotu w terminie 14 dni od dnia doręczenia. Chcąc skorzystać z tego uprawnienia, wypełnij formularz odstąpienia od umowy lub sporządź oświadczenie we własnym zakresie, a następnie odeślij towar na nasz adres. 

Zwracane produkty ONSEN® nie są ponownie wprowadzane do sprzedaży. Mimo tego prosimy, aby przesyłane nam produkty zachowywały minimalne standardy higieniczne. Zachęcamy, aby nie były brudne lub poplamione, a także nie nosiły znaków obecności ludzkich wydzielin. Ma to na celu dbałość o zdrowie naszych pracowników, a także kurierów.
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!