Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
POLECAJ ONSEN® I ZYSKUJ
ONSEN®

POLECAJ ONSEN® I ZYSKUJ

Po dokonanym w ONSEN® zakupie automatycznie bierzesz udział w naszej promocji, dzięki której możesz zyskać jeszcze więcej!

Przekaż swój numer zamówienia bliskim i znajomym. Stanowi on kod rabatowy na 5% dla osób, które zechcez nim obdarować. Wystarczy wpisać go w koszyku!

Jeśli ktoś z Twojego polecenia dokona zakupu materaca lub zestawu, otrzymasz w prezencie wybraną poduszkę ortopedyczną w poszewce standardowej.

Jeśli ktoś z Twojego polecenia dokona zakupu samej poduszki ortopedycznej, otrzymasz w prezencie wybraną standardową poszewkę na poduszkę.

Prezenty wysyłane są po upływie 100 dni od doręczenia zamówienia poleconej osobie w przypadku, w którym nie zostało ono anulowane lub zamówione produkty nie zostały zwrócone.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji jest wpisanie przy składaniu zamówienia kodu rabatowego będącego numerem zamówienia osoby polecającej.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące promocji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 512 999 218 lub pocztą elektroniczną na adres marketing@onsensleeping.com.
 
https://onsensleeping.com/

https://onsensleeping.com/de/

https://onsensleeping.com/en/
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!