Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poduszka ergonomiczna Enso Skin+

Poduszka ergonomiczna Enso Skin+

639,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o poduszce
Enso Skin+ to najwyższej jakości dwustronna poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach.

Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Enso Skin+ pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach.

Poszewka na poduszkę ortopedyczną Enso Skin+ wykonana została z wielokierunkowo elastycznej tkaniny Skin+ o gramaturze wynoszącej aż 450 g/m2, która składa się w 99% z poliestru i 1% elastanu. Ten zawierający mikrokapsułki z probiotykiem Bacillus indicus PD01 materiał tekstylny stanowi opatentowany wyrób belgijskiej firmy BekaertDeslee. Zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji, a także unikalnego splotu, gwarantuje jej cyrkulację powietrza na najlepszym poziomie. Dodatkowo można ją łatwo zdjąć i wyprać. 

Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom, poduszka ortopedyczna Enso Skin+ została zarejestrowana jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jej tworzenia oparty był o metodę design thinking oraz zgodnie z filozofią jobs to be done.

Produkcja poduszki ortopedycznej Enso Skin+ odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary poduszki

ONSEN® oferuje poduszkę ortopedyczną Enso Skin+ w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Szerokość poduszki ortopedycznej Enso Skin+ wynosi 62 centymetry.

Długość poduszki ortopedycznej Enso Skin+ wynosi 38 centymetrów.

Wysokość poduszki Enso Skin+ wynosi:

  • 11 centymetrów do spania na boku;
  • 3 centymetry do spania na plecach;
  • 11 centymetrów z tyłu.

Ponieważ poduszki ortopedyczne ONSEN® nie są wycinane, ale odlewane ze specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych form, nie istnieje możliwość wykonania produktu o innych wymiarach na zamówienie.


Specyfika procesu produkcyjnego powoduje, że poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się rzeczywistymi wymiarami, co w żaden sposób nie wpływa na jakość produktu i jego funkcjonalność.

+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Gwarancja

ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:

  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
Adaptacja do poduszki
Większość osób adaptuje się do poduszki ortopedycznej w ciągu kilku dni i nie doznaje z tego tytułu żadnych trudności. U niektórych osób proces adaptowania się ciała do nowej poduszki ortopedycznej może trwać jednak nawet do 5 tygodni.

Czas ten zależny jest od siły dolegliwości odcinka szyjnego kręgosłupa - im większe dolegliwości, tym proces adaptacji jest dłuższy. Zalecamy, aby osoby, które odczuwają w tym czasie dyskomfort stopniowo zwiększały czas spędzany na poduszce, zaś przez pozostały czas spały na tradycyjnej poduszce.

Rekomendujemy także, aby poduszki ortopedyczne ONSEN® stosować łącznie z materacem Osaka Air. Daje to gwarancję odpowiedniego konturowania ciała przy jednoczesnym zachowaniu fizjologicznej pozycji całego kręgosłupa, a nie tylko jego odcinka szyjnego. Dzięki temu działa się kompleksowo, co znacznie potęguje prozdrowotne właściwości poduszki ortopedycznej.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
+
Przeciwwskazania i instrukcje
Wyrób jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych (laików) zgodnie z instrukcją użytkowania. Materac piankowy oraz poduszka ortopedyczna nie posiadają przeciwwskazań do użytkowania. Ich używanie nie wymaga przeszkolenia. W przypadku nasilenia dolegliwości, należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje obsługi znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
 
+
Dane EUDAMED
Basic UDI-DI:
5905123515025XT

UDI-DI:
59051235154088

Numer katalogowy (EAN):
5905123515408

Nazwy handlowe:
PL: Poduszka ortopedyczna Enso
EN: Orthopedic Pillow Enso
DE: Orthopädisches Kissen Enso

EUDAMED
Inne produkty, które możesz polubić:
Materac piankowy
Osaka Air
160x200x21
4749,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
729,00 zł
+
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
160x200
469,00 zł
+

Dla kogo przeznaczona jest
poduszka ortopedyczna Enso Skin+?

Osoby o różnej budowie ciała, których wzrost mieści się w przedziale 150-180 centymeterów, a waga znajduje się w przedziale 45-75 kilogramów. Jedna strona poduszki (z większym "językiem") wspomaga leczenie i rehabilitację zniesionej lordozy szyjnej, a także innych schorzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Zaś druga strona poduszki (z mniejszym "językiem" jest przeznaczona dla profilaktyki chorób kręgosłupa. Sprawdza się także przy bólach głowy, barków i szyi.
Dla kogo przeznaczona jest poduszka ortopedyczna Enso Skin+?

Poznaj poduszkę ortopedyczną
Enso Skin+

Poznaj poduszkę ortopedyczną
Enso Skin+Produkt polski
Produkcję i sprzedaż poduszki ortopedycznej Enso Skin+ poprzedziło kilka lat projektowania oraz testowania prototypów przez osoby posiadające schorzenia odcinka szyjnego kręgosłupa, a przede wszystkim zniesioną lordozę szyjną i dyskopatię. Do testów zaprosiliśmy też osoby zdrowe, które stosują poduszki ortopedyczne profilaktycznie.

W cały proces projektowania i testowania poduszki ortopedycznej Enso Skin+ zaangażowany był zespół wybitnych specjalistów posiadających profesjonalną wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Dzięki temu poduszka ortopedyczna Enso Skin+ sprawdza się nie tylko w rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi i karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Tego rodzaju pianka poliuretanowa nie przegrzewa głowy dzięki zachowaniu otwartokomórkowej struktury w trakcie jej użytkowania. Dodatkowo nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Tym samym eliminuje ona wszelkie wady poduszek ortopedycznych wykonanych z pianki termoelastycznej typu visco, czyli pianek z pamięcią.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Enso Skin+ pozwala na swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Poduszki ortopedycznej Enso Skin+, podobnie jak żadnych innych poduszek, nie należy stosować przy spaniu na brzuchu.

Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ umieszczona została w innowacyjnym pokrowcu z materiału tekstylnego Skin+, który wzgobacony jest o opatentowany szczep probiotyków.
Jak spać na poduszce ortopedycznej Enso Skin+?
Spanie na poduszce ortopedycznej Enso Skin+ jest bardzo łatwe. Kiedy śpimy na boku, głowę powinniśmy ułożyć w jej bocznej części, która jest wyższa. Nasze nosy mogą nieco wystawać poza kontur poduszki.

Natomiast podczas spania na plecach głowa powinna znajdować się w centralnym zagłębieniu poduszki ortopedycznej Enso Skin+. Pozwala to na ułożenie kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji.

W przypadku spania na plecach, ponieważ poduszka ortopedyczna Enso Skin+ jest dwustronna, należy zwrócić uwagę na to, że jedna z jej stron (z dłuższym językiem) przeznaczona jest dla osób ze zniesioną lub spłyconą lordozą szyjną, a druga strona (z krótszym językiem) dla osób z fizjologiczną lordozą szyjną.

Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ nie nadaje się do spania na brzuchu. Osoby śpiące w tej pozycji nie powinny stosować żadnych poduszek.
Dlaczego pianki stosowane przez ONSEN® są wyjątkowe?
Stosowane do produkcji poduszki ortopedycznej Enso Skin+ otwartokomórkowe pianki poliuretanowe typu HR są materiałem najnowszej generacji. Zapewniają one niespotykane dotąd połączenie nadzwyczajnej elastyczności, dynamiki i wentylacji. Ich zastosowanie w poduszkach ortopedycznych pozwala na zapewnienie optymalnych warunków snu dzięki idealnemu podparciu odcinka szyjnego kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji.
Poszewka na poduszkę w technologii Skin+
Poduszka ortopedyczna Enso Skin+ oferowana jest z poszewką wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skórę i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych.
Strefy podparcia
w poduszce ortopedycznej Asana
1
2
3
3
4
4
1

Zagłębienie w centralnej części poduszki ortopedycznej Asana, w którym podczas spania na plecach spoczywa głowa. Dzięki takiej konstrukcji głowa nie jest przyginana do mostka, a lordoza szyjna nie ulega zniesieniu (spłyceniu).

2

Profil szyjno-piersiowy poduszki ortopedycznej Asana wspomaga utrzymanie prawidłowych krzywizn kręgosłupa oraz zapobiega protrakcji barków podczas spania na plecach. Chroni też przed protrakcją i retrakcją głowy, a także ułatwia oddychanie.

3

Wyższe boki poduszki ortopedycznej Asana służą do spania na boku. Gwarantują utrzymanie fizjologicznej, naturalnej krzywizny kręgosłupa niezależnie od boku, na którym śpisz.

4

Profile barkowe poduszki ortopedycznej Asana mają fizjologiczny kształt. Umożliwia on naturalne ułożenie obręczy barkowej podczas spania na boku. Wspomagają też zachowanie właściwej pozycji głowy.

Na własnej skórze
przekonaj się o walorach
poduszki ortopedycznej Asana
Kup Asanę
Obecne w sklepach poduszki i materace zbyt często nie spełniają swoich podstawowych zadań.


Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter użytkowy, oparty wyłącznie na potrzebach i trudnościach doznawanych przez Klientów. Gwarantujemy ich komfort i funkcjonalność.
Poduszka, która pielęgnuje skórę
Materiał tekstylny Skin+ stosowany w naszych jaśkach do spania wzgobacony jest o zestaw opatentowanych probiotyków. Ich codzienne stosowanie przez zwyczajny sen na poduszce, daje efekt porównywalny z tym, jaki uzyskuje się przy stosowaniu kremu na noc, co czyni go zbędnym. Ma on działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe, co zawdzięcza karotenoidom będącym produktem metabolizmu bakterii probiotycznych.

PROBIOTYKI

Materiał tekstylny Skin+ użyty do produkcji poszewki na poduszkę zawiera mikrokapsułki z opatentowanym probiotykiem Bacillus indicus PD01, które w kontakcie z ciałem otwierają się. Następnie bakterie Bacillus indicus PD01 rozmnażają się na powierzchni skóry, produkując karotenoidy będące efektem działania ich procesów metabolicznych.

DZIAŁANIE

Karotenoidy są naturalnymi przeciwutleniaczami znanymi z ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zapobiegają one uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Dodatkowo pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, miękkość i gładkość skóry.
,,
Probiotyki zawarte w materiale tekstylnym Skin+ wytwarzają karotenoidy, które docierają do ludzkiej skóry nawet wtedy, gdy oddzielona jest ona od nich warstwą materiału.

PIELĘGNACJA

Dawkowanie probiotyku zawartego w materiale tekstylnym Skin+ jest porównywalne z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia. Produkcja karotenoidów przez bakterie trwa juz od pierwszego użycia. Mikrokapsułki z probiotykami silnie przylegają do włókien tekstylnych i utrzymują się w nich nawet do 20 prań w temperaturze do 40 °C.

BADANIA

Materiał tekstylny Skin+ jest wynikiem wspólnych prac firmy BekaertDeslee z Bekaert Deslee Academy, Devan Chemicals i ProDigest - firmy biotechnologicznej wywodzącej się z renomowanego University of Ghent. ProDigest został zwycięzcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 dla firm technologicznych działających w dziedzinie nauk o życiu.
,,
Korzystna rola karotenoidów w skórze ludzkiej została wielokrotnie udokumentowana i potwierdzona wynikami wielu badań naukowych.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Poduszka ergonomiczna Enso Skin+
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy poduszka ortopedyczna Enso jest odpowiednia dla osób ze spłyconą lordozą szyjną?
Tak! Poduszka ortopedyczna Enso została zaprojektowana zarówno dla osób ze spłyceniem lordozy szyjnej, jak i fizjologiczną lordozą szyjną. Pozwala ona przywrócić odpowiedni kształt odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, co przy zniesionej lordozie szyjnej stanowi bardzo ważny element powrotu do zdrowia. Dowiedz się, jak spać na naszych poduszkach ortopedycznych, aby w pełni wykorzystać ich prozdrowotne właściwości.
+
Czy poduszka ortopedyczna Enso posiada poszewkę zewnętrzną?
Tak! Każda sprzedana poduszka ortopedyczna Enso wysyłana jest w poszewce. Rodzaj poszewki zależy od wyboru Klienta - może być to poszewka standardowa lub wykonana z innowacyjnego materiału Skin+. Na poszewce tej powinno się bezpośrednio spać. Jest ona bowiem wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala ją zdjąć i prać w temperaturze do 40°C.
+
Czy jeśli nie mam problemów z kręgosłupem, to mogę spać na poduszce ortopedycznej Enso?
Tak! Poduszka ortopedyczna Enso to produkt medyczny klasy pierwszej, który służy nie tylko osobom potrzebującym pomocy ortopedycznej, ale też profilaktyce. Poduszka ortopedyczna Enso gwarantuje dłuższe utrzymanie zdrowego kręgosłupa dzięki zapewnieniu mu odpowiedniego wsparcia w trakcie snu. Jest ona poduszką dwustronną, a każda z jej stron dedykowana jest innej grupie osób. Strona z dłuższym językiem służy osobom ze spłyconą lordozą szyjną, zaś strona z krótszym językiem stworzona została dla osób z fizjologiczną lordozą szyjną.
ZAKUPY BEZ RYZYKA
BEZPŁATNA DOSTAWA
Standardowa dostawa materaca, poduszek i innych produtków ONSEN® na terenie Polski jest bezpłatna, bez względu na wartość zamówienia! Dostawę do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego oferujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu także inni Europejczycy przekonują się o ich funkcjonalności.
EKSPRESOWA WYSYŁKA
Zamówienia składane w ONSEN® do godziny 11:00 w dni robocze są zazwyczaj wysyłane jeszcze tego samego dnia, a większość zamówień dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Jesteśmy producentem, dlatego staramy się o właściwe zabezpieczenie stanów magazynowych, aby klienci mogli cieszyć się naszymi produktami jak najszybciej.
TESTUJ PRZEZ 100 DNI
ONSEN® jest pewien najwyższej jakości swoich produktów, dlatego oferujemy aż 100 dni na zwrot materaca, poduszek czy mebli, a także większości innych wyrobów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Możesz je przetestować w domu lub biurze, a następnie zwrócić i otrzymać pełen zwrot pieniędzy za swoje zamówienie. Prosto i przejrzyście.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 zł
558,45 zł
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 zł
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 PLN
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!