Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poszwa na kołdrę Dani

Poszwa na kołdrę Dani

169,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o poszwie
Antyalergiczna poszwa na kołdrę Dani to nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu i ochrony przed alergenami. Wykonana z zaawansowanego materiału Evolon® najnowszej generacji zapewnia wyjątkową miękkość, sprężystość i trwałość. Dzięki temu nasza poszwa na kołdrę jest idealna dla alergików oraz osób ceniących wysoki standard higieny i komfortu snu. Stanowi połączenie innowacyjności i funkcjonalności, na jakie zasługuje każdy z nas. Doskonale nadaje się także dla osób z atopowym zapaleniem skóry, skutecznie chroniąc przed czynnikami powodującymi uczulenia.
+
Wymiary poszwy
ONSEN® oferuje poszwę antyalergiczną Dani w kilku rozmiarach: 60x120, 80x120, 100x135, 140x200, 160x200, 200x200 i 220x200.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać poszewkę na poduszkę Dani o innych wymiarach. W celu ustalenia szczegółów dotyczących poszewki na zamówienie, prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu*. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
Aż do 100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zamówienia nawet w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy  pieniądze w całości, bez potrąceń. Ta specjalna oferta obowiązuje na wszystkie nasze materace, poduszki ortopedyczne i meble ergonomiczne, natomiast na pozostałe produkty obowiązuje standardowa możliwość ustawowego zwrotu w ciągu 14 dni.

Jako odpowiedzialny producent pewien wysokiej jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na prawdziwe i nieograniczone testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność, a jednocześnie stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Wyróżnia nas to także spośród sklepów stacjonarnych, które najczęściej w ogóle nie oferują możliwości zwrotu.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
+
Przeciwwskazania i instrukcje
Wyrób jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych (laików) zgodnie z instrukcją użytkowania. Materac piankowy oraz poduszka ortopedyczna nie posiadają przeciwwskazań do użytkowania. Ich używanie nie wymaga przeszkolenia. W przypadku nasilenia dolegliwości, należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje obsługi znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
 
+
Dane EUDAMED
Wszystkie nasze produkty wpisane na listę EUDAMED posiadają status wyrobów medycznych klasy pierwszej.

Deklaracje zgodności znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
Inne produkty, które możesz polubić:
Materac piankowy
Osaka Air
160x200x21
4749,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
729,00 zł
+
Krzesło anatomiczne
Seiza
czarne
1499,00 zł
+

Poszwa na kołdrę dla alergików
Dani

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy poszwę na kołdrę Dani, która łączy w sobie nowoczesną technologię i troskę o zdrowy sen. Wykonaliśmy ją z zaawansowanego materiału Evolon® najnowszej generacji, któru zapewnia użytkownikom wyjątkowy komfort i ochronę przed alergenami. Ten innowacyjny materiał, rozwinięty przez niemiecką firmę Carl Freudenberg AG, stanowi prawdziwą innowację w świecie tekstyliów pościelowych dzięki swojej unikatowej strukturze mikrowłókien. Jest to zarazem idealna poszewka dla dzieci, dlatego oferujemy ją w różnych rozmiarach.

Nasza przeciwalergiczna poszwa na kołdrę Dani jest wyjątkowo miękka i elastyczna, co przekłada się na komfort użytkowania. Jednocześnie materiał jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach, co gwarantuje długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, zapewniający bezpieczeństwo i higienę, a także atest ECARF, co czyni ją idealnym wyborem dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Pościel Dani wykonana z materiału Evolon® to produkt wysokiej jakości, który łączy w sobie zaawansowaną technologię produkcji z dbałością o zdrowie i komfort użytkowników. Jego unikalne właściwości, takie jak wyjątkowa miękkość, sprężystość i hipoalergiczność, czynią go dobrym wyborem dla każdego, kto ceni sobie zdrowy i spokojny sen każdej nocy.