Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
DARMOWA DOSTAWA W ONSEN®
ONSEN®

DARMOWA DOSTAWA W ONSEN®

DARMOWA DOSTAWA NAWET W 48 GODZIN!*
*NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ | TANIA DOSTAWA DO POZOSTAŁYCH KRAJÓW
1. ONSEN® oferuje darmową wysyłkę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej bez względu na wartość zamówionych produktów. Koszty dostawy do krajów Unii Europejskiej są określane na podstawie kraju dostawy i wyświetlają się w koszyku.
 
2. Dostawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej realizowana jest przez wybraną firmę kurierską. W przypadku wysyłki materaców korzystamy z firmy kurierskiej DPD oraz Ambro Express. Przy mniejszych przesyłkach udostępniamy również możliwość wybrania przesyłki kurierskiej InPost, a także dostawy do punktu DPD Pickup lub w usłudze Paczkomat®. Dostawa zazwyczaj następuje w dni robocze w ciągu 24 godzin po nadaniu.

3. Dostawa małych przesyłek na terenie Unii Europejskiej realizowana jest przez firmę kurierską DPD lub Ambro Express. W przypadku wysyłki materaców do Republiki Federalnej Niemiec korzystamy wyłącznie z usług Ambro Express. Istnieje także możliwość wysyłki do innego kraju lub skorzystania z innej formy wysyłki, co zawsze wymaga indywidualnych ustaleń z naszymi konsultantami. Dostawa na terenie Unii Europejskiej zazwyczaj następuje w ciągu 2-5 dni roboczych po nadaniu.

3. Przy zamówieniu złożonym do godziny 11:00, przesyłkę nadajemy zazwyczaj tego samego dnia.

W momencie złożenia zamówienia w ONSEN® otrzymasz od wiadomość elektroniczną potwierdzającą zamówienie. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz kolejną wiadomość elektroniczną z numerem przesyłki, którą możesz samodzielnie śledzić. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail, ponieważ właśnie na tam kierowana będzie korespondencja dotycząca złożonego zamówienia.

Dzięki sprawnej obsłudze zamówień, nasi Klienci cieszą się najlepszymi materacami piankowymi oraz poduszkami ortopedycznymi nawet kolejnego dnia po zakupie!

Nie wiesz, gdzie znajduje się przesyłka?
Jeśli status przesyłki nie zmienił się od 3 dni roboczych, a firma kurierska nie dostarczyła przesyłki, prosimy o kontakt. Sprawdzimy, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie trudności z jej zlokalizowaniem, zlecimy jej poszukiwanie.
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ