Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
DARMOWA DOSTAWA W ONSEN®
ONSEN®

DARMOWA DOSTAWA W ONSEN®

DARMOWA DOSTAWA NAWET W 48 GODZIN!*
*NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ | TANIA DOSTAWA DO POZOSTAŁYCH KRAJÓW
1. ONSEN® oferuje darmową wysyłkę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej bez względu na wartość zamówionych produktów. Koszty dostawy do krajów Unii Europejskiej są określane na podstawie kraju dostawy i wyświetlają się w koszyku.

2. Dostawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej realizowana jest przez wybraną firmę kurierską. W przypadku materaców i mebli ergonomicznych korzystamy z firmy kurierskiej Zadbano, Ambro Express lub DPD. W przypadku mniejszych przesyłek udostępniamy również możliwość kuriera InPost, a także dostawy do punktu DPD Pickup lub paczki doręczanej w usłudze Paczkomat®. Dostawa zazwyczaj następuje w dni robocze w ciągu 24 godzin po nadaniu.

3. Dostawa na terenie Unii Europejskiej realizowana jest przez wybraną firmę kurierską. W przypadku materaców i mebli ergonomicznych korzystamy z usług międzynarodowych firm przewozowych. W przypadku mniejszych przesyłek udostępniamy również możliwość doręczenia przez kuriera DPD lub Zadbano. Dostawa zazwyczaj następuje w dni robocze w ciągu 3-5 dni po nadaniu.

4. Zamówienia złożone do godziny 11:00 w dni robocze są zazwyczaj wysyłane tego samego dnia.

5. W momencie złożenia zamówienia w ONSEN® otrzymasz od wiadomość elektroniczną potwierdzającą zamówienie. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz kolejną wiadomość elektroniczną z numerem przesyłki, którą możesz samodzielnie śledzić. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail, ponieważ właśnie na tam kierowana będzie korespondencja dotycząca złożonego zamówienia.

Dzięki sprawnej obsłudze zamówień, nasi Klienci cieszą się najlepszymi materacami, poduszkami anatomicznymi i meblami ergonomicznymi nawet kolejnego dnia po zakupie!

Nie wiesz, gdzie znajduje się przesyłka?
Jeśli status przesyłki nie zmienił się od 2 dni roboczych, a firma kurierska nie dostarczyła przesyłki, prosimy o kontakt. Sprawdzimy, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie trudności z jej zlokalizowaniem, zlecimy jej poszukiwanie.
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!