Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poduszki ergonomiczne

Poduszki ergonomiczne

ONSEN® posiada w swojej ofercie kolekcję kilku poduszek ortopedycznych, które doskonale podpierają szyję i głowę przez całą noc. Wybierz idealną poduszkę do spania dla siebie.
Poduszki z poszewką Standard
Kultowe poduszki ortopedyczne marki ONSEN® w poszewce Standard o unikalnie dużej gramaturze. Zachowują pełną przewiewność i wygodę przez lata intensywnego używania.
Poduszki z poszewką Skin+
Anatomiczne poduszki ortopedyczne marki ONSEN® w poszewce Skin+ z probiotykami. Skuteczne właściwości prozdrowotne. Opatentowana technologia, która odżywia i regeneruje skórę.
Poduszki ortopedyczne, poduszka do spania, wygodny sen, ból kręgosłupa, bolący kark, migrena

Ergonomiczne poduszki ortopedyczne

ONSEN® prezentuje innowacyjne rozwiązania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i wsparcia podczas snu. Nasi specjaliści stworzyli kolekcję poduszek ortopedycznych, jakie mają na celu skutecznie sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników, a także rozwiązywać dolegliwości zdrowotne związane z niewłaściwą pozycją podczas snu.
Czytaj więcej

Wszystkie nasze poduszki ortopedyczne są odlewane z form, a nie wycinane z bloków pianek. Pozwala to na uzyskanie anatomicznych kształtów dopasowanych do budowy ciała różnych osób. Stworzyliśmy je na podstawie trójwymiarowych modeli, które odwzorowywały każdą naturalną krzywiznę ciała. Doskonale dopasowują się do kształtu szyi i głowy, zapewniając właściwe podparcie przez całą noc. Stąd też poduszki ortopedyczne marki ONSEN® są dostępne w różnych wariantach, aby móc dobierać je do budowy ciała każdego użytkownika, co jest wynikiem precyzyjnie przeprowadzonego procesu produkcji i gwarantuje najlepsze dopasowanie.

Idealne konturowanie ciała przez poduszki ortopedyczne marki ONSEN® zapewnia także optymalną dynamikę, dzięki której poduszka nie zapada się. Przez całą noc wspiera zdrowie odcinka szyjnego kręgosłupa, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na dyskopatię, zniesioną lordozę szyjną czy migrenę, jak też w przypadku wielu innych chorób. Poduszki ortopedyczne marki ONSEN® są polecane są zarówno dla osób zdrowych, które chcą zapobiegać dolegliwościom ortopedycznym, jak też dla tych osób, które potrzebują wsparcia w trakcie leczenia i rehabilitacji.

Dzięki swojej strukturze i wykorzystaniu pianki wysokoelastycznej, poduszki ortopedyczne z naszej kolekcji umożliwiają skuteczną cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzewaniu i poceniu się podczas snu, zapewniając tym samym wyższy komfort i lepszą higienę snu. Nadto z doświadczeń klientów wynka, że zwiększają one ilość snu głębokiego, co powoduje lepszą regenerację podczas snu.

Inwestycja w poduszkę ortopedyczną ONSEN® to decyzja, która przekłada się na zdrowy i spokojny sen bez budzenia się w nocy z bólem karku czy głowy. Produkty te zdobyły zaufanie tysięcy użytkowników w całej Europie, którzy potwierdzają ich skuteczność i jakość, budując społeczność naszej marki.

Zachęcamy również do zapoznania się z przygotowaną przez naszych ekspertów Encyklopedią Zdrowego Snu, która w syntetyczny sposób wyjaśnia najważniejsze pojęcia związane ze snem, zdrowiem i procesem zakupwym. Zapraszamy także do czytania artykułów na specjalistycznym blogu dotykającym tematyki snu, psychologii, medycyny i stylu życia. Natomiast osobom chcącym bardziej zadbać o zdrowie kręgosłupa, polecamy natomiast bezpłatny zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.

Potrzebujesz więcej informacji, pomocy lub nietypowej poduszki? Zadzwoń i porozmawiaj z naszym specjalistą!
 
Czym różnią się od siebie nasze poduszki?
Co wyróżnia
poduszki ONSEN®?
Unikalna pianka wysokoelastyczna
Stosowana przez nas pianka wysokoelastyczna HR o otwartokomórkowej budowie oferuje doskonałe wsparcie dla ciała i kręgosłupa. Dzięki swojej niezwykłej strukturze zapewnia ona świetną wentylację, co jest wynikiem wysokiego poziomu przepływu powietrza i odprowadzania wilgoci.
Rozwiń
Używana w produktach ONSEN® pianka wysokoelastyczna HR to otwartokomórkowa pianka poliuretanowa w wariancie Super Soft. Została ona wybrana w ramach procesu design thinking. Przy jej wyborze opieraliśmy się na wnioskach wypracowanych podczas konsultacji z ekspertami, a także przez projektowanie, prototypowanie i testowanie produktów z jej wykorzystaniem.

Pianka tego typu charakteryzuje się wysoką sprężystością. Posiada także unikalne właściwości, które zapewniają doskonałą dynamikę, jaka zwiększa funkcjonalność materaców czy poduszek. Nadto nasze pianki gwarantują odpowiednie wsparcie dla ciała i kręgosłupa, szczególnie podczas spania na boku lub plecach.

Zaawansowana wentylacja jest możliwa dzięki otwartokomórkowej strukturze pianek. Znacznie różni się ona od popularnych materaców czy poduszek, w których stosuje się głównie piankę termoelastyczną, jaka u wielu użytkowników powoduje przegrzewanie i pocenie się ciała.

Trwałość naszych pianek powoduje, że materace wysokoelastyczne i poduszki ortopedyczne ONSEN® są objęte nawet 15-letnią gwarancją. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 100 dni i uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy.
Idealnie fizjologiczny kształt
Wszystkie materace wysokoelastyczne i poduszki ortopedyczne ONSEN® zostały zaprojektowane z udziałem wysokiej klasy specjalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu neurologii, ortopedii, fizjoterapii i psychologii.
Rozwiń
Jak mówią wyniki badań związanych ze snem, aż 93% populacji ludzkiej śpi na plecach lub na boku. Po przeanalizowaniu polskiego rynku, specjaliści ONSEN® doszli do wniosku, że w ich ocenie nie istnieje na nim poduszka ortopedyczna, która służyłaby do spania w obu tych pozycjach z jednoczesnym zachowaniem fizjologicznego ułożenia kręgosłupa.

To doprowadziło nasz zespół składający się z lekarzy, fizjoterapeutów, psychologa, projektantów i technologów do stworzenia uniwersalnego, funkcjonalnego modelu poduszki ortopedycznej. Model ten następnie został poddany procesowi prototypizacji. Po długim czasie spędzonym na testowaniu prototypów i wprowadzaniu niezbędnych poprawek, udało nam się stworzyć projekty najlepszych poduszek ortopedycznych: Yoko, Asana, Enso i Hiro.

Każda z poduszek ortopedycznych ONSEN® pozwala na wygodny i zdrowy sen na boku, a także na plecach. Różnią się one swoją budową ze względu na ich dopasowanie do różnych typów sylwetek. 

Z poduszek ortopedycznych ONSEN® powinny korzystać zarówno osoby, które nie doznają żadnych objawów chorób odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz przykładają dużą wagę do profilaktyki, jak i osoby cierpiące na zniesioną lordozę szyjną, dyskopatię czy zwyrodnienie kręgosłupa
Technologia Skin+
Poszewka na poduszki ortopedyczne i poduszki klasyczne wykonana w technologii Skin+ wzbogacona jest o opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01.
Rozwiń
Wszystkie poduszki ortopedyczne, a także poszewki na poduszki i prześcieradła, oferowane jest w wersji Skin+. Materiał tekstylny Skin+ to innowacyjny produkt wzbogacony o nanokapsułki zawierające opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01.

Działanie probiotyku Bacillus indicus PD01 uelastycznie skórę i posiada udowodnione działanie zapobiegające starzeniu się skóry. Nanokapsułki wypełnione probiotykiem Bacillus indicus PD01 umieszczone we włóknach materiału tekstylnego i otwierają się pod wpływem kontaktu ze skórą.

Efektem działania bakterii Bacillus indicus PD01 jest wytwarzanie naturalnego likopenu, który należy do karotenoidów. Te zaś chronią skórę przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, a jednocześnie utrzymują większy poziom nawilżenia. Dodatkowo jego właściwości przeciwutleniające pozwalają na spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Poduszki ortopedyczne, poszewki na poduszki i prześcieradła wykonane w technologii Skin+ powodują, że skóra jest wyraźnie gładsza, odmłodzona i rozświetlona. Na wiele osób działa jak krem przeciwzmarszczkowy, Rozwiązuje trudności związane z nadmiernym przesuszaniem i łuszczeniem się skóry.

Nanokapsułki z probiotykiem Bacillus indicus PD01 utrzymują się w materiale tekstylnym Skin+ nawet do 20 prań w temperaturze do 40 °C.
Jak powstawały najlepsze
poduszki ortopedyczne ONSEN®
ZAKUPY BEZ RYZYKA
BEZPŁATNA DOSTAWA
Standardowa dostawa materaca, poduszek i innych produtków ONSEN® na terenie Polski jest bezpłatna, bez względu na wartość zamówienia! Dostawę do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego oferujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu także inni Europejczycy przekonują się o ich funkcjonalności.
EKSPRESOWA WYSYŁKA
Zamówienia składane w ONSEN® do godziny 11:00 w dni robocze są zazwyczaj wysyłane jeszcze tego samego dnia, a większość zamówień dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Jesteśmy producentem, dlatego staramy się o właściwe zabezpieczenie stanów magazynowych, aby klienci mogli cieszyć się naszymi produktami jak najszybciej.
TESTUJ PRZEZ 100 DNI
ONSEN® jest pewien najwyższej jakości swoich produktów, dlatego oferujemy aż 100 dni na zwrot materaca, poduszek czy mebli, a także większości innych wyrobów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Możesz je przetestować w domu lub biurze, a następnie zwrócić i otrzymać pełen zwrot pieniędzy za swoje zamówienie. Prosto i przejrzyście.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 zł
558,45 zł
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 zł
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 PLN
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!