Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poduszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne
od polskiego producenta ONSEN®

Poduszki ortopedyczne od ONSEN® są nowoczesnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują zarówno komfortu podczas snu, jak i efektywnego rozwiązania problemów związanych ze snem. Ich jakość potwierdza zadowolenie setek tysięcy osób w całej Europie. Ich produkcja odbywa się przez odlewanie z form przygotowanych na podstawie trójwymiarowych modeli anatomicznych człowieka, co gwarantuje idealne dopasowanie. Zapewniają one wygodę, a taże wsparcie dla głowy i szyi. Poduszki do spania marki ONSEN® dostosowują się do twoich potrzeb, oferując wsparcie profilaktyczne, jak również pomoc podczas leczenia i rehabilitacji. Zakup poduszki ortopedycznej ONSEN® jest równoznaczny z inwestycją w zdrowy i beztroski sen.
 
Czym różnią się od siebie nasze poduszki?
KLIKNIJ I SPRAWDŹ, KTÓRA PODUSZKA JEST DLA CIEBIE
W POSZEWCE
STANDARD
Najlepsze poduszki ortopedyczne w elastycznej w wielu kierunkach poszewce standardowej o zwiększonej odporności i wysokiej gramaturze. Zapewnia wentylację i pełen komfort. Gwarantuje spójność z ergonomicznymi kształtami poduszek, podkreślając ich prozdrowotne właściwości.
W POSZEWCE
SKIN+
Najlepsze poduszki ortopedyczne z wykonaną w nowoczesnej technologii poszewce Skin+, która odżywia i regeneruje skórę dzięki zawartości opatentowanego szczepu bakterii probiotycznych produkujących naturalne karotenoidy.

ANATOMICZNE PODUSZKI ORTOPEDYCZNE

Polskie poduszki ortopedyczne produkowane przez ONSEN® to innowacyjne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i wsparcia podczas snu, a także pełnego zaspokojenia swoich potrzeb i rozwiązania doznawanych problemów. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie poduszki do spania na rynku, które zaprojektowaliśmy tak, aby służyły jako wygodne podparcie dla głowy i szyi. Są to poduszki do spania w każdej pozycji, dostosowane do potrzeb osób śpiących zarówno na boku, jak też na plecach.

Za wyjątkową funkcjonalność tych poduszek odpowiada unikalny materiał, z którego są wykonane. Do produkcji rdzenia poduszki używamy otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR, która charakteryzuje się wyjątkową elastycznością oraz zdolnością do przystosowywania się do kształtu głowy i szyi użytkownika, a tym samym optymalną dynamiką. Ta innowacyjna technologia zapewnia doskonałe podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa, zapobiegając bólom szyi, głowy i karku, a także niewygodnym pozycjom podczas snu.

Doskonale sprawdzają się w leczeniu i rehabilitacji odcinka szyjnego kręgosłupa, a w tym przede wszystkim zniesionej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych czy dyskopatii. Korzystnie wpływają na poprawę stanu zdrowia osób cierpiących z powodu migren, sztywności karku, bólu szyi, chrapania czy bezdechu sennego. Utrzymanie odpowiedniej pozycji głowy i szyi w nocy zmniejsza również objawy refluksu.

Poleca się je również osobom zdrowym w celu zachowania profilaktyki chorób kręgosłupa, a także celem zapobiegania innym dolegliwością natury ortopedycznej i neurologicznej. Umożliwiają one regenerację w trakcie snu przez działanie korzystnie wpływające na ilość snu głębokiego, a także skutecznie podpierają głowę i szyję w odpowiedniej pozycji przez całą noc.

Poduszki marki ONSEN® wyróżniają się również doskonałą cyrkulacją powietrza. Dzięki otwartokomórkowej strukturze pianki, powietrze swobodnie przepływa przez poduszkę, zapewniając przy tym optymalny poziom wentylacji. To właśnie ta cecha odróżnia je od poduszek wykonanych z pianek termoelastycznych, które mogą powodować przegrzewanie głowy podczas snu. Pozwala to uniknąć pocenia się w nocy.

Wszystko to sprawia, że poduszki ortopedyczne ONSEN® są nie tylko komfortowe, ale także zdrowe. Wybór poduszki ortopedycznej ONSEN® to inwestycja w zdrowy i spokojny sen.

Jaką poduszkę ortopedyczną wybrać? Z czego powinna być zrobiona poduszka ortopedyczna? Jakie cechy powinna posiadać poduszka ortopedyczna? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć możesz na blogu o spaniu i zdrowiu prowadzonym przez ekspertów specjalizujących się w tematyce snu. Zachęcamy również do zapoznania się z przygotowaną przez nich Encyklopedią Zdrowego Snu, która w syntetyczny sposób wyjaśnia najważniejsze pojęcia. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy bezpłatny zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ, KTÓRA PODUSZKA JEST DLA CIEBIE
Co wyróżnia
poduszki ONSEN®?
Unikalna pianka wysokoelastyczna
Otwartokomórkowa pianka wysokoelastyczna typu HR zapewnia idealne podparcie ciała i wsparcie kręgosłupa. Jej otwartokomórkowa struktura gwarantuje doskonałą wentylację dzięki unikanlemu poziomowi cyrkulacji powietrza.
Rozwiń
Stosowana w produktach ONSEN® pianka wysokoelastyczna typu HR jest otwartokomórkową pianką poliuretanową w wariancie Super Soft. Powstała ona w trakcie procesu design thinking na bazie receptury stworzonej podczas konsultacji z ekspertami, a także projektowania, prototypizacji i testowania wykonywanych z niej materaców wysokoelastycznych i poduszek ortopedycznych.

Pianka wysokoelastyczna typu HR stosowana do produkcji materaców piankowych i poduszek ortopedycznych ONSEN® posiada sprężystość rzędu 77N (niutonów). Dzięki unikalnym właściwościom zachowuje idealną dynamikę, a jednocześnie daje właściwe podparcie ciała i wsparcie kręgosłupa, przede wszystkim w pozycji snu na boku lub na plecach.

Wentylację na najwyższym poziomie umożliwia otwartokomórkowa struktura używanej w produktach ONSEN® pianki wysokoelastycznej typu HR. Ta znacznie różni się od popularnych na polskim rynku materaców oraz poduszek wykonanych z pianek termoelastycznych typu visco, nazywanych też piankami memory czy piankami z pamięcią kształtu. Te bowiem powodują przegrzewanie i pocenie się ciała.

Wysokoelastyczne materace piankowe oraz poduszki ortopedyczne ONSEN® objęte są okresem nawet 15 lat gwarancji! Dodatkowo można zwrócić je w ciągu 100 dni i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.
Idealnie fizjologiczny kształt
Wszystkie materace wysokoelastyczne i poduszki ortopedyczne ONSEN® zostały zaprojektowane z udziałem wysokiej klasy specjalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu neurologii, ortopedii, fizjoterapii i psychologii.
Rozwiń
Jak mówią wyniki badań związanych ze snem, aż 93% populacji ludzkiej śpi na plecach lub na boku. Po przeanalizowaniu polskiego rynku, specjaliści ONSEN® doszli do wniosku, że w ich ocenie nie istnieje na nim poduszka ortopedyczna, która służyłaby do spania w obu tych pozycjach z jednoczesnym zachowaniem fizjologicznego ułożenia kręgosłupa.

To doprowadziło nasz zespół składający się z lekarzy, fizjoterapeutów, psychologa, projektantów i technologów do stworzenia uniwersalnego, funkcjonalnego modelu poduszki ortopedycznej. Model ten następnie został poddany procesowi prototypizacji. Po długim czasie spędzonym na testowaniu prototypów i wprowadzaniu niezbędnych poprawek, udało nam się stworzyć projekty najlepszych poduszek ortopedycznych: Yoko, Asana, Enso i Hiro.

Każda z poduszek ortopedycznych ONSEN® pozwala na wygodny i zdrowy sen na boku, a także na plecach. Różnią się one swoją budową ze względu na ich dopasowanie do różnych typów sylwetek. 

Z poduszek ortopedycznych ONSEN® powinny korzystać zarówno osoby, które nie doznają żadnych objawów chorób odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz przykładają dużą wagę do profilaktyki, jak i osoby cierpiące na zniesioną lordozę szyjną, dyskopatię czy zwyrodnienie kręgosłupa
Technologia Skin+
Poszewka na poduszki ortopedyczne i poduszki klasyczne wykonana w technologii Skin+ wzbogacona jest o opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01.
Rozwiń
Wszystkie poduszki ortopedyczne, a także poszewki na poduszki i prześcieradła, oferowane jest w wersji Skin+. Materiał tekstylny Skin+ to innowacyjny produkt wzbogacony o nanokapsułki zawierające opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01.

Działanie probiotyku Bacillus indicus PD01 uelastycznie skórę i posiada udowodnione działanie zapobiegające starzeniu się skóry. Nanokapsułki wypełnione probiotykiem Bacillus indicus PD01 umieszczone we włóknach materiału tekstylnego i otwierają się pod wpływem kontaktu ze skórą.

Efektem działania bakterii Bacillus indicus PD01 jest wytwarzanie naturalnego likopenu, który należy do karotenoidów. Te zaś chronią skórę przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, a jednocześnie utrzymują większy poziom nawilżenia. Dodatkowo jego właściwości przeciwutleniające pozwalają na spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Poduszki ortopedyczne, poszewki na poduszki i prześcieradła wykonane w technologii Skin+ powodują, że skóra jest wyraźnie gładsza, odmłodzona i rozświetlona. Na wiele osób działa jak krem przeciwzmarszczkowy, Rozwiązuje trudności związane z nadmiernym przesuszaniem i łuszczeniem się skóry.

Nanokapsułki z probiotykiem Bacillus indicus PD01 utrzymują się w materiale tekstylnym Skin+ nawet do 20 prań w temperaturze do 40 °C.
Jak powstawały najlepsze
poduszki ortopedyczne ONSEN®
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w ONSEN® na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze darmowa, bez względu na wartość zamówienia! Dostawa do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest bardzo tania.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty ONSEN® są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ