Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poszewka na poduszkę Hiro Standard

Poszewka na poduszkę Hiro Standard

99,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o produkcie
Oferta dotyczy poszewki na poduszkę dedykowanej wyłącznie dla poduszki ortopedycznej Hiro produkowanej przez ONSEN®. Ten model poszewki do poduszki został wyprodukowany w Polsce z hipoalergicznej dzianiny pochodzącej od renomowanego belgijskiego producenta, dostępnej również innowacyjnej technologii Skin+.

Spełnia najwyższe standardy jakościowe i cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów w całej Europie. Gramatura dzianiny używanej do produkcji tej poszewki na poduszkę to aż 450 g/m2, co wpływa na jej trwałość i funkcjonalność. Nadto jest wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala na jej łatwe ściąganie i zakładanie. Poszewkę można prać automatycznie lub ręcznie w temperaturze do 40°C.

Poszewka na poduszkę ortopedyczną Hiro, podobnie jak pozostałe produkty ONSEN®, tworzona była dla zapewnienia najwyższej jakości, zgodnie z ideą metody design thinking, a także według filozofii jobs to be done, co zapewnia jej najlepszą jakość.

Produkcja poszewki do poduszki ortopedycznej Hiro odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary produktu

ONSEN® oferuje poszewkę do poduszki ortopedycznej Hiro w jednym rozmiarze, który odpowiada jej wymiarom. Jest dzięki temu właściwie dopasowana do samej poduszki.

Szerokość poszewki na poduszkę wynosi 71 centymetrów.

Długość poszewki na poduszkę wynosi 36 centymetrów.

Wysokość poszewki poszewki na poduszkę wynosi:

  • 12 centymetrów do spania na boku;
  • 4 centymetry do spania na plecach;
  • 12 centymetrów z tyłu poduszki.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Inne produkty, które możesz polubić:
Poduszka ergonomiczna
Hiro
Standard
499,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
729,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
729,00 zł
+

Oferowana przez nas poszewka na poduszkę ortopedyczną dedykowana jest wyłącznie dla poduszki ortopedycznej Hiro stworzonej i produkowanej przez polską firmę ONSEN®. Jest to produkt wyprodukowany w Polsce z europejskich materiałów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Wykorzystana dzianina pochodzi od renomowanego belgijskiego producenta i jest hipoalergiczna, dzięki czemu zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet dla osób o wrażliwej skórze lub ze skłonnością do uczuleń.

Dzianina o gramaturze 450 g/m2 sprawia, że poszewka jest wyjątkowo trwała i funkcjonalna, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez widocznych śladów zużycia. Dodatkowo możliwe jest zakupienie poszewki na poduszkę wykonanej w technologii Skin+, która ma właściwości regenerujące i nawilżające skórę.

 

Poszewka została zaprojektowana z myślą funkcjonalności, ale także o prostocie użytkowania. Jest wyposażona w praktyczny zamek błyskawiczny, który ułatwia ściąganie i zakładanie poszewki na poduszkę. Można ją prać zarówno automatycznie, jak i ręcznie, w temperaturze do 40°C, co zapewnia łatwe utrzymanie jej w czystości i świeżości.

Jako część szerokiej gamy produktów ONSEN®, ta poszewka została stworzona zgodnie z założeniami metody design thinking, co pozwoliło na zaprojektowanie produktu o najwyższej jakości, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klientów. Natomiast filozofia jobs to be done, która kierowała tworzeniem tej poszewki do poduszki ortopedycznej gwarantuje, że produkt spełnia swoje każde zadanie w najwyższym stopniu.

Warto podkreślić, że produkcja tej poszewki odbywa się w całości w Polsce, co pozwala na rygorystyczną kontrolę jakości i zachowanie wysokich standardów produkcji. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej jakości, który spełni ich oczekiwania pod względem komfortu i wytrzymałości.

JAKOŚĆ ONSEN®

ONSEN® to polski producent najbardziej funkcjonalnego na polskim rynku materaca piankowego Osaka Air oraz szerokiej gamy dopasowanych do anatomicznej budowy ciała poduszek ortopedycznych. Doceniają nas klienci z całej Europy.

Naszym marzeniem jest dać rozsądnym ludziom rzetelną wiedzę po to, aby obalili status quo. Myśląc inaczej, wspólnie z nimi tworzymy nową rzeczywistość opartą na funkcjonalnych i bezkonkurencyjnych produktach.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Poszewka na poduszkę Hiro Standard