Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poduszka do spania Skin+

Poduszka do spania Skin+

149,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o poduszce
Całe wypełnienie poduszki do spania Skin+ zostało wykonane z najwyższej jakości poliestru. W zestawie znajduje się też poszewka na poduszkę z materiału tekstylnego Skin+ zawierającego mikrokapsułki z opatentowanym probiotykiem Bacillus indicus PD01 belgijskiej firmy BekaertDeslee. Cechuje się ona wielokierunkową elastycznością, a także jedną z najwyższych na rynku gramatur, która wynosi aż 450 g/m2. Składa się ona w 99% z poliestru i 1% elastanu. Zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji, a także unikalnego splotu, gwarantuje cyrkulację powietrza na najlepszym poziomie. Wszystko to powoduje, że jest ona idealną poduszką dla alergików, bowiem nie zawiera w swoim składzie alergenów.

Efektem działania probiotyków znajdujących się w poszewce do poduszki jest wytwarzanie wyjątkowo skutecznych karotenoidów, które są naturalnymi przeciwutleniaczami. Głównym karotenoidem, jaki jest produktem metabolizmu bakterii probiotycznych, jest likopen, znany także z przetworów wykonanych z pomodirów. Posiadają one udowodnione naukowo działanie zapobiegające starzeniu się skóry, wpływając na zahamowanie procesów z tym związanych. Dodatkowo pobudzają one regenerację komórek skóry, co korzystnie wpływa na jej nawilżenie, miękkość i gładkość, zastępując u wielu osób stosowanie kremu na noc.

Ofeorwana przez nas poduszka klasyczna Skin+ podobnie jak pozostałe produkty marki ONSEN®, tworzone są po to, aby skutecznie spełniać potrzeby użytkowników i rozwiązywać ich problemy. Stosujemy metodologię design thinking, a także zawsze działamy w oparciu o filozofię jobs to be done, dając ich rękojmię funkcjonalności.

Produkcja poduszki klasycznej Skin+ odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary poduszki
ONSEN® oferuje poduszkę klasyczną Skin+ w kilku rozmiarach:
  • 40x40;
  • 40x60;
  • 70x80,
Są to rozmiary, które odpowiadają najczęściej występującym rozmiarom poduszek do spania w sypialniach Europejczyków.

Specyfika procesu produkcyjnego powoduje, że poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się rzeczywistymi wymiarami, co w żaden sposób nie wpływa na jakość produktu i jego funkcjonalność.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także niezwykle tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Najczęściej wysyłka następuje w ciągu 48 godzin od zakupu.

Na większość naszych produktów dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców, poduszek do spania i innych produktów, spokojnie testując je w zaciszu własnej sypialni czy biura.
+
Gwarancja
ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na wkład materaca Osaka Air;
  • 2 lata na pokrowiec materaca Osaka Air;
  • 10 lat na wkłady poduszek ortopedycznych;
  • 2 lata na wypełnienie poduszek klasycznych;
  • 2 lata na poszewki, pościele, prześcieradła, meble i cały pozostały asortyment.
+
Aż do 100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zamówienia nawet w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy  pieniądze w całości, bez potrąceń. Ta specjalna oferta obowiązuje na wszystkie nasze materace, poduszki ortopedyczne i meble ergonomiczne, natomiast na pozostałe produkty obowiązuje standardowa możliwość ustawowego zwrotu w ciągu 14 dni.

Jako odpowiedzialny producent pewien wysokiej jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na prawdziwe i nieograniczone testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność, a jednocześnie stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Wyróżnia nas to także spośród sklepów stacjonarnych, które najczęściej w ogóle nie oferują możliwości zwrotu.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pełnymi specjalistycznej wiedzy artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także niezwykle szeroko rozwiniętą Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
+
Przeciwwskazania i instrukcje
Przedstawiony tutaj wyrób jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych (laików) zgodnie z instrukcją użytkowania. Materac piankowy, poduszki ortopedyczne oraz inne nasze produkty nie posiadają przeciwwskazań do użytkowania. Ich używanie nie wymaga przeszkolenia. W przypadku nasilenia dolegliwości, należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje obsługi i deklaracje zgodności znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
 
+
Dane EUDAMED
Wszystkie nasze produkty wpisane na listę EUDAMED posiadają status wyrobów medycznych klasy pierwszej.

Deklaracje zgodności znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
Inne produkty, które możesz polubić:
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
Skin+
579,00 zł
+
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
Skin+
609,00 zł
+
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
Skin+
669,00 zł
+

Poduszka do spania Skin+

Nasza przeciwalergiczna poduszka do spania Skin+ oferowana przez markę ONSEN® jest wykonana z wysokiej jakości poliestru, a jej poszewka z materiału tekstylnego Skin+ zawiera mikrokapsułki z probiotykiem Bacillus indicus PD01. Materiał charakteryzuje się wielokierunkową elastycznością i wysoką gramaturą, co zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i sprawia, że poduszka jest idealna dla alergików. Probiotyki w poszewce działają przeciwstarzeniowo, pobudzając regenerację komórek skóry i zwiększając jej nawilżenie, miękkość oraz gładkość.
Poduszka, która pielęgnuje skórę
Materiał tekstylny Skin+ stosowany w naszych jaśkach do spania wzgobacony jest o zestaw opatentowanych probiotyków. Ich codzienne stosowanie przez zwyczajny sen na poduszce, daje efekt porównywalny z tym, jaki uzyskuje się przy stosowaniu kremu na noc, co czyni go zbędnym. Ma on działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe, co zawdzięcza karotenoidom będącym produktem metabolizmu bakterii probiotycznych.

PROBIOTYKI

Materiał tekstylny Skin+ użyty do produkcji poszewki na poduszkę zawiera mikrokapsułki z opatentowanym probiotykiem Bacillus indicus PD01, które w kontakcie z ciałem otwierają się. Następnie bakterie Bacillus indicus PD01 rozmnażają się na powierzchni skóry, produkując karotenoidy będące efektem działania ich procesów metabolicznych.

DZIAŁANIE

Karotenoidy wykorzystywane w poduszce do spania są naturalnymi przeciwutleniaczami znanymi z ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zapobiegają one uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Poza tym pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, miękkość i gładkość skóry.
,,
Probiotyki zawarte w poszewce na poduszkę Skin+ wytwarzają karotenoidy, które docierają do ludzkiej skóry nawet wtedy, gdy oddzielona jest ona od nich warstwą materiału.

PIELĘGNACJA

Dawkowanie probiotyku zawartego w poduszkach Skin+ jest porównywalne z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia. Produkcja karotenoidów przez bakterie probiotyczne trwa juz od pierwszego użycia. Mikrokapsułki z probiotykami silnie przylegają do włókien tekstylnych i utrzymują się w nich nawet do 20 prań w temperaturze do 40°C.

BADANIA

Dzianina, z której korzystamy przy produkcji poduszek Skin+, jest wynikiem wspólnych prac firmy BekaertDeslee z Bekaert Deslee Academy, Devan Chemicals i ProDigest. Ta ostatnia jest firmą biotechnologiczną, która wywodzi się z renomowanego University of Ghent. ProDigest został zwycięzcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 dla firm technologicznych działających w dziedzinie nauk o życiu.
,,
Niezwykle korzystna rola karotenoidów dla skóry człowieka została wielokrotnie udokumentowana i potwierdzona wynikami wielu badań naukowych.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Poduszka do spania Skin+
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy materiał Skin+ naprawdę korzystnie wpływa na skórę?
Tak! Zawarte w tkaninie Skin+ mikrokapsułki z probiotykiem Bacillus Indicus PD01 wymuszają produkcję karotenoidów - naturalnych przeciwutleniaczy, które zapobiegają uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, a także miękkość i gładkość skóry.
+
Czy mikrokapsułki z probiotykiem utrzymują się w materiale Skin+ nawet do 20 prań?
Tak! Innowacyjna tkanina Skin+ będzie stopniowo uwalniać mikrokapsułki z probiotykiem. Do ich uwalniania dochodzi pod wpływem tarcia, a więc jest ono zdeterminowane ruchem. Przy praniu w temperaturze do 40°C mikrokapsułki pozostają w tkaninie nawet do 20 prań.
+
Czy moja skóra powinna bezpośrednio dotykać materiału Skin+?
Tak! Aby maksymalnie skorzystać z właściwości materiału Skin+ skóra powinna bezpośrednio przylegać do tkaniny. Nie stosuj dodatkowych poszewek, ponieważ utrudnią one przedostanie się mikrokapsułek z probiotykiem na powierzchnię skóry.
ZAKUPY BEZ RYZYKA
BEZPŁATNA DOSTAWA
Standardowa dostawa materaca, poduszek i innych produtków ONSEN® na terenie Polski jest bezpłatna, bez względu na wartość zamówienia! Dostawę do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego oferujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu także inni Europejczycy przekonują się o ich funkcjonalności.
EKSPRESOWA WYSYŁKA
Zamówienia składane w ONSEN® do godziny 11:00 w dni robocze są zazwyczaj wysyłane jeszcze tego samego dnia, a większość zamówień dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Jesteśmy producentem, dlatego staramy się o właściwe zabezpieczenie stanów magazynowych, aby klienci mogli cieszyć się naszymi produktami jak najszybciej.
TESTUJ PRZEZ 100 DNI
ONSEN® jest pewien najwyższej jakości swoich produktów, dlatego oferujemy aż 100 dni na zwrot materaca, poduszek czy mebli, a także większości innych wyrobów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Możesz je przetestować w domu lub biurze, a następnie zwrócić i otrzymać pełen zwrot pieniędzy za swoje zamówienie. Prosto i przejrzyście.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 zł
558,45 zł
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 zł
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ergonomiczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 PLN
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!