Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
SALON EKSPOZYCYJNY ONSEN®
ONSEN®

SALON EKSPOZYCYJNY ONSEN®

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, otworzyliśmy nasz firmowy sklep z materacami w Toruniu! Mieści się on w siedzibie naszej firmy przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71G. Dzięki temu nadal możemy oferować Państwu materace i poduszki ortopedyczne, ale także najwyższej jakości pościel i inne akcesoria do spania, w najlepszych cenach. 

Nasze produkty zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, gwarantujących wysoką trwałość i wygodę użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz także akcesoria do sypialni, które pozwolą Ci zadbać o higienę snu. Przyjdź i pozwól nam pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego zdrowia i komfortu.
 

Stworzony przez nas salon ekspozycyjny z materacami i poduszkami otwarty jest od poniedziałku do piątku. Każdego dnia w tych samych porach, od godziny 8:00 do godziny 16:00, za wyjątkiem dni wolnych od pracy. Jeśli chcesz upewnić się, że możesz nas odwiedzić, albo umówić się na wizytę w innym terminie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 509 940 633.
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!