Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
TECHNOLOGIA SKIN+ W ONSEN®
ONSEN®

TECHNOLOGIA SKIN+ W ONSEN®

PROBIOTYKI

Dzianina Skin+ zawiera nanokapsułki zawierające opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01. Tarcie, jakie następuje między ciałem a materiałem, otwiera je. Dzięki temu probiotyki rozmnażają się i produkują karotenoidy będące silnymi antyoksydantami. Te są następnie przyciągane przez skórę.

PRZECIWUTLENIACZE

Karotenoidy są naturalnymi przeciwutleniaczami znanymi z ochrony ludzkiej skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV). Zapobiegają one uszkodzeniom komórek skóry spowodowanym starzeniem się. Pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, a także miękkość i gładkość skóry.
,,
Probiotyki zawarte w dzianinie Skin+ wytwarzają naturalne karotenoidy, które docierają do skóry i mogą zastąpić krem na noc. Nawet wtedy, gdy dzieli je warstwa materiału.

PIELĘGNACJA SKÓRY

Dawkowanie probiotyku zawartego w dzianinie Skin+ jest porównywalne z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdej nocy. Poduszki wykonane w technologii Skin+ są przez wiele kobiet uznawane za poduszki przeciwzmarszczkowe, które pozwalają skutecznie odmłodzić skórę. Nanokapsułki z probiotykami silnie przylegają do włókien materiału i utrzymują się w nich do 20 prań w temperaturze 40°C.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

Technologia Skin + jest wynikiem intensywnych prac ProDigest, Bekaert Deslee Academy i Devan Chemicals. ProDigest to firma wywodząca się z Uniwersytetu w Ghent, która została zwycięzcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 dla firm technologicznych działających w dziedzinie nauk o życiu. Technologia ta została opatentowana, a jej działanie zostało klinicznie udowodnione.
,,
Korzystna rola karotenoidów została udokumentowana i potwierdzona w wielu badaniach naukowych. Wpływają regenerująco i odżywiająco na skórę.
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!