Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Najlepsze materace – Toruń to nasz dom!

16 lipca 2021
kopernik

Toruń jest wyjątkowo urokliwym miastem, w którym znajduje się główna siedziba firmy Onsen Sp. z o.o., właściciela marki ONSEN®, odpowiedzialnego społecznie producenta najlepszych materaców oraz w pełni ergonomicznych i dostosowanych do budowy człowieka poduszek ortopedycznych, a także szeregu innych akcesoriów służących do zdrowego snu i ergonomicznego życia. Umożliwia to klientom dokonanie zakupu bezpośrednio od producenta materaców działającego zawsze i bezkompromisowo zgodnie z metodyką design thinking, która gwarantuje ich najwyższą jakość.

Choć wiele sieci sklepów z materacami posiada w Toruniu i Bydgoszczy swoje placówki, a także dość dobrze pozycjonują się one w wyszukiwarkach internetowych dla każdego większego miasta, nie pochodzą one z tych miast. Dlatego mieszkańcom Bydgoszczy czy Torunia, ale też innych miejscowości kujawsko-pomorskiego, trudno jest znaleźć materace pochodzące z lokalnej produkcji. Dotyczy to zarówno materaców online, jak również tych kupowanych przez nas w sprzedaży stacjonarnej, pełnej nadużyć.

Materace Toruń, sklep z materacami, materace online, producent materacy

Materace z Torunia – salon ekspozycyjny

Mimo tego, że ONSEN® oferuje wyłącznie materace online i nie posiada oferty w sklepach stacjonarnych, posiadamy dla naszych klientów kameralny show room. W firmowym salonie ekspozycyjnym, który umieściliśmy w Toruniu, każdy z klientów ma możliwość przetestowania naszych produktów bez żadnych ograniczeń.

Dostępne w naszym toruńskim salonie ekspozycyjnym materace i poduszki ortopedyczne są pełnowartościowymi produktami, które można przetestować w całkowitej samotności, co zapewnia maksymalną prywatność. Swoich klientów zachęcamy do tego, aby położyć się na nich, a nawet uciąć sobie krótką drzemkę. Nasi eksperci służą zaś pełnią informacji o produktach.

Najlepsze materace w Toruniu dostępne są przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71G, która znajduje się na prawym brzegu Wisły. Osoby zainteresowane naszym show roomem zapraszamy do wcześniejszego kontaktu pod numerem telefonu +48 509 940 633 celem umówienia konkretnego terminu wizyty.
Materace Toruń, sklep z materacami, materace online, producent materacy

Materace z Torunia – sklep internetowy

Onsen Sleeping to lokalna firma z Torunia, która nie współpracuje z żadnym stacjonarnym sklepem z materacami w Polsce. Cała sprzedaż obsługiwana jest przez sklep internetowy producenta, zaś dodatkowo nasi eksperci oczekują na pytania klientów nadsyłane pocztą elektroniczną i zadawane telefonicznie.

Decyzja ta wynika z faktu, że ceny materaców w Polsce są przez prawdopodobnie wszystkie sklepy stacjonarne z materacami zawyażane. Sztandardowy produkt Onsen Sleeping, jakim jest materac Osaka Air, otrzymywał propozycję jego sprzedaży stacjonarnej z marżą sięgającą nawet kilkuset procent, na co nie możemy pozwolić.

Onsen Sleeping to najlepszy producent materaców z Torunia!
Oferowanie przez nas najwyższej jakości materaców online daje nie tylko możliwość ich zwrotu w ustawowym terminie. Wszystkie produkty sprzedawane przez Onsen Sleeping objęte są programem umożliwiającym zwrot zamówienia w ciągu 100 dni od dostawy, co stanowi pozytywne wyróżnienie na rynku materacowym w Polsce. W celu skorzystania z możliwości zwrotu wystarczy odesłać produkt do Torunia, a my zlecimy zwrot pełnej ceny zamówienia.
Krem nawilżający, regeneracja skóry, karotenoidy, serum przeciwzmarszczkowe

Materace z Torunia – testowanie

Zarówno powstanie naszego salonu ekspozycyjnego w Toruniu, jak i unikalny program zwrotu zamówień, służą umożlieniu przetestowania produktów Onsen Sleeping w naturalnych warunkach. Najlepiej zaś w zaciszu własnej sypialni.

Uważamy, że przetestowanie materaca w stacjonarnym sklepie z materacami nie jest możliwe. Nie zależy to od tego, czy mówimy o sklepach położonych w Toruniu lub w Bydgoszczy, czy też w innym mieście. Łączy je bowiem to, że w każdym rozstawione są nawet dziesiątki łóżek, na których położone są różne rodzaje materaców, różniące się od siebie parametrami.

Co prawda w każdym stacjonarnym sklepie z materacami sprzedawcy umożliwiają położenie się na nim, lecz z tego w praktyce nic nie wynika. Do przetestowania materaca potrzebne jest bowiem spanie na nim przynajmniej przez miesiąc. Niemożliwe jest określnie jego właściwości, kiedy znajdujemy się pod czujnym okiem sprzedawcy i pozostałych klientów.

Testowanie materaca w stacjonarnym sklepie z materacami jest niemożliwe również dlatego, że nie odda to rzeczywistych zachowań ciała w trakcie snu. Wynika to nie tylko z oświetlenia czy założonych na siebie ubrań, ale przede wszystkim z uwarunkowań biologicznych. Człowiek w trakcie snu jest bowiem całkowicie rozluźniony i pozbawiony świadomości, czego nie jesteśmy w stanie osiągnąć podczas wizyty w sklepie stacjonarnym z materacami.
Materace Toruń, producent materacy, materace w Toruniu, producent materaców, sklep z materacami, materac piankowy
Stacjonarny sklep z materacami nie ma racji bytu!
Typowe stacjonarne sklepy z materacami nie pozwalają na to, aby przespać na danym modelu materaca choćby tylko pół godziny. Nawet jeśli kiedyś ulegnie to zmianie i znajdziemy w Toruniu salon materaców, który na to pozwoli, uniemożliwi nam to wszechobecny hałas, oświetlenie i inni klienci. 

Stworzony przez Onsen Sleeping toruński salon ekspozycyjny daje pełnię prywatności, która pozwala skutecznie ocenić materac Osaka Air przed jego zakupem. Wielu naszych klientów, nawet tych cierpiących na insomnię. korzysta z możliwości zdrzemnięcia się w nim nawet przez kilka godzin, co pozwala na wstępną ocenę zalet naszych produktów. Ostateczny test zaś odbywa się już po zakupie, we własnej sypialni.
Materace Toruń, producent materacy, materace w Toruniu, producent materaców, sklep z materacami, materac piankowy
Onsen Sleeping to pochodzący z Torunia producent najlepszych materaców piankowych, a także ergonomicznych poduszek ortopedycznych. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane zgodnie z ideą design thinking przy udziale lekarzy, fizjoterapeutów i psychologa. Dzięki temu zostały one zarejestrowane jako wyroby medyczne klasy pierwszej, co gwarantuje ich właściwości prozdrowotne.

W toku naszych prac nad stworzeniem idealnego materaca i najlepszych poduszek ortopedycznych, skupialiśmy się na koncepcie jobs to be done (JTBD). Pozwolił nam on zaprojektować najbardziej innowacyjne produkty, dzięki którym usprawniamy dostępne rozwiązania. Efektem naszych działań jest oferta produktów przełomowych dla każdego obszaru działalności człowieka, a tym samym jego funkcjonowania biopsychospołecznego. Dzięki temu materace z Torunia nie mają sobie równych.

Materace z Torunia – i nie tylko

Onsen Sleeping to jednak nie tylko materace z Torunia, ale też inne produkty służące do komfortowego i zdrowego snu. Należą do nich przede wszystkim poduszki ortopedyczne przeznaczone dla osób ze zniesieniem lordozy szyjnej i innymi schorzeniami kręgosłupa, a także chcących zadbać o profilaktykę zdrowotną. Należą do nich:

Występują one także w wersji Skin+, co pozwala na czerpanie radości z dodatkowych zalet, jakie daje materiał tekstylny z probiotykami produkującymi karotenoidy, które regenerują skórę i wspomagają jej odżywianie. Ich produkcja odbywa się w Polsce, zaś odlewane są z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o autorskiej recepturze.

Ich projekt został wykonany na bazie danych związanych z anatomią człowieka oraz ergonomią. Efektem tego jest oferowanie poduszek ortopedycznych w nietypowych, niespotykanych dotąd kształtach. Wynika to z faktu, że dotychczasowo oferowane produkty w większości nie spełniały warunków, aby móc uznać je za odpowiednie zarówno do spania na plecach, jak i do spania na boku.

Także one dostępne są do testowania w ramach salonu ekspozycyjnego, jaki przygotowaliśmy dla klientów w Toruniu. Każdy z klientów może zapoznać się tam również z innymi produktami, a przede wszystkim z:

  • prześcieradłem Skin+ - odmładzające prześcieradło wykonane w technologii wykorzystującej naturalne procesy dla zachowania zdrowej skóry;
  • nakładką na materac Airflow Mesh 3D - mata na materac, która rozwiązuje trudności związane z przegrzewaniem się ciała podczas snu i utwardzająca materac.
Materace Toruń, producent materacy, materace w Toruniu, producent materaców, sklep z materacami, materac piankowy

Materace z Torunia – rodzaje

Idąc do stacjonarnego sklepu z materacami w Toruniu, spotkamy się z taką samą ofertą materaców, jakie oferowane są w innych miastach. Znajdziemy w nich produkty pochodzące przede wszystkim od kilku człowych producentów, a bardzo często także oferowane pod marką własną sklepu.

Materace z Torunia, jakie produkuje Onsen Sleeping, wykonane są z pianki poliuretanowej będącej najlepszym materiałem do produkcji tego typu produktów. Dotychczas nie wymyślono materiału, który zastąpiłby ją, a jednocześnie zapewnił równie duże bezpieczeństwo użytkowania, żywotność, gęstość, twardość i dynamikę. 

Nie oferujemy produktów, które są w naszym przekonaniu niezdrowe, a nawet szkodliwe, jak choćby materace sprężynowe czy popularne materace z kokosem. W ofercie Onsen Sleeping nie znajdują się też materace nawierzchniowe, których sens stosowania jest wątpliwy. Decyzję tę podjęliśmy z szacunku do klientów, których nie chcemy oszukiwać. Dlatego też kupno materaca z Torunia od Onsen Sleeping jest łatwe i pozbawione ryzyka.
Materace z Torunia zapewniają największą funkcjonalność.

Materace z Torunia – eksperci od spania

Eksperci współpacujący z Onsen Sleeping posiadają wiedzę nie tylko z zakresu technologii pianek poliuretanowych, które wykorzystujemy do produkcji materaca Osaka Air, ale też na tematy biologiczne, psychologiczne i społeczne.

Dlatego też Onsen Sleeping przykłada dużą wagę do edukowania polskiego społeczeństwa za pomocą bloga o spaniu, na którym znajdują się informacje związane z wpływem różnorakich czynników wewnętrznych i zewnętrznych na szeroko pojmowaną higienę snu. 
Materace w Toruniu kupujmy tylko od Onsen Sleeping!
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez ekspertów Onsen Sleeping.
Materace Toruń, producent materacy, materace w Toruniu, producent materaców, sklep z materacami, materac wysokoelastyczny, materac piankowy

FAQ: Materace z Torunia

Gdzie w Toruniu kupić materac?

Najlepsze materace w Toruniu oferuje lokalny producent - Onsen Sleeping. Umożliwia on bezpośredni zakup materaca online lub stacjonarnie, jak również gwarantuje możliwość ich zwrotu aż przez 100 dni od doręczenia. Zakup w Onsen Sleeping pozbawiony jest wszelkiego ryzyka!

Gdzie w Toruniu kupić poduszkę ortopedyczną?

Najlepsze poduszki ortopedyczne w Toruniu oferuje lokalny producent - Onsen Sleeping. Umożliwia on bezpośredni zakup poduszki ortopedycznej online lub stacjonarnie, jak również gwarantuje możliwość ich zwrotu aż przez 100 dni od doręczenia. Zakup w Onsen Sleeping pozbawiony jest wszelkiego ryzyka!

Czy w Toruniu jest producent materaców?

W Toruniu istnieje producent najlepszych na rynku materaców wysokoelastycznych - Onsen Sleeping. Produkowane w Toruniu materace to innowacyjne produkty zapewniające najwyższy komfort snu. Eksperci, z którymi współpracuje Onsen Sleeping, chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania klientów.

Czy w Toruniu istnieją eksperci od spania?

Najwyższej klasy ekspertów od snu w Toruniu posiada Onsen Sleeping, lokalny producent materaców i poduszek ortopedycznych. Nasze produkty zostały zaprojektowane i wykonane pod okiem specjalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Onsen Sleeping zapewnia kompleksową obsługę klienta, oferując także specjalistyczne porady co do wyboru najlepszego materaca i poduszki ortopedycznej.

Jaki sklep z materacami w Toruniu jest najlepszy?

Najlepszy w Toruniu jest sklep z materacami, który prowadzi Onsen Sleeping, lokalny producent materaców i poduszek ortopedycznych. Na wszystkie produkty mieszkańcy Torunia mogą otrzymać specjalne zniżki, a dodatkowo mogą oni skorzystać z możliwości zwrotu w ciągu 100 dni.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej o tym, jak wybrać idealny materac dla siebie...