Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Poznaj częste mity o materacach!
TEKST Z SERII KRÓTKA PIŁKA, CZĘŚĆ 8

27 września 2023
KRÓTKA PIŁKA
Zachęcamy do wysłuchiwania i oglądania naszych wideo edukacyjnych z serii Krótka Piłka, która powstała w odpowiedzi na prośbę przyszłych klientów. Seria ta przybrała formułę Q&A, w jakiej odpowiadamy na pytania związane z zakupem materaców i poduszek, a także całym procesem zakupowym. Wszystkie pytania pochodzą bezpośrednio od klientów, a także osób kontaktujących się z nami w celu pozyskania wiedzy od naszych specjalistów.

 

 

W ósmym odcinku serii obszernie i konkretnie odpowiadamy pytania związane z wyborem materaca do spania. Odpowiadając na Wasze pytania, mówimy o żywotności materaca, a więc o czasie, co który należy wymieniać materac dla swojego zdrowia. Część odcinka poświęcamy materacom z kokosem, które zdobyły serca wielu ludzi. Na koniec zaś opowiadamy o materacu na ból kręgosłupa, jaki naprawdę nam pomoże.
materac dwuosobowy wystrój wnętrz kopia

Jak często wymieniać materac?

Pan Tomasz z Bydgoszczy zastanawiał się, skąd ma wiedzieć, że nadszedł już czas na wymianę materaca na nowy. Nie ukrywał, że sam zakup materaca to dla niego duży koszt. Jak jednak sam powiedział, fizjoterapia tez dużo kosztuje. Uznał więc, że inwestycja w materac na pewno mu się zwróci, o ile kupi odpowiedni model.
materace naturalne, materac z kokosem, gryczany

Czy materac z kokosem może być higieniczny?

Pani Klara z Warszawy spotkała się niedawno z reklamą, która zachęcała ją do zakupu materaca z kokosem, co ją zaciekawiło. W efekcie trafiła na bloga o spaniu, gdzie przeczytała, że ten rodzaj materaców nie jest higieniczny. Poznała także inne jego wady. Zaczęło zastanawiać ją, dlaczego tak dużo materaców kokosowych nadal się sprzedaje.
materac na ból kręgosłupa, materac średniotwardy, wysokoelastyczny
Jaki materac sprawdzi się na ból kręgosłupa?
Pan Radosław z Wrocławia bardzo dużo pracuje przy komputerze. Zdarza się, że spędza na siedząco nawet 10 godzin na dobę. Szuka materaca dla programistów, zastanawiając się jednocześnie, czy powinien być on twardy czy miękki oraz dlaczego. Odczuwa już ból kręgosłupa, przez co uczęszcza do fizjoterapeuty, co daje małe efekty.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
1_100 dni na zwrot

FAQ:

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej cennych i przydatnych porad ekspertów...