Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Biurko elektryczne Seiwa
Przedsprzedaż, wysyłka od 01.06.2024

Biurko elektryczne Seiwa

0,00 zł
Historia ceny
+
Informacje o biurku
Oferowane przez nas biurko z regulacją wysokości Seiwa to innowacyjny mebel z elektryczną regulacją wysokości. Blat tego biurka może być podniesiony na wysokość od 70 centymetrów do 118 centymetrów, co zapewnia idealne dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika. Stanowi ono dzięki temu doskonałe biurko dla osób z niepełnosprawnością, a także dla każdego użytkownika pracującego na siedząco. Idealnie sprawdzi się więc u informatyków, graczy czy lekarzy, zapewniając komfort i zdrowie przez cały dzień.

Biurko posiada nowoczesny kontroler z wyświetlaczem, system blokady rodzicielskiej i port USB-A, a także pozwala na zapamiętanie trzech wybranych wysokości. Poza tym stelaż biurka wyposażony jest w system antykolizyjny i technologię cichej pracy, co dodatkowo zwiększa jego jakość. Ergonomiczny design biurka z wycięciem na blacie wspiera zdrową postawę, a centralnie umiejscowiony otwór na kable pomaga utrzymać porządek.
+
Wymiary biurka
ONSEN® oferuje biurko z regulowaną wysokością Seiwa w dwóch rozmiarach, które są dopasowane do wymagań użytkowników. Blat biurka ma zawsze 138 centymetrów długości, natomiast występuje w dwóch szerokościach. Te mogą mieć 90 centymetrów lub 100 centymetrów, zależnie od potrzeb danego użytkownika.

Zaleca się, aby biurko elektryczne Seiwa stosować wraz z anatomicznym krzesłem Seiza, co pozwoli na pełne wykorzystanie jego funkcjonalności.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także niezwykle tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Najczęściej wysyłka następuje w ciągu 48 godzin od zakupu.

Na większość naszych produktów dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców, poduszek do spania i innych produktów, spokojnie testując je w zaciszu własnej sypialni czy biura.
+
Gwarancja
ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na wkład materaca Osaka Air;
  • 2 lata na pokrowiec materaca Osaka Air;
  • 10 lat na wkłady poduszek ortopedycznych;
  • 2 lata na wypełnienie poduszek klasycznych;
  • 2 lata na poszewki, pościele, prześcieradła, meble i cały pozostały asortyment.
+
Aż do 100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zamówienia nawet w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy  pieniądze w całości, bez potrąceń. Ta specjalna oferta obowiązuje na wszystkie nasze materace, poduszki ortopedyczne i meble ergonomiczne, natomiast na pozostałe produkty obowiązuje standardowa możliwość ustawowego zwrotu w ciągu 14 dni.

Prawdziwe doświadczenie użytkowania materaca odczujesz po przynajmniej 30 nocach użytkowania w naturalnych warunkach. Zalecamy, aby dokonywać zwrotu nie szybciej niż 50 nocy po doręczeniu, co pozwoli Ci na zweryfikowanie właściwości materaca we właściwy sposób.

Jako odpowiedzialny producent pewien wysokiej jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na prawdziwe i nieograniczone testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność, a jednocześnie stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Wyróżnia nas to także spośród sklepów stacjonarnych, które najczęściej w ogóle nie oferują możliwości zwrotu.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pełnymi specjalistycznej wiedzy artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także niezwykle szeroko rozwiniętą Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
+
Przeciwwskazania i instrukcje
Przedstawiony tutaj wyrób jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych (laików) zgodnie z instrukcją użytkowania. Materac piankowy, poduszki ortopedyczne oraz inne nasze produkty nie posiadają przeciwwskazań do użytkowania. Ich używanie nie wymaga przeszkolenia. W przypadku nasilenia dolegliwości, należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje obsługi i deklaracje zgodności znajdziesz na stronie: https://onsen.eu/dokumenty
 
+
Dane EUDAMED
Basic UDI-DI:
138x90: 5905868656SW138X90CT
138x100: 5905868656SW138X100R7​​​​​​​

UDI-DI:
138x90: 59058686568242
138x100: 59058686568310​​​​​​​

Numer katalogowy (EAN):
138x90: 5905868656824
138x100: 5905868656831​​​​​​​

Nazwy handlowe:
PL: Biurko ergonomiczne Seiwa
EN: Ergonomic desk Seiwa
DE: Ergonomischer Schreibtisch Seiwa

EUDAMED
Inne produkty, które możesz polubić:
Materac piankowy
Osaka Air
160x200x21
4749,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Asana
Standard
439,00 zł
+
Krzesło anatomiczne
Seiza
czarne
1499,00 zł
+

Czym biurko elektryczne Seiwa
różni się od innych regulowanych biurek?

Unikalne i wyjątkowe biurko z regulacją wysokości Seiwa, zaprojektowane przez ekspertów z firmy ONSEN®, przynosi rewolucję w dziedzinie ergonomii pracy. Zostało stworzone tak, aby doskonale wspierać fizjologię ciała każdego użytkownika. Dzięki elektrycznemu mechanizmowi regulacji, anatomiczne biurko Seiwa umożliwia płynną zmianę wysokości od 70 centymetrów do 118 centymetrów. To z kolei pozwala na dostosowanie wysokości biurka do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, bez względu na jego wzrost. Stanowi ono doskonałe biurko dla osób z niepełnosprawnością, pozwalając im zdrowiej i wygodniej pracować w pozycji siedzącej.

Kontroler z wbudowanym wyświetlaczem posiada funkcję zapamiętywania trzech pozycji, co umożliwia łatwe przełączanie między ulubionymi ustawieniami wysokości. Natomiast system blokady rodzicielskiej oraz wbudowany port USB-A czynią biurko Seiwa nie tylko funkcjonalnym, ale i bezpiecznym miejscem pracy. Z kolei zastosowany w stelażu do biurka system antykolizyjny oraz technologia cichej pracy sprawiają, że jego użytkowanie jest wygodne i niezakłócające otoczenie, podczas gdy prędkość poruszania stelaża do 20 mm/s przy niezwykle niskim poziomie hałasu, który wynosi poniżej 50 dB, zapewnia szybką i cichą zmianę konfiguracji.

Niebagatelne znaczenie ma także nowoczesny design biurka z możliwością regulowania wysokości oraz jego ergonomiczna konstrukcja. Wycięcie z przodu blatu promuje zdrową pozycję ramion i łokci, wspierając prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas długotrwałej pracy. Otwór na kable z tyłu biurka pozwala na utrzymanie porządku i organizacji w trakcie pracy czy rozrywki.

Seiwa to więcej niż biurko elektryczne, których jest wiele. To starannie przemyślane połączenie ergonomii, bezpieczeństwa i stylu, jakie odmieni każde miejsce pracy, dodając mu funkcjonalności i elegancji. Idealne dla osób dbających o zdrowie i komfort pracy, zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. Jest to doskonałe biurko dla graczy, programistów i informatyków, ale sprawdzi się też jako element wyposażenia gabinetu lekarskiego czy innego miejsca pracy.

Odpowiednio wyprofilowany blat

01

Biurko z regulacją wysokości Seiwa ze starannie wyprofilowanym blatem jest idealne dla każdego, kto ceni sobie zdrowie, wygodę oraz estetykę swojego miejsca pracy, oferując nie tylko praktyczne rozwiązania, ale także elegancki wygląd, który harmonizuje z różnorodnymi stylami wnętrz.
Rozwiń


Odpowiednio wyprofilowany blat biurka Seiwa od ONSEN® to przykład tego, jak innowacyjne podejście do projektowania mebli biurowych może znacząco poprawić komfort i ergonomię pracy. Wyprofilowanie blatu jest stworzone tak, aby maksymalnie wspierać naturalną pozycję ciała podczas pracy przy biurku. Wycięcie z przodu blatu pozwala użytkownikowi przyjąć fizjologiczną postawę, w której łokcie mogą spoczywać na blacie, a nie zwisać, co zmniejsza ryzyko dolegliwości związanych z długotrwałym siedzeniem.

Zaokrąglone brzegi blatu dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, bowiem eliminują ostre krawędzie, które mogłyby powodować dyskomfort lub urazy. Taki kształt blatu ułatwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika, ale też doskonale wpisuje się w nowoczesne wzornictwo, które staje się standardem w przemyślanie zaprojektowanych przestrzeniach pracy.

Szeroki zakres regulacji

02

Biurko elektryczne Seiwa dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, jak też szerokiemu zakresowi regulacji, stało się wszechstronnym rozwiązaniem, które pasuje do różnych potrzeb i stylów pracy. W ten sposób promuje zdrowe nawyki i zwiększa komfort na każdym etapie.
Rozwiń


Biurko anatomiczne Seiwa od ONSEN® wyróżnia się szerokim zakresem regulacji wysokości, co stanowi kluczowy element w zapewnieniu optymalnej ergonomii miejsca pracy. Dzięki zaawansowanemu elektrycznemu stelażowi, użytkownik może płynnie dostosować wysokość blatu w przedziale od 70 centymetrów do 118 centymetrów. Taka elastyczność pozwala na łatwe przejście między pozycją siedzącą a stojącą, co jest szczególnie ważne w długich godzinach pracy przy biurku, aby zmniejszyć ryzyko problemów zdrowotnych związanych z długotrwałym siedzeniem.

Intuicyjny kontroler z wyświetlaczem umożliwia łatwe ustawienie i zapamiętanie do trzech różnych wysokości, co sprawia, że dostosowanie biurka do indywidualnych potrzeb jest szybkie i bezproblemowe. Wspomniana funkcjonalność, w połączeniu z cichą pracą mechanizmu, który porusza się z prędkością do 20 mm/s przy hałasie poniżej 50 dB, czyni biurko Seiwa idealnym rozwiązaniem zarówno do nowoczesnych biurowców, jak i do domowego gabinetu.

Stabilna konstrukcja

03

Stabilność biurka Seiwa jest również wspomagana przez jego przemyślany design, który obejmuje szeroką bazę zapewniającą równomierny rozkład ciężaru. To wszystko sprawia, że biurko elektryczne Seiwa jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnego i bezpiecznego rozwiązania do swojego biura lub domowego gabinetu. Jest to także doskonałe biurko dla graczy, które sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom.
Rozwiń


Anatomiczne biurko Seiwa od ONSEN® charakteryzuje się stabilną konstrukcją, która gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość, nawet podczas intensywnego użytkowania. Wytrzymały stelaż wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia solidność oraz niezawodność, co jest kluczowe dla każdego, kto ceni sobie trwałość i stabilność swojego miejsca pracy.

Projektanci oferowanego przez nas anatomicznego biurka Seiwa zadbali o to, by jego konstrukcja wspierała ergonomiczną pracę, ale także była odporna na różne obciążenia, które mogą wystąpić podczas pracy. Biurko to jest w stanie bezpiecznie wspierać ciężar do 80 kilogramów, co pozwala wyposażyć go w trwały blat. Natomiast nowoczesna technologia antykolizyjna chroni biurko przed uszkodzeniami, które mogą wynikać z przypadkowego uderzenia, a system cichej pracy zapewnia, że regulacja wysokości blatu odbywa się płynnie i bez zakłóceń.

Nowoczesne zabezpieczenia

04

Biurko elektryczne Seiwa od ONSEN® zostało wyposażone w szereg nowoczesnych zabezpieczeń, a w tym system antykolizyjny, który podnosi standardy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Funkcjonalność biurka zwiększa też zabezpieczenie przeciw przegrzaniu i przeciążeniu, dzięki któremu nie musisz o nic się martwić.
Rozwiń


Zastosowaniu w biurku Seiwa system antykolizyjny jest niezwykle ważny w dynamicznych i zmieniających się przestrzeniach biurowych. Technologia ta powoduje, że biurki cofnie się automatycznie przy zmianie wysokości, gdy napotka na przeszkodę. Pozwala to zapobiec uszkodzeniu biurka lub przedmiotów znajdujących się w jego bliskim otoczeniu. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia spokój umysłu.

Natomiast innowacyjne zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciążeniem chroni elektryczne komponenty biurka przed uszkodzeniem w wyniku nadmiernego obciążenia lub awarii. To ważne zabezpieczenie przedłuża żywotność biurka elektrycznego, a tym samym zapewnia niezawodność jego użytkowania przez wiele lat. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się nieprzerwaną i bezpieczną pracą, bez obawy o awarie czy potrzebę częstych napraw.

Innowacyjny kontroler

05

Biurko ergonomiczne Seiwa od ONSEN® wyposażone jest w innowacyjny kontroler z wyświetlaczem, który znacznie ułatwia zarządzanie funkcjami biurka i dostosowywanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika, co pozwala je spersonalizować. Kontroler ten jest centralnym punktem interakcji z biurkiem, umożliwiając łatwe regulowanie wysokości, a w tym zarządzanie predefiniowanymi ustawieniami.
Rozwiń


Wyświetlacz kontrolera oferuje czytelny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu użytkownicy mogą w szybki i prosty sposób dostosować wysokość biurka do bieżącej aktywności, czy to pracy siedzącej, czy stojącej. Poza tym kontroler biurka posiada wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie do trzech różnych pozycji wysokości. Stanowi to idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie zmieniają swoją pozycję do pracy, zapewniając optymalne warunki ergonomiczne.

Dodatkowe funkcje kontrolera, takie jak blokada rodzicielska i port USB-A, zwiększają funkcjonalność biurka, czyniąc je jeszcze bardziej przyjaznym w użytkowaniu. Blokada rodzicielska pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym użytkownikom, zapobiegając przypadkowym zmianom ustawień, natomiast port USB-A umożliwia łatwe ładowanie urządzeń mobilnych, co jest szczególnie przydatne w nowoczesnych przestrzeniach pracy.

Pełna ergonomia pracy

Biurko z regulacją wysokości Seiwa od ONSEN® jest zaprojektowane z myślą o pełnej ergonomii pracy, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i optymalne warunki podczas codziennych zadań. Dzięki niezawodnemu elektrycznemu mechanizmowi regulacji wysokości, biurko Seiwa umożliwia łatwe dostosowanie poziomu blatu od 70 centymetrów do 118 centymetrów, co pozwala na pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Ta funkcja jest kluczowa dla zmniejszenia ryzyka problemów związanych z długotrwałym siedzeniem, takich jak bóle pleców czy napięcie mięśniowe, które często występują u pracowników biurowych, informatyków, programistów czy graczy.

Ergonomia biurka Seiwa jest dodatkowo wzmocniona przez odpowiednio wyprofilowany blat, który jest dostosowany do naturalnej pozycji ramion i łokci, promując zdrową postawę i zapobiegając przeciążeniom. Zaokrąglone brzegi blatu zwiększają komfort użytkowania, zapobiegając naciskowi na przedramiona, co jest szczególnie ważne podczas długich godzin pracy przy komputerze.

Biurko to również oferuje nowoczesny kontroler z możliwością zapamiętania do trzech różnych pozycji wysokości, co umożliwia szybkie przełączanie między ulubionymi ustawieniami. Wyposażone jest też w system antykolizyjny oraz cichy mechanizm regulacji, które dodatkowo poprawiają komfort użytkowania, nie zakłócając spokoju pracy.

Seiwa jest więc nie tylko ergonomicznym biurkiem, ale niezwykle skutecznym rozwiązaniem, które zapewnia zdrowe i efektywne środowisko pracy. Jest dostosowane do potrzeb nowoczesnego użytkownika, a w tym dla programistów czy informatyków. Idealnie łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesne technologie i estetykę, stanowiąc doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie zdrowie i komfort w miejscu pracy.
Prawidłowe ułożenie łokci
Biurko elektryczne Seiwa od ONSEN® jest zaprojektowane tak, aby wspierać prawidłowe ułożenie łokci podczas pracy, co jest kluczowe dla zapobiegania bólom i zmęczeniu ramion. Dzięki ergonomicznie wyprofilowanemu blatowi biurka, który umożliwia naturalne oparcie łokci, użytkownicy mogą utrzymać ręce w optymalnej pozycji, co sprzyja redukcji napięcia w ramionach i szyi, znakomicie wpływając na stan zdrowia.

Wycięcie w przedniej części blatu biurka zapewnia, że łokcie mogą być blisko ciała, co jest zalecane przez specjalistów od ergonomii. To ustawienie sprzyja zachowaniu prostych linii ramion, co zapobiega powstawaniu bólu spowodowanego nienaturalnymi pozycjami podczas długotrwałej pracy przy biurku.
Właściwa pozycja kręgosłupa
Regulowana wysokość biurka Seiwa pozwala każdemu użytkownikowi ustawić blat na idealnej wysokości, co jest niezbędne dla utrzymania prawidłowej pozycji kręgosłupa, o ile posiada się także właściwe krzesło biurowe. Ergonomiczna konstrukcja blatu sprzyja utrzymaniu naturalnej krzywizny lędźwiowej, co jest kluczowe dla zdrowia pleców.

Siedzenie lub stanie w odpowiedniej pozycji zmniejsza ryzyko powstawania przewlekłych bólów pleców, co z kolei może przyczynić się do poprawienia postury. Biurko z regulacją wysokości Seiwa zapewnia wsparcie dla kręgosłupa, niezależnie od tego, czy użytkownik pracuje siedząc, czy stojąc. To natomiast pomaga w utrzymaniu zdrowego ułożenia kręgów przez cały dzień pracy.
Poprawa oddychania
Ergonomiczna konstrukcja biurka Seiwa sprzyja przyjmowaniu pozycji, która umożliwia lepsze oddychani przez unikanie ucisku na przeponę, co związane jest z właściwą pozycją ciała. Odpowiednia wysokość i kąt blatu pozwalają użytkownikowi utrzymać otwartą postawę ciała, co z kolei ułatwia głębsze i bardziej regularne oddychanie.

Lepsze oddychanie nie tylko poprawia tlenowanie krwi, ale także może zwiększać koncentrację i zmniejszać poziom stresu. Dzięki możliwości dostosowania ustawień biurka, użytkownicy mogą znaleźć idealną pozycję, która sprzyja zdrowemu oddychaniu podczas pracy.
Poprawa cyrkulacji krwi
Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą przy użyciu biurka elektrycznego Seiwa pozwala na regularne zmiany w położeniu ciała, co jest istotne dla umożliwienia lepszego przepływu krwi w ciele użytkownika. Takie zmiany pozycji pomagają zapobiegać stagnacji krwi w naczyniach krwionośnych w dolnych częściach ciała, co jest częstym problemem podczas długotrwałego siedzenia.

Regularne przełączanie się między siedzeniem a staniem zapobiega również powstawaniu żylaków i innych problemów związanych z krążeniem. Ergonomiczna funkcjonalność biurka ergonomicznego Seiwa wspiera zdrowie naczyń, co jest niezbędne dla dobrej cyrkulacji krwi.
Lepsze trawienie
Wielu specjalistów uważa, że praca na stojąco, którą można łatwo uzyskać dzięki regulowanej wysokości biurka anatomicznego Seiwa, wspiera procesy trawienne. Wynika to z tego, że pozwala ona organom wewnętrznym na większą swobodę i unikanie ucisku, który może występować podczas siedzenia. Taka postawa pozwala na lepsze funkcjonowanie układu pokarmowego.

Poza tym ergonomia i możliwość zmiany pozycji przyczyniają się do poprawy perystaltyki jelit, co jest kluczowe w zapobieganiu problemom trawiennym, takim jak wzdęcia czy zaparcia. Regularna zmiana pozycji siedzącej na stojącą, którą oferuje biurko Seiwa, jest więc korzystna nie tylko dla mięśni i stawów, ale również dla układu trawiennego.
ZAKUPY BEZ RYZYKA
BEZPŁATNA DOSTAWA
Standardowa dostawa materaca, poduszek i innych produtków ONSEN® na terenie Polski jest bezpłatna, bez względu na wartość zamówienia! Dostawę do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego oferujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu także inni Europejczycy przekonują się o ich funkcjonalności.
EKSPRESOWA WYSYŁKA
Zamówienia składane w ONSEN® do godziny 11:00 w dni robocze są zazwyczaj wysyłane jeszcze tego samego dnia, a większość zamówień dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Jesteśmy producentem, dlatego staramy się o właściwe zabezpieczenie stanów magazynowych, aby klienci mogli cieszyć się naszymi produktami jak najszybciej.
TESTUJ PRZEZ 100 DNI
ONSEN® jest pewien najwyższej jakości swoich produktów, dlatego oferujemy aż 100 dni na zwrot materaca, poduszek czy mebli, a także większości innych wyrobów, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Możesz je przetestować w domu lub biurze, a następnie zwrócić i otrzymać pełen zwrot pieniędzy za swoje zamówienie. Prosto i przejrzyście.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 zł
558,45 zł
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 zł
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Zestaw pościeli dla alergików
Dani
657,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Dani
59,00 PLN
Poszwa na kołdrę
Dani
169,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!