Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Czy w Toruniu znajduje się jakaś fabryka dobrych materacy?

16 marca 2022
Fabryka dobrych materacy, sklep z materacami, producent materaców, materac piankowy
Zarówno mieszkańcy Torunia, jak i Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego, cieszyć mogą się bliskością fabryki dobrych materaców. Toruń jest bowiem siedzibą firmy Onsen Sleeping, która jest jedyną fabryką dobrych materacy i poduszek ortopedycznych korzystającą z metodyki design thinking, co przekłada się na ich najwyższą jakość odpowiadającą potrzebom konsumentów.
 
Onsen Sleeping, jako fabryka dobrych materacy, opracowuje swoje produkty z udziałem konsumentów, jak również specjalistów posiadających wiedzę z zakresu ortopedii i neurologii, a także fizjoterapeutów oraz psychologa zdrowia i rehabilitacji. Dzięki temu wszystkie materace piankowe, a także poduszki ortopedyczne, zarejestrowane są jako wyroby medyczne klasy pierwszej.
Fabryka dobrych materacy, sklep z materacami, producent materaców, materac piankowy

Fabryka dobrych materacy – technologia

Onsen Sleeping jest nie tylko fabryką dobrych materacy, ale także producentem najlepszych poduszek ortopedycznych i innych akcesoriów służących do wydajnego snu. Jako odpowiedzialna społecznie fabryka dobrych materacy, Onsen Sleeping stosuje w nich wyłącznie najnowsze technologie, które zapewniają najwyższy komfort snu i właściwości prozdworotne.
 
Budowa najlepszego na rynku materaca Osaka Air w całości zaprojektowanego przez fabrykę dobrych materacy Onsen Sleeping, oparta jest na starannie przemyślanych warstwach. Dodatkowo zawarte w nim pianki poliuretanowe pochodzą z europejskich i w pełni bezpiecznych źródeł.
 
Jego pierwsza warstwa zbudowana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej HR3020, która utrzymuje prawidłowe wsparcie ciała i podparcie kręgosłupa we właściwej pozycji. Współgra ona z drugą warstwą, którą stanowi pianka termoelastyczna V4515 zapewniająca konturowanie ciała bez jego zasysania i przy zachowaniu dobrej cyrkulacji powietrza.
 
Technologia stosowane przez fabrykę dobrych materacy Onsen Sleeping znacznie różni się od produktów konkurencji.  Świadczy o tym fakt, iż umieściliśmy w nim innowacyjną siatkę Aero 3D składającą się z tysięcy mikrofilamentów, które zapewniają przepływ powietrza między jego warstwami. Umożliwia ona odprowadzanie ciepło i wilgoć poza powierzchnię materaca.
 
Proces ten wspomaga kolejna, położona niżej warstwa materaca posiadająca funkcjonalne podłużne kanały. Została ona wykonana z pianki wysokoelastycznej HR3530, zaś jej zadaniem jest odprowadzanie ciepła i wilgoci na zewnątrz materaca, w czym dodatkowo pomaga unikalna siatka, która umieszczona została w pokrowcu na materac właśnie na wysokości wspomnianych kanałów.

Doświadczenie fabryki dobrych materacy Onsen Sleeping pokazało, że jako ostatnia warstwa materaca najlepiej sprawdza się odpowiednia pianka poliuretanowa o grubości 10 centymetrów. Wykorzystujemy w tej warstwie bazę wykonaną z pianki wysokoelastycznej HR4037, której zadaniem jest ustabilizowanie materaca i zapewnienie odpowiedniego wsparcia położonym pozostałym warstwom.

Na materacu, do którego zakupu często podchodzimy z dużą rezerwą i nadal zbyt rzadko analizujemy jego funkcjonalność, spędzamy średnio 8 godzin każdego dnia. To przekłada się na około 2920 godzin rocznie. Stanowi to aż między 32 razy a 8 razy więcej czasu, niż przeciętnie spędzamy na prowadzeniu samochodu.

Jednocześnie wybór złego materaca ma dla nas zdecydowanie poważniejsze skutki, aniżeli wybór mniej praktycznego samochodu. Dlatego też Onsen Sleeping, jako fabryka dobrych materacy i odpowiedzialny producent, staramy się szeroko edukować społeczeństwo. Służy nam do tego głównie blog o spaniu, ale również porady udzielane telefonicznie i pisemnie.
Fabryka poduszek, sklep z poduszkami, producent poduszek, poduszka ortopedyczna

Fabryka dobrych materacy – produkty

Fabryka dobrych materacy Onsen Sleeping posiada w swojej ofercie produkty, które odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających ludzi. Należą do nich przede wszystkim:
  • materac Osaka Air - wysokoelastyczny materac piankowy z siatką Aero 3D o twardości wynoszącej 6,5 w amerykańskiej skali twardości materaców;
  • materac Osaka Young - wysokoelastyczny materac piankowy dla nastolatków o twardości wynoszącej 7,0 w amerykańskiej skali twardości materaców;
  • materac Osaka - wysokoelastyczny materac piankowy o twardości wynoszącej 6,0 w amerykańskiej skali twardości materaców;
  • poduszka ortopedyczna Yoko - ergonomiczna poduszka piankowa przeznaczona do spania na boku i na plecach dla osób o drobnej budowie ciała;
  • poduszka ortopedyczna Asana - ergonomiczna poduszka piankowa przeznaczona do spania na boku i na plecach dla osób o przeciętnej budowie ciała;
  • poduszka ortopedyczna Hiro - ergonomiczna poduszka piankowa przeznaczona do spania na boku i na plecach dla osób o masywnej budowie ciała;
  • poduszka klasyczna Skin+ - ergonomiczna poduszka poliestrowa przeznaczona do spania na boku i na plecach;
  • prześcieradło Skin+ - odmładzające prześcieradło wykonane w technologii wykorzystującej naturalne procesy dla zachowania zdrowej skóry;
  • nakładka na materac Airflow Mesh 3D - mata na materac, która rozwiązuje trudności związane z przegrzewaniem się ciała podczas snu i utwardzająca materac.
Wszystkie produkty Onsen Sleeping są hipoalergiczne, zaś każda z poduszek ortopedycznych oferowana jest również w wersji Skin+ wspomagającej regenerację i nawilżenie skóry podczas spania. Onsen Sleeping to nie zwykła fabryka dobrych materacy, ale polski producent najlepszych dostępnych materaców i innych produktów służących do zdrowego, regenerującego snu.
 
Fabryka dobrych materacy, sklep z materacami, producent materaców, materac piankowy

Fabryka dobrych materacy – sprzedaż

Sprzedaż najlepszych materaców wysokoelastycznych z fabryki dobrych materacy Onsen Sleeping odbywa się wyłącznie bezpośrednio przez sklep internetowy producenta, a także w firmowym salonie ekspozycyjnym przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 53. Ich sprzedaż w stacjonarnych sklepach z materacami spowodowałaby wzrost cen nawet o kilkaset procent, co odbywałoby się ze szkodą dla konsumentów, a przynosiło korzyści jedynie sprzedawcom.

Onsen Sleeping objął wszystkie produkty programem dającym aż 100 dni na zwrot zamówienia. Dodatkowo są one objęte nawet 15-letnią gwarancją, co świadczy o ich dużej żywotności. Dlatego też zakupy w fabryce dobrych materacy Onsen Sleeping pozbawione są jakiegokolwiek ryzyka.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez ekspertów Onsen Sleeping.
Fabryka dobrych materacy, sklep z materacami, producent materaców, materac piankowy

FAQ: Fabryka dobrych materacy

Jaka fabryka dobrych materacy oferuje możliwoć zwrotu?

Możliwość zwrotu oferuje fabryka dobrych materacy Onsen Sleeping. Materace tego producenta można zwrócić aż przez 100 dni po ich otrzymaniu, co całkowicie usuwa ryzyko związane z zakupem.

Jakie materace produkuje fabryka dobrych materacy?

Fabryka dobrych materacy Onsen Sleeping produkuje materace piankowe, które posiadają przemyślany układ warstwowy. Wszystkie materace Onsen Sleeping są zbudowane przede wszystkim z otwartokomórkowych pianek wysokoelastycznych typu HR, które wspomagane są dodatkowo pianką termoelastyczną typu visco.

Jakie pianki poliuretanowe stosuje fabryka dobrych materacy?

Fabryka dobrych materacy Onsen Sleeping stosuje wyłącznie najwyższej jakości pianki poliuretanowe europejskiego pochodzenia. W większości są to otwartokomórkowe pianki wysokoelastyczne typu HR. Tylko mały, lecz niezbędny dla komfortu dodatek, stanowi warstwa pianki termoelastycznej typu visco.

Gdzie znajduje się najlepsza fabryka dobrych materacy?

Najlepsza fabryka dobrych materacy znajduje się w Toruniu. Najlepsze materace produkuje i sprzedaje Onsen Sleeping, polski producent produktów do spania.

Kto produkuje najlepsze materace?

Najlepsze materace produkuje Onsen Sleeping. Jest to polski producent piankowych materaców wysokoelastycznych i poduszek ortopedycznych, który działa w duchu design thinking.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej o tym, jak wybrać idealny materac dla siebie...