Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Materac piankowy Osaka

Materac piankowy Osaka

2438,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o materacu
Osaka to wysokoelastyczny materac piankowy o średniej twardości (6,0 w amerykańskiej skali twardości materaców), który wzmocniony jest pianką termoelastyczną. Według polskich kryteriów jest to materac H3 (średniotwardy). Wykonany jest z czterech warstw najwyższej jakości otwartokomórkowych pianek poliuretanowych HR i V produkowanych z europejskich surowców.

Unikalna konstrukcja materaca piankowego Osaka pozwala na uznanie go za najbardziej funkcjonalny materac dostępny na rynku. Zapewnia ona możliwość swobodnej zmiany pozycji ciała podczas spania przy zachowaniu optymalnego podparcia ciała i wsparcia kręgosłupa w naturalnej pozycji, jak również na swobodną cyrkulację powietrza między ciałem a powierzchnią materaca. Ten niezwykle funkcjonalny materac wysokoelastyczny został stworzony w oparciu o metodę design thinking z udziałem wysokiej klasy specjalistów.

Produkcja materaca Osaka odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary produktu
Onsen Sleeping oferuje materac Osaka w kilku rozmiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200.

Szerokość materaca wynosić może od 80 centymetrów do 200 centymetrów.

Długość materaca wynosi 200 centymetrów.

Wysokość materaca wynosi 21 centymetrów. 

Waga materaca wynosi od 15 kilogramów do 33 kilogramów i zależna jest od jego rozmiaru.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać materace o innych wymiarach. W celu ustalenia szczegółów dotyczących materaca na zamówienie, prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Dostawa i zwrot
Onsen Sleeping oferuje darmową wysyłkę (na terenie Polski) wszystkich zamówień w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materacy i poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
Onsen Sleeping udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot 
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, Onsen Sleeping oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu, oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, Onsen Sleeping pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
Inne produkty, które możesz polubić:
Materac piankowy
Osaka Air
160x200x21
4749,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Asana
Standard
439,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
729,00 zł
+

Jeden model materaca dla każdego?
Uniwersalny materac Osaka.

Uniwersalny materac dla wszystkich? Tak, to możliwe!

Dzięki wynikom przeprowadzonych badań, a także długiemu procesowi prototypizacji i testowania, Onsen Sleeping zaprojektował konstrukcję wyjątkowego materaca, który jest dopasowany do potrzeb każdego człowieka. W procesie brali udział najwyższej klasy specjaliści posiadający wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Efektem wspólnych działań jest materac Osaka zapewniający nadzwyczajny komfort, niezależnie od budowy ciała, wagi czy wzrostu człowieka, jak też przyjętej pozycji do spania.

Warstwowa budowa materaca Osaka została przemyślana tak, aby spełniała ona wszystkie kryteria pozwalające na maksymalizację komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego wsparcia ciała i podparcia kręgosłupa.

Onsen Sleeping, jako polski producent materacy i poduszek ortopedycznych, dba o zrównoważony rozwój i środowisko. Zastosowane do budowy materaca Osaka materiały odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą od europejskich dostawców. Każdy produkt Onsen Sleeping przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, co eliminuje nawet najmniejsze wady.

Osaka to średniotwardy materac wysokoelastyczny o twardości wynoszącej 6 według amerykańskiej skali twardości materaców. Choć mógłby być on określany według polskiej tabeli twardości materaców jako materac H3, Onsen Sleeping zrezygnował z tego oznaczenia, sprzeciwiając się jej nienaukowym podstawom.

Zarówno materace, jak i poduszki ortopedyczne Onsen Sleeping, posiadają gwarancję producenta nawet na 15 lat. Dodatkowo każdy produkt zakupiony bezpośrednio w sklepie internetowym Onsen Sleeping może być zwrócony przez 100 dni.

 
,,
Onsen Sleeping stworzył najlepszy materac dopasowany do potrzeb i zdrowia każdego człowieka: uniwersalny, komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Materac piankowy Osaka

Poznaj materac
Osaka

Poznaj materac
OsakaProdukt polski

Onsen Sleeping jako jedyny producent zastosował innowacyjny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz. Sprawia to, że materac Osaka znacząco zmniejsza problem przegrzewania i potliwość ciała podczas snu.

Do 55% wentylacji!

01

Innowacyjna budowa materaca Osaka zapewnia do 55% wentylacji. Gwarantuje ona jeden z najwyżśzych na rynku poziom cyrkulacji powietrza, zmniejszając trudności związane z przegrzewaniem się ciała i poceniem się podczas spania.
Rozwiń

Wyniki badań mówią, że aż około 50% użytkowników materacy jest niezadowolonych z powodu przegrzewania się i pocenia podczas snu.  Na etapie projektowania Osaka rozwiązaliśmy te trudności.

W produkcji pierwszorzędnego materaca Osaka zastowaliśmy innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne oparte na charakterystycznych podłużnych kanałach, jakie odprowadzają na zewnątrz ciepło kumulujące się w drugiej warstwie materaca, która wykonana jest z pianki termoelastycznej typu visco. Umieszczone są one tuż pod nią, w trzeciej warstwie materaca.

 

Poprzeczne tunele tej warstwy materaca Osaka odprowadzają ciepło i wilgoć poza boki materaca. Również pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli wykonany jest z przepuszczalnej siatki. W efekcie nadmiar ciepła i wilgoć wydostają się na zewnątrz, zapewniając doskonałą wentylację materaca.

Pozwala to na zapewnienie sobie odpowiedniej temperatury w sypialni, jak również optymalnego komfortu snu. Dzięki temu materac Osaka zapewnia jeden z najwyższych na rynku poziom cyrkulacji powietrza, ograniczając wszelkie trudności związane z przegrzewaniem się ciała. Poleca się go zarówno osobom, które cierpią na nocne poty, jak i tym, którzy chcą ich uniknąć.

Aż 100 dni na zwrot materaca!

02

Na zwrot zamówienia każdy z naszych Klientów ma aż 100 dni! Jeśli materac Osaka zostanie w tym czasie zwrócony, dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy.
Rozwiń
W Onsen Sleeping zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetestowanie produktu przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego zakupie. Wiemy też, że testowanie materaca w sklepie stacjonarnym jest kompletnie pozbawione senu. Nie da się bowiem ocenić jego funkcjonalności przez świadome, kontrolowane położenie się na nim w ubraniach i na oczach innych ludzi, w szczególności zaś pod baczną obserwacją sprzedawcy chcącego za wszelką cenę sprzedać towar.

Onsen Sleeping obnaża nieuczciwe praktyki stosowane przez wielu sprzedawców materaców i oferuje materace online jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów. Mamy bowiem świadomość, że do oceny funkcjonalności materaca potrzeba przynajmniej około 30 dni. W tym czasie organizm czlowieka przyzwyczai się do nowego materaca, który stanowi kluczowy element higieny snu. Podczas snu odbywającego się w stanie całkowitej nieświadomości spędzamy średnio bowiem aż 1/3 życia!

Każdy produkt zakupiony w Onsen Sleeping podlega okresowi testowania aż przez 100 dni! W tym czasie nasi Klienci mogą używać je bez żadnych ograniczeń, a więc nie tylko na nich spać, ale też wypoczywać, czytać książki czy pić kawę... Po materacu z powodzeniem skakać mogą dzieci, a także zwierzęta domowe, jak psy czy koty.

Jeśli przed upływem 100 dni materac Osaka okaże się dla Klientów nieodpowiedni, mogą się oni z nami skontaktować, zwrócić produkt i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.

Swoboda zmian pozycji do spania!

03

W odróżnieniu od materaca z pamięcią kształtu, który zasysa ciało i utrudnia zmianę pozycji do spania, materac Osaka umożliwia swobodne poruszanie się w trakcie snu.
Rozwiń
Pierwsza warstwa materaca Osaka wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR. Jest to bardzo elastyczna pianka poliuretanowa, która zapewnia łatwą zmianę pozycji do spania.

W odróżnieniu od wielu producentów, nie używamy pianki termoelastycznej typu visco w pierwszej warstwie materaca, ponieważ to właśnie takie jej wykorzystanie sprawia, że Klienci się w nich zapadają. To zaś znacznie ogranicza możliwości poruszania się, a dodatkowo sprzyja przegrzewaniu się ciała i poceniu się podczas snu.

Pianka termoelastyczna typu visco stanowi drugą warstwę materaca Osaka. Dzięki temu możemy cieszyć się jej zaletami przy jednoczesnym wyeliminowaniu jej podstawowych wad.

Idealne podparcie ciała!

04

Doskonale zaprojektowana kombinacja warstw materaca Osaka zapewnia idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg.
Rozwiń
Idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg. które zapewnia materac Osaka, jest konsekwencją jego starannie zaprojektowanej warstwowej budowy.

Pierwsza warstwa materaca Osakawykonana z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR zapewnia odpowienią twardość i podparcie ciała. Jego druga warstwa wykonana z pianki termoelastycznej typu visco odpowiada za zapewnienie optymalnego komfortu. Z naszych obserwacji i badań wynika, że takie ułożenie pianek poliuretanowych pozwala na uzyskanie najlepszych warunków do komfortowego, zdrowego snu.

Konstrukcja materaca Osaka wykorzystuje zalety wszystkich zastosowanych w nim materiałów, jednocześnie niwelując ich wady. Osoba śpiąca na materacu Osaka nie zapada się w jego głąb, a także nie przegrzewa się. Spełnia on wszystkie 10 warunków, jakie powinien posiadać idealny materac.

Nawet 15 lat gwarancji!

05

Onsen Sleeping udziela aż 15 lat gwarancji na rdzeń (wkład) materaca i 2 lata gwarancji na pokrowiec materaca. Jej warunki są jasne i przejrzyste.
Rozwiń
Misją realizowaną przez Onsen Sleeping jest oferowanie Klientom produktów najwyższej jakości, które zachowają swoje właściwości i służyć będą im przez lata. Kierujemy się etycznym podejściem do biznesu i uważamy, że prawa przysługujące konsumentom są zbyt mało rygorystyczne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, jak również mając pewność najwyższej jakości swoich produktów, udzielamy na nie nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.

15 lat to w naszej ocenie czas optymalny, który poparty jest badaniami rynku, a także obserwacjami zachowań konsumentów i oczekiwaniami naszych Klientów. Czas ten nie wynika z jakości użytych materiałów, bowiem materac Osaka po 15 latach nadal będzie miał ten sam kształt i walory. Wyniki badań nad higieną materaców mówią jednak, że wymiana materaca ze względów higienicznych powinna następować co około 10 lat, a w przypadku tanich materaców sprężynowych nawet co 4 lata.

Inteligentny pokrowiec!

06

Inteligentny pokrowiec materaca Osaka wykonany jest z najwyższej jakości tkaniny o dwukierunkowej elastyczności oraz materiału z powłoką antypoślizgową. Możliwe jest jego ściąganie i pranie.
Rozwiń
Dołączany do materaca Osaka pokrowiec na materac został zaprojektowany przez najwyższej klasy specjalistów współpracujących z Onsen Sleeping. Jest rozpinany i może być prany zgodnie z instrukcją zawartą na metce pralniczej.

Jego wierzchnia warstwa wykonana jest z niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny o wielokierunkowej elastyczności w kolorze białym. Jej elastyczność pozwala na czerpanie radości z wnętrza materaca Osaka dzięki rozkładaniu sił fizycznych płynących z ciężaru ciała w wielu kierunkach.

Jego boczna część wykonana jest z innowacyjnej siatki Aero 3D w kolorze szarym. Jej zastosowanie jest elementem nowoczesnego systemu odprowadzania ciepła i wilgoci z wnętrza materaca.

Jego spodnia część wykonana jest z materiału z powłoką antypoślizgową, który zapobiega przesuwaniu się materaca Osaka po stelażu czy ramie łóżka. Dzięki temu materac zawsze pozostanie w tym samym miejscu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania.

Bezpieczne pianki!

07

Do produkcji materaca Osaka używane są wyłącznie bezpieczne, szczegółowo przebadane pianki poliuretanowe od najlepszych światowych producentów. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa, zaś ich pienienie odbywa się w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji pianek poliuretanowych wykorzystywanych przez Onsen Sleeping pochodzą od BASF Germany, który jest jednym z najbardziej cenionych producentów na świecie. Są to jednocześnie najlepiej przebadane i najszerzej przetestowane pianki poliuretanowe, które cechują się najwyższą czystością biologiczną. Tym samym ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Choć zdecydowanie tańsze byłyby pianki poliuretanowe pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej, które stosuje większość czołowych producentów materacy, nie spełniają one rygorystycznych norm jakościowych Onsen Sleeping. Stąd też materac Osaka nie należy do najtańszych materacy. Jednocześnie zastosowanie niskiej marży pozwala nam na jego sprzedaż w przystępnej, uczciwej cenie.

Praca nad materacem Osaka trwała kilka lat, w trakcie których zasięgaliśmy porad osób posiadających szeroką wiedzę z zakresu neurologii, ortopedii, fizjoterapii i psychologii. Dodatkowo pogłebialiśmy posiadaną przez nas wiedzę o technologii materiałów, z których wykonujemy produkty Onsen Sleeping.

Po kilku latach testowania prototypów materaca Osaka przez osoby zdrowe, jak i z różnego rodzaju schorzeniami, wypracowaliśmy optymalny rozkład poszczególnych warstw materaca. Wynikiem naszych prac jest stworzenie materaca dającego najwyższy poziom komfortu, idealne podparcie ciała i wsparcie kręgosłupa, a także najlepszą na rynku wentylację.

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego też nie stosujemy niezrozumiałych dla Klientów nazw handlowych materiałów, które wykorzystujemy do produkcji materaca Osaka, ale ich oficjalne oznaczenia. Z tego powodu otwarcie mówimy, że - na przykład - najniższa warstwa naszego materaca ma 10 centymetrów grubości i wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o oznaczeniu HR4037. Oznacza to, że posiada ona gęstość rzędu 40 kg/m3 i twardość wynoszącą 3,7 kPa.

Otwarcie sprzeciwiamy się braku transparentności w określaniu parametrów fizycznych pianek poliuretanowych używanych w materacach. Stoimy na stanowisku, że transparentność w tej kwestii jest obowiązkiem każdego producenta materaców. Choć powszechną praktyką jest ich ukrywanie i zasłanianie się tajemnicą handlową, Onsen Sleeping z tego obowiązku się wywiązuje.

Do każdej pozycji snu!

08

Uniwersalna twardość materaca Osaka pozwala na spanie we wszystkich trzech pozycjach: na boku, na plecach i na brzuchu.
Rozwiń
Choć w Polsce nadal dominuje zjawisko określania twardości materaca jako H1, H2, H3, H4 czy nawet H5, w Onsen Sleeping zdajemy sobie sprawę z tego, że twardość materaca powinna być określana w skali liczbowej. Dodatkowo powinna być ona uzależniona od pozycji snu, a nie wagi użytkownika materaca.

Patrząc na amerykańską tabelę twardości materaców opartą na pozycji snu, idealnym materacem do spania w każdej z trzech pozycji jest materac o twardości 6,5 - średniotwardy. Taką właśnie twardość nadaliśmy materacowi Osaka. Choć moglibyśmy przedstawić go w polskiej skali jako materac H3, sprzeciwiamy się jej nienaukowym podstawom.

Odpowiedni dla alergików!

09

Do produkcji materaca Osaka wykorzystujemy materiały czyste biologicznie, które pozwalają na jego łatwe utrzymanie w czystości. Tekstylia, z których wykonywany jest pokrowiec na materac, są hipoalergiczne i mogą być prane.
Rozwiń
W procesie produkcyjnym materaca Osaka wykorzystujemy wyłącznie pianki poliuretanowe i materiały tekstylne czyste biologicznie. Pokrowiec na materac Osaka jest hipoalergiczny, a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu można pozbyć się ewentualnych alergenów, w tym również roztoczy kurzu domowego.

Dodatkowo nie powoduje on nieprzyjemnych sytuacji, które występują w innego rodzaju materacach, jak choćby słynnych robaków w materacu kokosowym i gryczanym czy też negatywnego wpływu materaca sprężynowego na zdrowie.

Składany, nie zwijany!

10

Onsen Sleeping nie prasuje i nie roluje swoich produktów. Dlatego też materac Osaka jest składany na pół, a następnie pakowany dopiero w dniu wysyłki. W tej formie może być przechowywany przez kilenta nawet przez 6 miesięcy!
Rozwiń
Wielu naszych Klientów pyta nas nie tylko o to, jaki materac wybrać, ale też, dlaczego ważne jest, aby nie prasować i nie rolować materaca. Odpowiedź na to pytanie jest dla Onsen Sleeping bardzo łatwa.

Sprasowany i zrolowany materac przetrzymywany przez wiele dni w kartonie posiadać może nawet 35% uszkodzonych komórek pianki. Skraca to jego żywotność nawet o 50%! Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają na materace nacisk o sile ponad 10 ton!

Oferowany przez Onsen Sleeping materac Osaka pakowany jest dopiero w dniu wysyłki. Nie rolujemy go, ale składamy na pół, co wyróżnia nas spośród innych producentów. Dzięki temu chronimy jego wnętrze przed degradacją, co pozwala cieszyć się jego właściwościami. 

W odróżnieniu od materaców sprasowanych i zrolowanych, materac Osaka można zarówno używać od razu po wyjęciu z kartonu, jak i przechowywać w kartonie nawet przez 6 miesięcy bez żadnego uszczerbku dla pianek poliuretanowych, jakie się w nim znajdują. Ich parametry jakościowe powodują bowiem, że zachowają one swoje właściwości także po dłuższym czasie przechowywania.
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w ONSEN® na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze darmowa, bez względu na wartość zamówienia! Dostawa do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest bardzo tania.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty ONSEN® są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 zł
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Pokrowiec na materac
Premium
398,00 PLN
Usługa dodatkowa
Transport materaca
199,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
[BANER-WZ]
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Poznaj najbardziej funkcjonalny materac piankowy Osaka Air oraz inne nasze produkty!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ