Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Jaka nakładka na materac poprawi komfort snu?

30 marca 2022
Nakładka na materac, materace nawierzchniowe, pocenie się w nocy, za miękki materac
Nakładka na materac zazwyczaj jest rozumiana jako materac nawierzchniowy, którego sprzedaż jest wątpliwa, bowiem najczęściej nie przynosi oczekiwanych skutków. Dodatkowo tego rodzaju nakładka na materac, nazywana też topperem, często wywołuje lub pogłębia już występujące dolegliwości zdrowotne. Stąd też wielu Polaków nie bierze pod uwagę jej zakupu.

Istnieje jednak nakładka na materac, która wykonana została w całkowicie nowatorskiej technologii. Oferowana przez polskiego producenta Onsen Sleeping nakładka na materac Airflow Mesh 3D stanowi najlepsze rozwiązanie dla każdego, komu - mimo posiadania złego materaca - zależy na zdrowym i komfortowym spaniu.
Nakładka na materac, materace nawierzchniowe, pocenie się w nocy, za miękki materac

Nakładka na materac – budowa

Wyprodukowana przez Onsen Sleeping nakładka na materac wykonana jest ze specjalnej innowacyjnej siatki. Rozwiązuje ona trudności związane z przegrzewaniem i poceniem się ciała podczas snu, jak również z posiadaniem za miękkiego materaca, bowiem częściowo go utwardza.
 
Nakładka na materac, jaką oferuje Onsen Sleeping, składa się z tysięcy ułożonych obok siebie filamentów. Między nimi znajduje się przestrzeń powietrzna. Jej budowa powoduje, że przy jej ściskaniu punktowo jesteśmy w stanie ją złamać, lecz przy nacisku na większą jej powierzchnię, staje się to niemożliwe. W czasie użytkowania konturuje ona ciało i utrzymuje je powyżej powierzchni materaca.

Oferowana przez Onsen Sleeping nakładka na materac występuje w rozmiarach, które nadają się na:
AirFlow2

Nakładka na materac – funkcje

Dzięki swojej budowie nakładka na materac Airflow Mesh 3D znacznie zwiększa cyrkulację powietrza między ciałem a materacem. Sprawdzi się więc przede wszystkim u osób, które dokonały zakupu materaca posiadającego w pierwszej warstwie piankę termoelastyczną typu visco, czyli piankę z pamięcią. Jest też idealna dla osób doświadczających przegrzewania i pocenia sie ciała podczas snu.

Technologia, w której wykonana została najlepsza nakładka na materac powoduje, że delikatnie usztywnia ona powierzchnię materaca. Tym samym w wielu przypadkach sprawdzi się w celu utwardzenia za miękkiego materaca. Stanowi więc znakomitą alternatywę dla materacy nawierzchniowych, których stosowanie budzi wiele kontrowersji i uzasadnionych wątpliwości.

Poza tym nakładkę na materac od Onsen Sleeping oferuje się osobom, które posiadają niefunkcjonalne pokrowce na materace, a więc takie, które nie są elastyczne i nie zapewniają odpowiedniej dynamiki.
Nakładka na materac, materace nawierzchniowe, pocenie się w nocy, za miękki materac

Nakładka na materac – testowanie

Wszystkie produkty Onsen Sleeping, a w tym również nakładka na materac Airlow Mesh 3D, zaprojektowane zostały z myślą o klientach, a nie o sklepach. Ich projektowanie odbywało się zgodnie z metodyką design thinking, zaś produkcja odbywa się w naszej toruńskiej siedzibie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy nakładkę na materac Airlow Mesh 3D w najpopularniejszych rozmiarach. W naszej ofercie dostępna jest:
Zamówienia złożone w sklepie internetowym Onsen Sleeping zawsze podlegają możliwości zwrotu w ciągu 100 dni od ich doręczenia, co usuwa wszelkie ryzyko związane z zakupem. Pozwala to na zapoznanie się z najlepszą nakładką na materac w zaciszu domowej sypialni, aby przekonać się o jej nadzywczajnych właściwościach na własnej skórze.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez ekspertów Onsen Sleeping.
Nakładka na materac, materace nawierzchniowe, pocenie się w nocy, za miękki materac

FAQ: Nakładka na materac

Co nakłada się na materac?

Na materac nakłada się specjalną nakładkę na materac, zwaną również topperem. Nie powinno stosować się materaców nawierzchniowych, bowiem nie cechują się one dużą żywotnością, a poza tym ich komfort jest bardzo wątpliwy. Na za miękki materac najlepiej nałożyć jest nakładkę na materac Airflow Mesh 3D, której jakości nie dorównuje żaden inny produkt.

Po co jest nakładka na materac?

Nakładka na materac służy przede wszystkim zwiększeniu twardości materaca, który jest za miękki. Poza tym nakładka na materac służy do zwiększenia wentylacji materaca, co zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się przez wspomaganie usuwania ciepła i wilgoci poza powierzchnię materaca.

Jak wybrać nakładkę na materac?

Nakładkę na materac należy wybrać na podstawie jej funkcjonalności. Ta zaś zależna jest przede wszystkim od konkretnych parametrów, jakie posiadają materiały, z których dana nakładka na materac została wykonana. Zwrócić uwagę należy przede wszystkim na jej twardość i gęstość, ale też właściwości wentylacyjne.

Jaka nakładka na miękki materac jest dobra?

Najlepsza nakładka na miękki materac to Airflow Mesh 3D, która nieco go utwardzi. Dodatkowo nakładka na materac Airflow Mesh 3D zwiększa cyrkulację powietrza między ciałem a materacem, a dodatkowo konturuje ciało i utrzymuje je w odpowiedniej pozycji do spania.

Z czego powinna być nakładka na materac?

Nakładka na materac powinna być wykonana z siatki, która zapewni odpowiedni komfort i wentylację. Najlepsze nakładki na materac wykonane są z siatki Airflow Mesh 3D, która minimalizuje trudności związane z przegrzewaniem i poceniem się ciała. Nie powinno się natomiast kupować nakładek na materac wykonanych z termoelastycznej pianki typu visco, czyli popularnej pianki memory. Ta bowiem nie posiada właściwości, które pozwolą na komfortowy sen, a także odpowiednie wsparcie ciała i podparcie kręgosłupa.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej o tym, jak uzyskać zdrowy i komfortowy sen...