Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

O spaniu

Dobry sen to fundament zdrowego życia i klucz do utrzymania dobrego samopoczucia. Jego jakość wpływa na naszą energię, nastrój oraz zdolność do koncentracji. Aby zapewnić sobie zdrowy sen, warto zadbać o odpowiednie warunki w sypialni, takie jak temperatura, wilgotność czy wygodne łóżko. Równie ważne jest utrzymanie regularnych godzin snu i unikanie przed snem niebieskiego światła emitowanego przez ekrany. W tym dziale znajdziesz porady na temat poprawy jakości snu, najlepszych technik relaksacyjnych oraz produktów wspomagających zasypianie.
O spaniu
Sprawdź, czy spanie bez poduszki jest zdrowe. Kto powinien spać bez poduszki, a kto definitywnie nie?
10 lutego 2024
Spanie na plecach jest niezwykle popularne. Czy jednak jest to dobra pozycja snu dla każdego? Sprawdź, kto powinien spać na plecach.
30 października 2023
Mówi się, że spanie na boku jest najzdrowsze. Czy rzeczywiście? Sprawdź wady i zalety spania na boku.
25 października 2023
Komu dedykowane są ochraniacze na materac? Czy rzeczywiście pomagają? A może szkodzą? Przekonaj się!
30 sierpnia 2023
Która z pozycji do spania jest najzdrowsza i dlaczego? Czy warto zwracać uwagę na pozycję, w jakiej się śpi?
15 czerwca 2023
Czy jedzenie przed snem rzeczywiście szkodzi? Co zjeść przed snem, aby czuć się w nocy dobrze i komfortowo spać?
5 marca 2023
Prześcieradło z gumką to znakomita alternatywa dla tradycyjnych prześcieradeł. Czy prześcieradła z gumką mogą odżywiać i odmładzać skórę?
10 lutego 2023
Odkryj zalety i wady prześcieradła jersey. Dowiedz się, dlaczego są popularne. Dowiedz się, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem.
5 lutego 2023
Czy spanie bez majtek jest zdrowsze od spania w bieliźnie? Jakie są zalety spania bez majtek i dlaczego jest to bardziej komfortowe?
5 września 2022
Za miękki materac szkodzi ludzkiemu ciału, podczas gdy z jego stosowania nie płyną praktycznie żadne zalety. Czy miękkie materace mają rację bytu?
28 lipca 2022
Materac piankowy czy sprężynowy – który wybrać? Poznaj 5 podstawowych różnic, które dzielą materac piankowy od materaca sprężynowego.
26 lipca 2022
To, jakie przyjmujemy pozycje do spania, może mieć kluczowe znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Od pozycji spania zależy jednocześnie to, jaki powinniśmy wybrać materac.
10 lipca 2022
Odpowiednia ilość snu to obecnie dobro luksusowe. Nie każdy bowiem może sobie na odpowiednią ilość snu pozwolić.
26 maja 2022
Bezsenność dotyka wielu z nas. Należy jednak wiedzieć, że bezsenność to – wbrew obiegowej opinii – nie tylko trudności z zasypianiem.
22 maja 2022
Materac do spania na podłodze wydaje się stanowić kuszące rozwiązanie. Czy jednak na pewno spanie na podłodze to dobry pomysł?
18 maja 2022
Ludzie dzielą się na takich, którzy wolą spanie nago i na takich, którzy relaksują się w miękkiej, wygodnej piżamie. Poznaj korzyści i ograniczenia spania nago.
2 maja 2022
Odkryj, jakie rośliny poprawiają jakość powietrza w sypialni i jak wybrać te, które są najlepsze dla twojego zdrowia i snu.
30 kwietnia 2022
Jakie są definicje komfortu? Jak osiągnąć komfortowy sen? Dowiedz się czym jest komfort i dlaczego jest taki ważny!
20 kwietnia 2022
Jaki probiotyk odżywia skórę? Jak można odmłodzić i zregenerować skórę dzięki probiotykom? Czy poduszka może niwelować zmarszczki?
8 kwietnia 2022
Czy nakładka na materac musi być materacem nawierzchniowym? Jaki rodzaj nakładki na materac jest dobrym wyborem?
30 marca 2022
Mindfulness to najlepszy trening uważności. Medytacja mindfulness ma szereg zalet, które poprawiają codzienne funkcjonowanie człowieka.
14 grudnia 2021
Stelaż pod materac może być wykonany z różnych materiałów, które różnią się właściwościami i funkcjonalnością. Który stelaż pod materac wybrać?
6 listopada 2021
Muzyka relaksacyjna wpływa pozytywnie na sen, ale nie tylko. Odkryj zalety muzykoterapii!
2 listopada 2021
Sen a odchudzanie – czy podczas snu można chudnąć? Jeśli tak, to jak chudnąć podczas spania? Dowiedz się, jakie czynności pomagają chudnąć w trakcie snu.
2 marca 2021
Robaki w materacu pojawiają się przede wszystkim w materacach kokosowych, a także w materacach gryczanych. Skąd biorą się robaki w materacu i jak je zwalczyć?
6 lutego 2021
Odkryj, jak ważny jest głęboki sen dla twojego zdrowia i jakie są sposoby na jego poprawę, aby obudzić się wypoczętym i pełnym energii.
2 lutego 2021
Wielu z nas zastanawia się, jak urządzić sypialnię, aby zapewniała ona optymalny komfort snu. Dowiedz się, jak urządzić sypialnię, aby zoptymalizować sen.
30 stycznia 2021
Spanie na brzuchu budzi wiele kontrowersji. Jak uczynić spanie na brzuchu zdrowszym i jak zmienić ten niezdrowy nawyk?
28 stycznia 2021
Dylemat w sypialni? Podpowiadamy, jak dobrze ustawić łóżko oraz na co uważać podczas aranżowania przestrzeni.
20 stycznia 2021
Wydajność pracy zależy od tego, jak się wyśpimy. Jak więc poprawić swój komfort snu, a z nim wydajność pracy?
20 grudnia 2020