Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

To my jesteśmy pokoleniem zmian!

25 marca 2024
Pokolenie zmian, siła grupy, filozofia firmy
Ten artykuł będzie inny niż zwykle, bowiem stanowi on swoistą odezwę. Jest to wezwanie do działania, które kierujemy do Was, naszych rozsądnych odbiorców. Chcemy, aby stanowił on prawdziwą inspirację do aktywnego zaangażowania się w zmiany, których jesteśmy częścią. Nazywam się Mateusz Nesterok, jestem psychologiem zdrowia i rehabilitacji oraz aktywistą. Odpowiadam też za redagowanie bloga w ONSEN®. Dlatego też z tego miejsca zapraszam Was do głębokiego przemyślenia tego, o czym mówi poniższy tekst.

Dla marki ONSEN® wizja lepszego jutra, które będzie pełne sprawiedliwości i uczciwości, to bardzo ważna idea, którą z powodzeniem realizujemy. Jest to także ciągła manifestacja naszych pragnień i aspiracji. Naszym marzeniem jest wykreowanie świata, w którym każdy człowiek będzie miał szansę na spełnienie marzeń, w czym pomóc mają mu nie tylko nasze produkty, ale też rzetelna wiedza, jaką się dzielimy.

Mamy świadomość tego, że pozytywne zmiany trzeba zacząć już teraz. Nie można opierać się na fałszywych przekonaniach, że do wielkich zmian upłynąć musi czas, przeminąć musi kilka pokoleń. To właśnie nasze pokolenie musi zmienić świat, także dla kolejnych pokoleń. Te natomiast muszą go ulepszać, a nie zrzucać odpowiedzialność na swoich potomków.

Ta wizja nie jest utopijną mrzonką, lecz bodźcem do działania. Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość, zbyt często widzimy nierówności i niesprawiedliwość, także w handlu. Nie musimy się z tym godzić, dlatego podejmujemy aktywne działania, aby zmieniać branżę. Lecz nie tylko branżę, ale też sposób postrzegania snu przez całe społeczeństwo.

Tworzenie lepszego świata wymaga od nas odwagi, determinacji i zaangażowania, których nam nie brakuje. Bardzo często musimy przekroczyć granice naszej wyobraźni, aby móc zawsze spoglądać na świat z perspektywy możliwości, a nie przez pryzmat ograniczeń. Ale jesteśmy też zdeterminowani, aby skutecznie działać na rzecz społeczeństwa.

Jako, że jesteśmy wizjonerami, nie pozwalamy sobie w ONSEN® na to, aby pesymizm czy bezsilność zatruły nasze myśli. Wizja zmieniania świata wymaga od nas pozytywnego podejścia, a także wiary w naszych klientów, którzy pełnią w tym kluczową rolę. Wiemy, że każdy krok do przodu, czyli każda nasza drobna inicjatywa, przyczynia się do budowy lepszego jutra.

Co ważne, idea infinite game powoduje, że mamy cel, jednak jest on celem nieosiągalnym, który ciągle nas motywuje. Skupiamy się na realizacji celu, choć ten ewoluuje tak samo, jak rozwój ludzkości. Mimo wielu trudności i przeciwności, bez wytchnienia trwamy w tej wizji, wierząc, że wszelkie wysiłki przyniosą owoce. Jednak to skupiona wokół nas społeczność ONSEN® ma do powiedzenia najwięcej. Działając wspólnie z Wami, tworzymy solidny fundament pod dobrą zmianę.

Pamiętajmy, że wizja zdrowszego świata nie jest tylko marzeniem. To dla nas wszystkich ważna misja, za którą musimy wziąć odpowiedzialność. Nie obawiajmy się więc jej przyjąć, aby wypełnić nią każdy dzień dalszego życia. Bo to właśnie my jesteśmy pokoleniem zmian, a nasza wizja jest początkiem rewolucji. Nie chodzi tu tylko o rewolucję w świecie snu, ale też w każdym innym aspekcie. Szerzymy bowiem uniwersalne idee, zachęcając do korzystania z nich każdego.
Lepsze jutro, infinite game, spełnianie marzeń

Przekraczanie granic wyobraźni

W ONSEN® wiemy, że granice nie istnieją, a jeśli gdzieś zaistniały, to tylko dlatego, że ktoś im na to pozwolił. Jednak przekraczanie granic wyobraźni to nie tylko eksploracja nowych horyzontów intelektualnych, lecz także krok w kierunku przełomu, jakiego zdecydowanie potrzebujemy. Historia ludzkości jest pełna doskonałych przykładów, które świadczą o tym, że takie myślenie prowadzi do przełomowych osiągnięć w różnych dziedzinach.

Genialne umysły, takie jak Albert Einstein czy Nikola Tesla, wykraczały poza ówczesne zrozumienie świata. Ich myśli zdecydowanie przekraczały granice, które wytyczyli sobie inni ludzie. Zdawało się, że wychodzą oni poza racjonalne myślenie, budząc zapewne uśmiechy swoich przeciwników. Dzięki temu jednak odkryli prawa fizyki, które radykalnie zmieniły nasze postrzeganie rzeczywistości. Nie poddali się ograniczeniom wyobraźni, odrzucając granice. Zamiast tego z właściwą sobie determinacją i pasją dążyli do rozwikłania tajemnic.

Także we współczesnych czasach widać kontynuację tego ducha. Doskonałymi przykładami są marki takie jak Apple czy Tesla, które wyznaczyły całkowicie nowe standardy. Są to marki, które zaczęły od DLACZEGO, co następnie pozwoliło im zaoferować produkty oparte na potrzebach i problemach potencjalnych klientów. W efekcie udało im się stworzyć coś, co zmieniło codzienne życie wielu osób na całym świcie. Ich podejście do projektowania oparte było na przekraczaniu granic wyobraźni, aby wykreować coś zupełnie nowego.

W szczególności to Elon Musk, założyciel firmy Tesla, stanowi dobry tego przykład. Jest on dla ludzi prawdziwą inspiracją, która wynika z wykraczania poza utarte schematy. Dzięki temu Tesla stała się pionierem w dziedzinie energii odnawialnej i mobilności elektrycznej, motywując innych do zmian. Jego wizja przyszłości przekracza granice przeciętnego myślenia, dążąc a przy tym dąży do osiągnięcia czystszej planety, mimo wielu perturbacji.

Przekraczanie granic wymaga odwagi, determinacji i otwartego umysłu, a więc cech czy kompetencji, które da się nabyć przez wytrenowanie. Dlatego też to nie tylko kwestia nauki czy technologii, lecz także konkretna postawa życiowa, która pozwala spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy. Kiedy odważymy się marzyć, aby następnie coraz bardziej przekraczać granice wyobraźni, otwieramy przed sobą nieograniczone możliwości, które mogą zmienić bieg historii. To właśnie wyobraźnia jest siłą napędową postępu i innowacji, która prowadzi ludzkość ku lepszemu.
Przekraczanie granic, innowatorzy, wizjonerzy

Siła jednostki to siła społeczeństwa

W świecie opartym na przekazie medialnym, jaki jest niestety często zafałszowany, niekiedy zapominamy, jak ogromną siłę ma pojedyncza jednostka. Tymczasem to właśnie z jednostek składa się całe społeczeństwo, dlatego warto jest przekraczać własne granice. Dzięki dużej determinacji w działaniu, można osiągnąć indywidualny sukces i wpłynąć na otoczenie. To natomiast ważny krok w zmienianiu świata na lepsze. Także w biznesie można zauważyć, że największe globalne przemiany wynikają właśnie z inspiracji i determinacji.

Doskonałym przykładem współczesnej firmy, która dokonała zmian na światową skalę jest choćby marka Apple, której jednym z założycieli był Steve Jobs. To jego wizjonerstwo i determinacja doprowadziły do sukcesu firmy. Stał się on ikoną, która nawet po śmierci słynie z geniuszu i niezłomnej woli, jakie stworzyły fundament jednej z najbardziej innowacyjnych i wpływowych firm na świecie. Steve Jobs udowodnił, że jedna osoba może zmienić całą przyszłość technologiczną świata.

Wizjonerem jest też Elon Musk, który zaczął swoją przygodę z biznesem od serwisu PayPal, z którego usług wiele osób korzysta do dziś. Jest to też założyciel Tesla Motors, SpaceX i innych firm, które mają silny wpływ na społeczeństwo. Jego pomysły i ambicje związane z pozyskiwaniem ekologicznej energii i kolonizacją kosmosu nie tylko inspirują, ale także mobilizują innych ludzi do działań na rzecz ochrony środowiska i eksploracji kosmosu. Jego wytrwałość w realizowaniu celów przekłada się na kształtowanie przyszłości dla wielu kolejnych pokoleń.

To nie znane nazwiska powodują, że ktoś osiąga sukces i zmienia świat. Prowadzi do tego siła jednostki, a przy tym pomysł na jej właściwe ukierunkowanie. Dlatego też każdy z nas ma potencjał, aby wpłynąć na otaczający nas świat. Ważne są więc codzienne decyzje, a w tym podejście do pozyskiwania wiedzy, jak też wyznawane wartości i przemyślane działania podejmowane w różnych sytuacjach. Przekraczanie własnych granic to dążenie do doskonałości, które wymaga zawzięcia. Jednak dzięki temu możliwa staje się zmiana życia, swojego i innych.

Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy częścią społeczeństwa, a więc każda nasza decyzja ma znaczenie. Każdy człowiek, który działają z pasją i zaangażowaniem, może stać się katalizatorem zmian społecznych. Wystarczy spojrzeć na historyczne przykłady, aby tę siłę zrozumieć. Nie należy też zapominać, że każdego dnia tworzymy historię, której bieg da się zmienić. Każdy kolejny dzień to niepowtarzalna szansa, aby osiągnąć coś dobrego.
Wizja przyszłości, pasja, zaangażowanie, prowadzenie firmy

Od wizji do działań

Stoimy na stanowisku, że każda wizja, która ma pomóc światu, jest piękna. Można porównać je do promieni słończa, które przecinają ciemność związaną z niepewnością. Kierują uwagę wizjonerów ku lepszej przyszłości, którą pragną zbudować. Dlatego nie należy ich porzucać, ale próbować realizować, aby stały się rzeczywistością.

ONSEN® to firma, która oferuje innowacyjne rozwiązania związane ze snem i ergonomią. Naszym głównym celem jest szerzenie rzetelnej wiedzy na tematy związane ze zdrowiem, technologią czy prawem. Zależy nam na tym, aby chronić konsumentów przed złymi wyborami, co przekłada się na zapewnienie im zdrowego snu i ergonomii pracy przez wiele lat. Zależy nam na tym, aby nasze produkty spełniały konkretne zadania, co wiąże się też z rozwiązywaniem konkretnych trudności. Udaje nam się to dzięki jobs to be done, metodologii zakorzenionej w sercu marki. Jesteśmy też wdzięczni za lojalną społeczność, która stale wspiera nas w działaniu.

Działamy podobnie do marki Apple, która za sprawą filozofii Steve'a Jobsa, zawsze kładła nacisk na zrozumienie potrzeb i problemów swoich klientów. Nie chodziło im jedynie o tworzenie produktów, lecz o dostarczanie narzędzi, które przez swoją funkcjonalność ułatwiają życie i umożliwiają realizację celów. Każde urządzenie marki Apple jest od początku istnienia firmy zaprojektowane z myślą o tym, jak spełnić potrzeby użytkownika, co sprawia, że stały się integralną częścią życia milionów ludzi na całym świecie.

W tym samym duchu działa marka Tesla pod przywództwem Elona Muska, która też dobrze rozumie koncepcję jobs to be done, z której korzystamy. Nie chodzi w niej tylko o sprzedaż samochodów elektrycznych, ale o zwiększenie mobilności społeczeństwa w zrównoważony sposób. Wiąże się to docelowo z ograniczeniem zmian klimatycznych za sprawą nowych technologii. Tesla wprowadza do globalnej wioski nowe myślenie o energii i transporcie, a przez łączenie śmiałych wizji z konkretnymi działaniami, marka ta konsekwentnie realizuje swoje założenia, choć są one wyjątkowo ambitne.
Edukacja, rozumienie, czytanie książek, świat cyfrowy

Edukacja jako fundament zmian

Edukacja to nasze kluczowe narzędzie, bowiem dzięki niej możliwe jest tworzenie stałych zmian społecznych, co ma wpływ na kształtowanie przyszłości. Jest to też fundament, na którym buduje się nowe idee, innowacje i postęp, na czym silnie nam zależy. Żyjemy jednak w społeczeństwie, w którym prawa konsumenckie są deptane, co wynika głównie z braku wiedzy. W ONSEN® zdajemy sobie sprawę z potencjału edukacji, dlatego w komunikacji kładziemy bardzo duży nacisk na dostarczanie wiedzy, którą każdy może wykorzystać w dowolny sposób. Nigdy bowiem nie namawiamy do zakupów konkretnie u nas.

Naszym marzeniem jest dać rozsądnym ludziom rzetelną wiedzę po to, aby obalili status quo. To zdanie stanowi istotę filozofii marki ONSEN®, której zadaniem jest też budowanie społeczności osób świadomych, aktywnych i zdrowych, co przynosi doskonałe skutki. Sprzedaż jest dla nas paliwem, aby dostarczać funkcjonalne produkty, a przy tym móc się rozwijać. Głównie jednak stawiamy na rozwój intelektualny swoich odbiorców, inspirując Was do myślenia inaczej, aby wspólnie kreować nową rzeczywistość, w której ergonomia i sen będą bardziej doceniane.

Edukacja to fundament zmian, którego nie należy ograniczać tylko do szkół. Szczególnie w czasach, w jakich system edukacji nie nadąża za zmianami społecznymi. Jest to proces, który trwa całe życie, przez co przyjmuje różne formy. Tym bardziej w cyfrowym świecie, kiedy dostęp do wiedzy jest łatwiejszy. Bardziej aktywne są przy tym szkodliwe środowiska wprowadzające dezinformację, dlatego warto wyrobić w sobie umiejętność do krytycznej analizy treści, jakie widuje się w internecie.

Takie postrzeganie edukacji społecznej jest uniwersalne, gdyż dotyczy wielu dziedzin życia. Nasz sztandardowy produkt to materace, ale przedstawiany przez nas światopogląd dotyczy każdej branży, która funkcjonuje na świecie. Wiąże się też z aktywizmem czy polityką, jak również każdą inną działalnością człowieka. Zawsze warto rozwijać kompetencje za sprawą skutecznej edukacji, aby następnie móc wykorzystać je w praktyce, co przyczyni się do rozwoju ludzkości.

Przez całe życie warto angażować się w edukację, co pozwoli rozwijać swoje umiejętności i kompetencje. Warto też promować postęp i innowację, choćby niektóre idee wydawały nam się trudne do realizacji. Tylko przez przekraczanie granic możemy naprawdę uczynić świat lepszym. Dążenie do rozwoju i poszerzania horyzontów jest ważne dla kreowania dobrej przyszłości dla nas wszystkich.

Aktywizm, społeczeństwo obywatelskie, prawa człowieka

Aktywizm to konieczność

Świat stoi dziś w obliczu wyzwań, na które receptą zdaje się być aktywizm. Mają one wymiar społeczny, ekologiczny czy polityczny, a część z nich dotyczy praw konsumentów. Dlatego uważamy, że nasz aktywizm jest konieczny, aby skutecznie chronić Wasze interesy. Choć skupiamy się na branży materacowej, to doskonale rozumiemy i wspieramy inne inicjatywy. Zależy nam bowiem na ochronie środowiska czy praw człowieka, co także jest elementem budowania lepszego jutra.

W obliczu wielu trudności, z jakimi boryka się planeta i społeczeństwo, nie warto być tylko biernym widzem, ale zacząć aktywnie działać. Każda osoba to ważny głos, który ma siłę do tego, aby zmienić status quo. Historia pokazuje nam zresztą wiele przykładów tego, jak aktywizm wywoływał pozytywne zmiany. Choćby w zakresie ruchów obywatelskich, empancypacyjnych czy ekologicznych, które mają ogromny wpływ na działanie świata. Ich działania wyznaczyły nowe standardy postępowania także dla klasy politycznej.

Pamiętajmy, że aktywizm społeczny to nie tylko protesty czy demonstracje, które odbywają się na ulicach. To również codzienne działania podejmowane przez nas wszystkich. Niekiedy także przez organizacje pozarządowe i lokalne społeczności, jak też przez etyczne firmy, do których należy ONSEN®. Nowe oblicze aktywizmu zapewnia rozwój technologii i mediów społecznościowych, bowiem dzięki nim każdy z nas może dotrzeć do milionów ludzi. To zaś pozwala na zainspirowanie ich do działania w walce o wspólne wartości i cele.
Równość, braterstwo, solidarność, współpraca

Znaczenie solidarności i współpracy

Jako obywatele Europy wiemy, że solidarność i współpraca są fundamentami, na których opiera się wspólnota. W świecie, który podlega ciągłej globalizacji, zbyt wiele problemów ma charakter transgraniczny. Wszelkiego rodzaju trudności społeczne, ekonomiczne i ekologiczne z czasem stają się coraz większe. Dlatego tak ważna jest solidarność i współpraca, bowiem na dobrą sprawę tylko na nich możemy zbudować zrównoważone społeczeństwo, jakiego bez wątpienia potrzebujemy.

Solidarność to wspólne działanie na rzecz wspólnego dobra. Jest to też gotowość do wsparcia innych w trudnych chwilach. Dobrze rozumiana solidarność skutecznie eliminuje nierówności społeczne dzięki synergii różnych podmiotów. Te mogą w wielu aspektach się różnić, ale wspólny cel powoduje, że działają razem. Stanowi więc ona na swój sposób wykorzystanie różnorodności i komplementarności w celu stworzenia czegoś większego niż suma tych podmiotów.

Także historia pokazuje, że solidarność i współpraca w wielu przypadkach przyczyniły się do pozytywnych zmian. Istnienie wielu ruchów oporów i grup aktywistycznych jest żywym dowodem na to, że ludzie potrafią współpracować. Szczególnie dla wspólnego dobra, gdy je rozumieją i szczerze chcą je osiągnąć. Dlatego także dziś, gdy stoimy w obliczu licznych wyzwań, wartości te są niezbędne do osiągnięcia postępu. Jedynie przez wspólne działanie możemy sprzeciwić się dezinformacji. Możemy być aktywną częścią społeczności, w której każdy wzajemnie sobie pomaga w poczuciu sprawiedliwości.

Dlatego ważne jest, abyśmy pielęgnowali te wartości we własnym życiu codziennym. Każdy gest solidarności, a więc chwila współpracy, ma duże znaczenie. Nie musimy być wielkimi liderami czy bohaterami, aby wpływać na świat. Wystarczy, że jesteśmy gotowi do działania na rzecz wspólnego dobra, a już samo to ma wielką moc. Każdy mały element, jak choćby stworzenie materaca Osaka Air, może zmienić życie wielu osób.
Zmienianie świata, pokolenie Z, różnice pokoleniowe

Zmieniamy siebie i świat dokoła

ONSEN® to dość nietypowy brand, który powstał na unikalnych fundamentach. W realiach społecznej gospodarki rynkowej w XXI wieku niestety często zapomina się o społecznym aspekcie biznesu, skupiając się jedynie na zyskach. Jednak my od zawsze z powodzeniem realizujemy misję społeczną, o której na każdym kroku mówimy. Wiemy też, że każdy z nas ma potencjał do zmiany, zarówno siebie samego, jak i otaczającego świata.

Zdolność do wprowadzania zmian o wręcz nieograniczonym zasięgu to niezwykła siła, która wyróżnia ludzi od innych zwierząt. Umożliwia ona skuteczne i trwałe działanie, które zmienia świat na różnych płaszczyznach. Warto jednak pamiętać, że proces zmiany zaczyna się od nas samych. Musimy być gotowi do samokrytyki i samorefleksji, a więc do oceny własnych postaw, przekonań i działań. To powinno przynieść determinację do zmiany, aby stawać się coraz lepszym.

Stosowana w ONSEN® filozofia wywodzi się w pewien sposób z infinite game, która silnie wpływa na nasze działania. Wskazuje bowiem, że nie mamy konkurencji, dzięki czemu nie bierzemy udziału w grze skończonej. Zajmujemy się grą nieskończoną, czyli nieustannym ulepszaniu samych siebie. Nie oglądamy się na inne firmy, a tym bardziej nie rywalizujemy z nimi. Mamy dość determinacji do tego, aby stale się rozwijać, dzięki czemu wpływamy na świat. Każdy krok ku lepszemu zrozumieniu oczekiwań i trudności klientów ma dla nas ogromne znaczenie.
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą. Ale przede wszystkim zmieniamy świat.
Tworząc wokół siebie społeczność ONSEN® mamy świadomość tego, że zmienianie świata nie miałoby sensu bez lojalnych klientów, którzy wyznają te same wartości. Zmiana to także współdziałanie z innymi, bowiem tylko w grupie możemy oddziaływać na otoczenie. Dlatego opieramy się na szacunku, empatii i współpracy, jakie są podstawowym motorem naszej działalności. Pokazujemy na swoim przykładzie, że firmę można prowadzić w pełni uczciwie

Niemal wszystkie wielkie zmiany, o których czyta się w podręcznikach do historii, zaczynały się od jednostek lub grup, które odważyły się myśleć inaczej. Ludzie ci posiadali motywację i determinację do tego, aby odmienić oblicze świata lub jego części. Zaczynali od małych kroków, które następnie przeradzały się w wielkie skoki. Tak samo działa marka ONSEN® wraz ze skupioną wokół niej społecznością. Wspólnie chcemy zrewolucjonizować myślenie o spaniu, jako ciągle niedocenianej czynności.

Wspólnie z Wami podnosimy świadomość społeczną, angażując się w aktywne działania na rzecz wspólnego dobra. Krzewimy wiedzę o ergonomii życia i spania, ale poruszamy także inne tematy, o ile te w jakiś sposób mogą pomóc w lepszym funkcjonowaniu odbiorców. Robimy to z poczucia wewnętrznego obowiązku, który realizujemy w ramach działalności marki ONSEN®. Jednak to Wy, czyli nasi klienci, przekazujecie te cenne treści dalej, mimo że takiego obowiązku nie macie. I za to serdecznie dziękujemy każdej zaangażowanej osobie. Społeczność, jaką wspólnie tworzymy to szansa na wykreowanie lepszego jutra dla nas samych i dla przyszłych pokoleń.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Materac ONSEN®, materace z pianki, polski producent materaców

FAQ: Pokolenie zmian

Czy ONSEN® to turkusowa organizacja?

Tak, ONSEN® jest organizacją turkusową. Organizacje turkusowe charakteryzują się płaską strukturą zarządzania, dużą autonomią pracowników, a ich działanie opiera się na wspólnych wartościach i misji. Pracownicy są zaangażowani w proces decyzyjny, a firma skupia się na długoterminowym rozwoju, innowacyjności oraz harmonii między życiem zawodowym a prywatnym. Tym właśnie jest ONSEN®, które zrzesza ludzi myślących w podobny sposób i mających zbieżne ideały.

Czy ONSEN® robi materace na wymiar?

Tak, ONSEN® oferuje materace na wymiar. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rozmiar materaca. Dostosowujemy je dzięki temu indywidualnych potrzeb i preferencji klientów, co pozwala na zapewnienie optymalnego komfortu i wsparcia podczas snu, niezależnie od podłoża.

Co sprawia, że ONSEN® tworzy najwygodniejsze materace do spania?

ONSEN® tworzy jeden najwygodniejszy materac Osaka Air dzięki połączeniu funkcjonalności opartej na metodologii jobs to be done, a także przemyślanemu projektowi wykonanemu zgodnie z design thinking. Wszystkie te elementy sprawiają, że ONSEN® wykonał najwygodniejszy materac do spania, który cechuje się najwyższą funkcjonalnością.

Co jest celem biznesowym ONSEN®?

ONSEN® nie kieruje się tradycyjnym celem biznesowym, jakim jest zysk, bowiem działalność firmy opiera się na koncepcji infinite game. Nasza działalność to dostarczanie wartościowej wiedzy i tworzenie innowacyjnych, funkcjonalnych produktów. Wraz z naszą społecznością bierzemy udział w zmianie status quo i kreowaniu lepszej rzeczywistości.

Co wyróżnia materac Osaka Air spośród innych materaców?

Funkcjonalny materac piankowy Osaka Air wyróżnia się innowacyjnym projektem i wykonaniem. Posiada on konstrukcję stworzoną z czterech warstw otwartokomórkowych pianek wysokoelastycznych, wzmocnionych pianką termoelastyczną oraz zawiera unikalną siatką Aero 3D dla optymalnej cyrkulacji powietrza. Jego to najbardziej funkcjonalny z materaców, jakie znajdują się na polskim rynku. Średnia twardość materaca (6,5/10 lub H3) zapewnia wsparcie dla kręgosłupa w naturalnej pozycji i umożliwia swobodną zmianę pozycji ciała podczas snu. Całość produkcji odbywa się w Polsce pod rygorystyczną kontrolą jakości.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej cennych i przydatnych porad ekspertów...