Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Król materaców jest tylko jeden!

15 listopada 2023
Król materaców, materac 140x200, najlepsze materace
Powszechnie wiadomo, że król materaców może być tylko jeden. W świecie fałszu i manipulacji wyznaczamy nowe standardy, szczególnie przez swój flagowy produkt, jakim jest materac Osaka Air o najwyższej funkcjonalności. Ten król materaców oparty na design thinking jest kluczem do lepszego życia. Kładziemy bowiem nacisk na jakość, a przy tym także na silną i skuteczną walkę z dezinformacją w branży materacowej.

Pozostajemy firmą odpowiedzialną społecznie, która nie tylko oferuje doskonałe produkty, ale również odważnie narusza tabu panujące w branży. Przez podejście oparte na nauce i etyce, dążymy do uczynienia branży materacowej bardziej transparentną, a przy tym odpowiedzialną społecznie. Gramy w infinite game, dążąc do doskonałości.

ONSEN® nie ustaje w edukowaniu klientów na tematy związane z produktami, ale również te dotyczące zdrowia czy stylu życia, podchodząc do swojej działalności holistyczne. W tym celu prowadzimy blog o spaniu, gdzie znajduje się wiele cennych artykułów, ale także profile w mediach społecznościowych. Tam znaleźć można choćby specjalistyczny podcast o różnorodnej tematyce, jak też cały wachlarz filmów edukacyjnych, które warto przejrzeć.
Materac 200x200, ranking materaców, sklep internetowy z materacami

Kreujemy lepszą rzeczywistość

W świecie wielu rodzajów materaców, w którym szeroki wybór może niekiedy przytłaczać, to właśnie my wyznaczamy nowe standardy w branży. Oddajemy koronę jedynemu królowi materaców, jakim jest materac Osaka Air, będący produktem niezawodnym i najlepszym dla wszystkich. To nie tylko obietnica zdrowego i wygodnego spania, ale gwarancja prawdziwej rewolucji w doświadczaniu nocnego wypoczynku dla każdego klienta.

Stworzony przez nas materac uniwersalny to swoiste arcydzieło komfortu. Jego uniwersalna twardość stanowi bezpieczną przystań dla wszystkich, którzy pragną zdrowego snu bez kompromisów. Bez względu na problemy i preferencje użytkownika, nasz najlepszy materac dostosowuje się do nich, aby przynieść idealny wypoczynek. Dzięki temu jest on kluczem do swoistego osobistego raju, z którego możesz skorzystać każdej nocy.
Jesteś pamiętany za zasady, które łamiesz.
Douglas MacArthur
W procesie tworzenia materaca do spania nie ma miejsca na przypadek. Nasze podejście oparte na design thinking łączy funkcjonalność, zdrowie i estetykę w jeden najlepszy produkt na rynku. Jesteśmy przekonani co do tego, że materac to nie tylko mebel, ale przede wszystkim bardzo ważne narzędzie, które pomaga ludziom osiągnąć swój cel. Tym oczywiście jest regenerujący sen, który odmienia codzienną rzeczywistość, wpływając na funkcjonowanie biopsychospołeczne.

Nie jesteśmy tylko kolejnym graczem na rynku materaców. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, która odważnie narusza status quo panujące w branży. Stąd też nasza walka z fałszem to nie tylko czcza deklaracja, ale przede wszystkim misja społeczna, jaką realizujemy. Chcemy, abyście pamiętali o nas z powodu wyjątkowego materaca, ale także z powodu odwagi, z jaką stawiamy czoła utartym i kłamliwym informacjom rozpowszechnianym wśród konsumentów. Niech więc król materaców będzie symbolem nowej rzeczywistości snu.

Łamiemy stworzone przez branżę nieuczciwości i tabu, skupiając się na wiedzy naukowej. Oczekujemy, że z czasem branża materacowa stanie się bardziej etyczna i tym samym dostosuje się do dynamicznych zmian, jakie następują na świecie. W tym również zmian, które zakładają stawianie dobra konsumentów ponad korzyściami firmy. Jedynie takie nastawienie uważamy bowiem za uzasadnione moralnie, a więc właściwe dla człowieka.
Król materacy, materac 120x200, najlepszy materac

Nie mamy konkurencji

Nie marnujemy czasu na czcze walki z innymi firmami. Król materaców, jakim pozostaje funkcjonalny materac Osaka Air, nie ma żadnej konkurencji. To nie tylko odważne stwierdzenie, lecz również filozofia działania całej marki ONSEN®, polskiego producenta materaców, poduszek, ergonomicznych mebli i akcesoriów do snu, które spełniają marzenia.

Dzięki temu nie walczymy o klientów, przyciągając do siebie jedynie grupę rozsądnych ludzi, którym zależy na wysokiej jakości i kierujących się rzetelną wiedzą przy wyborze. Napędza nas natomiast filozofia infinite game, czyli gra bez końca. Ta spopularyzowana przez Simona Sineka koncepcja zakłada, że przed nami jeszcze długa droga, która nie ma ograniczeń czasowych, a więc i ustalonego końca.

Stoimy na straży idei mówiąc, że prawdziwie inspirujące i udane przedsięwzięcia to wyłacznie te, które grają bez końca. Przejście od tradycyjnego myślenia w kategoriach gry skończonej do funkcjonowania w trybie infinite game oznacza dla nas bezustanne dążenie do doskonałości. Jest to niezależne od zewnętrznych warunków czy innych firm z tej samej branży.

Polska marka ONSEN® produkująca króla materaców zaadoptowała tę ideę jako fundament swojego biznesu. Naszym celem nie jest konkurowanie z innymi firmami, ale w pierwszej kolejności ciągła poprawa jakości snu i zdrowia klientów. Dążenie do doskonałości w produkcji materaców czy poduszek to nasz nieustający cel, który nie ma końca.
Łatwiej jest pokochać markę, gdy ta odwzajemnia miłość.
Seth Godin
Grając w nieskończoną grę wykazujemy się nie tylko tworzeniem literalnie doskonałych produktów, lecz również niespotykanym w branży poziomem empatii wobec klientów. To dla nich udzielamy porad prawnych w sprawach związanych z prawami konsumenta, a także publikujemy ćwiczenia na kręgosłup demonstrowane przez specjalistę.

Tworzymy społeczność, w której pomoc i zrozumienie to wartości nadrzędne. Wychodzimy do klientów z całkowicie nowoczesnym podejściem opartym na swego rodzaju miłości, będąc nie tylko dostawcą ajbardziej funkcjonalnych materaców, ale również partnerem na co dzień. Miejscem, do którego trafi każdy, kto potrzebuje zaspokojenia potrzeb i rozwiązania problemów, a przy tym edukacji na interesujące tematy.

W świecie, w jakim niska cena i konkurencja wydają się być normalne, jako marka ONSEN® definiujemy całkowicie nowe standardy. Nie chodzi nam wyłącznie o sprzedaż, bowiem pieniądze dają nam tylko paliwo do dalszego działania. Chodzi nam głównie o tworzenie lepszego świata opartego na komfortowej rzeczywistości, w której ergonomia i sen nie są już spychane na boczne tory. Dla nas infinite game to nie tylko pusta biznesowa filozofia, ale skuteczny sposób na to, aby rzucić nowe światło na zdrowie i wygodę.
Materac 180x200, ranking materacy, forum materace

Tworzymy z pasją i zaangażowaniem

Produkowane przez nas poduszki do spania tworzone są z należytą pasją, podobnie jak najlepszy materac dostępny obecnie na rynku. Z tą samą pasją i zaangażowaniem projektujemy, a następnie produkujemy anatomiczne krzesło biurowe, nad którego projektem spędziliśmy wiele miesięcy, jak również pościel czy maty do spania. Mimo tego proces tworzenia naszych produktów nie jest stresujący, bowiem bardzo nam na nich zależy. Dzięki nim pomagamy ludziom, czyli robimy to, co kochamy.

Naszą największą pasją jest niesienie wiedzy, a kardynalnym tego celem pozostaje dla nas zaspokajanie potrzeb i rozwiązywanie problemów szerokiej rzeszy ludzi. W całym królestwie snu, gdzie komfort jest kluczowym elementem codzienności, jako odpowiedzialny twórcy materaców czy poduszek, pragniemy wdrożyć prawdziwą rewolucję. Pasja to dla nas perpetuum mobile, bez którego firma by nie istniała.

Wszystkie produkty z naszej oferty to wyroby będące dziełem rzemieślników kierujących się prawdziwą miłością do tego, co robią. Przykładamy dzięki temu dużą wagę do każdego detalu, jaki król materaców posiada. Ważne są dla nas standardy jakościowe, które widać w każdy detalu.

Co ważne, nasz dream team w całości wierzy, że praca nad czymś tak bardzo ważnym dla świata nie jest obciążeniem, ale spełnieniem. Zespół pracowników ONSEN® nie tylko wymyśla i produkuje funkcjonalne produkty. Każdego dnia i nocy sami używamy naszych produktów, przekonując się o ich właściwościach. Dzięki temu wraca do nas miłość i troska, z jaką je tworzymy.
Ciężka praca nad czymś, na czym nam nie zależy, nazywana jest stresem; ciężka praca nad czymś, co kochamy, nazywa się pasją.
Simon Sinek
Pasja to nie tylko czysta energia, lecz także nieskończone i niezwykłe źródło wiedzy. Jako twórcy, pragniemy nie tylko zaspokajać potrzeby ludzi korzystających z naszych produktów, ale także dzielić się wiedzą z każdym innym. Nasza misja to edukacja, a nasze produkty to nie tylko przedmioty codziennego użytku, lecz również nośniki będące wdrożeniem osiągnięć najnowszej wiedzy w życie

Produkowane przez nas poduszki, materac czy ergonomiczne meble nie powstają tylko po to, by wypełnić rynek dla samego zysku. Każdy z naszych produktów jest stworzony głównie w tym celu, aby umożliwić klientom rozwiązanie problemów i spełnienie potrzeb, co stanowi o ich wartości. W naszej ocenie projekt sypialni musi uwzględniać funkcjonalność.

Żyjemy w smutnej rzeczywistości, w której produkcja materaców stała się już rutyną, a ich ogromne marże sięgają niebotycznych sum. Sprzeciwiamy się temu, a przy tym trzymamy się pasji, którą w sobie pielęgnujemy. Kreujemy nie tylko idealne produkty, lecz całe doświadczenie zdrowego i wygodnego snu. W naszych materacach i poduszkach znajduje się część pasji, której celem jest stworzenie komfortowego miejsca do regeneracji przez całą dobę, ale także maksymalna poprawa jakości życia każdego z naszych klientów. To dla nas więcej niż praca. ONSEN®  to pasja, która kształtuje rzeczywistość każdej doby.
Król materaców, materac 100x200, dobre materace

Znosimy krytykę i hejt

W królestwie snu, gdzie materac Osaka Air jest królem, jako jego twórcy i liderzy rynku mamy także pełną świadomość tego, że nie ma ludzi nieomylnych. Jak wszyscy, również my możemy się w czymś pomylić, bo jest to rzeczą ludzką. Jesteśmy jednak gotowi stanąć przed konstruktywną krytyką, bo doskonale wiemy, że to nie definuje nas błąd, ale sposób radzenia sobie z tym błędem.

Jeśli zdarzy nam się popełnić błąd, nie ukrywamy tego i przyjmujemy krytykę. Zdarza się nam później wysłać zamówienie z powodu ich dużej liczby, albo z jakiegoś zawiłego powodu nie spełnić oczekiwań, jakie ktoś pokładał w naszym produkcie. Bez wahania przyznajemy się do tego, ucząc się na przyszłość. Wiemy też, że poduszki ortopedyczne to nie produkt dla każdego, a niektórzy powinni mieć materace wykonywane na zamówienie. Stąd też oferujemy 100 dni na zwrot naszych produktów.

Jesteśmy liderem świata materaców, a także w zakresie anatomicznego dopasowania poduszek do kształtów ciała. Ciągle pozostajemy też Twoim najlepszym sojusznikiem w poszukiwaniu spokojnego snu. Znosimy hejt i krytykę, bo nadal wierzymy, że to biznes oparty na prawdzie i uczciwości jest kluczem. To nasza wspólna moc, dzięki której zmienimy świat na wyspany.
Jeśli chcesz coś osiągnąć na tym świecie, musisz przyzwyczaić się do tego, że nie wszyscy będą cię lubić.
Simon Sinek
Uważamy, że nasza siła tkwi w otwartości na ewentualne niedoskonałości. Wiemy, że to, co dla innych może być porażką, dla nas zawsze jest inspirującym, a więc i pouczającym doświadczeniem, które nas ulepsza. Ciągle się edukujemy i oczywiście nie jesteśmy nieomylni, ale jednocześnie wyrażamy pełną gotowość, aby zawsze stawiać czoła każdemu wyzwaniu.

Coraz częściej toczymy walkę z fałszywymi opiniami wystawianymi nam w różnych miejscach przez nieuczciwą konkurencję, lecz nie chowamy głowy w piasek. Obecnie wiele firm decyduje się na stałą blokadę możliwości komentowania ich treści w mediach społecznościowych. Wykupują także usługi pozwalające na moderowanie opinii w popularnych i rzekomo niezależnych serwisach. Usuwają swoje dane z Google Maps, aby nie móc ich tam recenzować. 

Jednak pozostajemy dumni i bezczelni, a przy tym pewni swojej jakości. Na co dzień pozostajemy wyjątkowo krystaliczni w swoich działaniach, otwarcie i możliwie najszerzej informując o szczegółach działalności, jaką prowadzimy. Wiemy jednak, że w branży materacowej bardzo często prawda bywa zaciemniana przez firmy kierujące się żądzą zysku. Naszą misją jest walka z fałszem, zawsze i niezmiennie.

W świecie, w którym opinie kształtują decyzje, prawda musi być wyrazista. Choć otrzymujemy klarowne sygnały, że nasze materace oczernia się w sklepach stacjonarnych, nadal robimy swoje. Uważamy bowiem, że prawda się obroni, a nasza dobra wiara będzie doceniona. Oczywiście nie przyjmujemy także biernej postawy, wyciągając wobec takich osób zgodne z przepisami konsekwencje prawne, głównie dla dobra klientów.

Wychodzimy z założenia, że jeśli chcemy dokonać rewolucji, musimy w jakiś sposób przyzwyczaić się do tego, że nie wszyscy będą nas lubić, co jest naturalne. Jednak nasza siła drzemie w dostarczaniu rzetelnej wiedzy przeznaczonej dla świadomych ludzi. To wyłącznie od każdego z naszych klientów zależy, czy nam zaufają. Zależy nam bowiem jedynie na zaufaniu ze strony rozsądnych klientów, którzy podejmują decyzje na podstawie faktów, a nie na podstawie fałszywej retoryki rozpowszechnianej przez wiele podmiotów.
Materac 160x200, opinie o materacach, materace forum

Nie akceptujemy kompromisów

W królestwie ergonomii i wygody, w której najwyższym dobrem niezmiennie pozostaje komfort snu, stawiamy sobie wyjątkowo wysokie standardy. Nasz sztandardowy materac piankowy nie zna kompromisów. To samo dotyczy poduszek ortopedycznych, ale także całego wachlarzu innych produktów marki ONSEN®, jak pościeli czy mebli, które opuszczają nasze warsztaty. Uważamy bowiem, że zasługujesz na najlepsze, bez owijania w bawełnę.

Dla nas materac Osaka Air to nie tylko produkt, ale skuteczne narzędzie do doświadczania snu na najwyższym poziomie. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów w całej Europie, którzy zdecydowali się na jego zakup. W ONSEN® nie akceptujemy kompromisów, gdy chodzi o jakość użytych materiałów. Korzystamy tylko z najwyższej jakości pianek i tekstyliów, by każdy nasz produkt był nie tylko wygodny, ale także zdrowy i trwały. Wierzymy, że sen to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie, a tu na kompromisy nie ma miejsca.

Działając zgodnie z design thinking nie zamykamy się na etapie produkcji. Nasze produkty są testowane i ulepszane, aby służyć jeszcze lepieh. Dążymy do perfekcji, samemu sobie podnosząc poprzeczkę, by coraz więcej osób mogło cieszyć się najlepszym snem każdej nocy. Zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze detale, które też mają znaczenie.
Niska cena jest ostatnią deska ratunku dla marketingowca, któremu zabrakło dobrych pomysłów.
Seth Godin
Na rynku zdecydowanie wyróżnia nas to, że nie oferujemy niczego, czego sami nie używamy. To podstawowa zasada, której trzymamy się, aby mieć pewność, że dostarczamy tylko to, co naprawdę spełni oczekiwania klientów. Nasze materace, poduszki czy krzesła to nie tylko część asortymentu, bowiem stanowią one również integralny element naszej codzienności.

Doskonale wiemy, że niska cena może być kusząca, ale nie jesteśmy gotowi na kompromis, gdy jakość wpływa na tak wiele aspektów funkcjonowania człowieka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy alternatywą dla materaców z marketów, ani również dla wyjątkowo niskiej jakości niefunkcjonalnych materaców z internetu sprzedawanych w niskiej cenie. Trafiają do nas ludzie, dla których materace to inwestycja w wygodny i zdrowy sen. Nie akceptujemy kompromisów, bo uniwersalne standardy godności człowieka pozostają niewzruszone.

Według nas wszechobecny wyścig cen jest ostatnią deską ratunku dla tych, którzy nie mogą pochwalić się jakością, a przy tym niekoniecznie rozumieją, że w wielu przypadkach cena idzie w parze z jakością. Oczywiście z pewnymi racjonalnymi ramami, aby zachować rozsądną i niezbędną z punktu widzenia funkcjonowania firmy marżę. W ONSEN® marża jest niska, ale koszty produkcji stosunkowo wysokie, co wynika bezpośrednio z jakości materiałów, które stosujemy.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Król materacy, materac 90x200, dobry materac

FAQ: Król materaców

Kto jest królem materaców?

Król materaców jest tylko jeden. Jest nim materac Osaka Air produkowany przez polską firmę pod marką ONSEN®. Materac ten jest uniwersalny, bowiem dopasowuje się do każdego użytkownika, niezależnie od wagi, budowy ciała czy pozycji do spania. Ten najlepszy materac jest uważany za króla materaców, ponieważ zbudowano go z najwyższej jakości materiałów. W trakcie produkcji Osaka Air nie uznawaje się żadnych kompromisów.

Ile warto wydać na materac?

Za dobry materac w najbardziej spopularyzowanym rozmiarze, jakim jest materac 160x200, powinno zapłacić się około 4800 złotych. Wyższa cena oznaczać będzie głównie marżę producenta lub sprzedawców. W niższej cenie natomiast trudno jest wyprodukować dobry materac, gdy weźmie się pod uwagę koszty prowadzenia działalności firmy. Nie warto kupować zbyt drogich materaców, ani też tanich materaców. Warto natomiast dokonać smart choice.

Po czym poznać naprawdę dobry materac?

Naprawdę dobry materac powinien być w pełni funkcjonalny, a przy tym zapewniać idealny balans między podparciem a komfortem. Producenci dobrych materaców podają pełne parametry pianek, które używają w ich produkcji, czyli rodzaj, gęstość i twardość. Dzięki temu można przewidzieć, jaka będzie dynamika i żywotność danego materaca.

Czy materac może wpływać na ludzkie zdrowie?

Tak, jak najbardziej. Materac wpływa na długość i jakość snu, w tym regenerującego snu głębokiego. Jego zadaniem jest też utrzymanie zdrowej pozycji kręgosłupa przez całą noc. Przez to materace wpływają na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka, w więc i na ludzkie zdrowie. Funkcjonalny materac o właściwej budowie pozwoli cieszyć się lepszym zdrowiem. Spanie na złym materacu da wiele objawów i spowoduje pogorszenie się stanu zdrowia użytkownika.

Jak długo powinien służyć materac?

Dobry i funkcjonalny materac powinien służyć co najmniej 15 lat. Tyle właśnie gwarancji na materac Osaka Air daje polska marka ONSEN®. Istotne jest, aby zawsze zapoznać się ze szczegółowymi warunkami gwarancji na materac, co pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej o tym, jak wybierać materac: