Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

BLOG ONSEN®

Jaki materac wybrać? Jaka poduszka ortopedyczna idealnie nadaje się do spania? Jak spać, gdy boli kręgosłup? Na blogu o spaniu prowadzonym przez ekspertów ONSEN® znajdziesz wiele merytorycznych informacji na tematy związane ze snem oraz zdrowiem, a w tym wyborem najlepszego materaca do spania czy idealnej poduszki ortopedycznej. Usiądź wygodnie i poddaj się lekturze naszego bloga.
Odkryj, jak ważny jest głęboki sen dla twojego zdrowia i jakie są sposoby na jego poprawę, aby obudzić się wypoczętym i pełnym energii.
2 lutego 2021
Wielu z nas zastanawia się, jak urządzić sypialnię, aby zapewniała ona optymalny komfort snu. Dowiedz się, jak urządzić sypialnię, aby zoptymalizować sen.
30 stycznia 2021
Spanie na brzuchu budzi wiele kontrowersji. Jak uczynić spanie na brzuchu zdrowszym i jak zmienić ten niezdrowy nawyk?
28 stycznia 2021
Rwa kulszowa to ostry, nagły ból przeszywający pośladek, tylną część uda i promieniujący do palca stopy. Dowiedz się, jak pozbyć się rwy kulszowej.
26 stycznia 2021
Siedzący tryb życia to jeden z najpoważniejszych wrogów dla ludzkiego zdrowia. Czy spacerowanie sprawi, że efekty siedzącego trybu życia będą mniej szkodliwe?
24 stycznia 2021
Spanie na boku może być uciążliwe, jeśli odczuwasz ból biodra. Odkryj nasze porady, by uniknąć dyskomfortu i cieszyć się spokojnym snem.
22 stycznia 2021
Dylemat w sypialni? Podpowiadamy, jak dobrze ustawić łóżko oraz na co uważać podczas aranżowania przestrzeni.
20 stycznia 2021
Jaki materac kupić, by zyskać komfort w najlepszej cenie? Czy ufać sprzedawcom, którzy podpowiadają nam, jaki materac kupić?
18 stycznia 2021
Jakie są technologie i wypełnienie, które zawierają w sobie poduszki ortopedyczne? Dowiedz się, jakie poduszki ortopedyczne są najlepsze i dlaczego.
30 grudnia 2020
Z tego artykułu dowiesz się czym właściwie jest poduszka ortopedyczna oraz na co należy uważać podczas jej wybierania.
28 grudnia 2020
Czym jest dyskopatia? Jakie objawy świadczą o dyskopatii? Co powoduje dyskopatię? Dowiedz się wszystkiego, co należy o niej wiedzieć.
26 grudnia 2020
Myślisz jak się wysypiać każdej nocy? Lepiej wysypiasz się w hotelu niż we własnym łóżku? To wina złego materaca!
24 grudnia 2020
Pokrowiec na materac to jego niezbędna część. Dlaczego potrzebujemy pokrowca na materac i który z nich jest najbardziej funkcjonalny?
22 grudnia 2020
Wydajność pracy zależy od tego, jak się wyśpimy. Jak więc poprawić swój komfort snu, a z nim wydajność pracy?
20 grudnia 2020
Zastanawiając się, gdzie kupić materac, myślimy o sklepie stacjonarnym oraz internecie. Doradzamy gdzie kupić materac, aby nie zostać oszukanym.
18 grudnia 2020
Sen polifazowy ma służyć do ograniczenia czasu przeznaczonego na spanie do nawet pięciu godzin na dobę. Czy to bezpieczne?
14 grudnia 2020
Menopauza budzi lęk u większości kobiet. Z menopauzą niekiedy błędnie kojarzy się utrata młodości i urody. Często menopauza powoduje też nocne poty.
12 grudnia 2020
Skąd bierze się otyłość? Jak leczyć otyłość? W jaki sposób otyłość wpływa na trudności ze spaniem?
10 grudnia 2020
Społeczeństwo rzymskie dzieliło się na dwa stany krańcowo różniące się sposobem życia: patrycjat i plebs. Jak wyglądały łóżka w starożytnym Rzymie?
8 grudnia 2020
Ludzie są jedynym gatunkiem, który dobrowolnie pozbawia się snu, na co ewolucja zupełnie nas nie przygotowała. Czym grozi brak snu?
4 grudnia 2020
Sny i ich znaczenie odgrywają w psychologii analitycznej dużą rolę. O ile sny nie muszą przepowiadać przyszłości, o tyle mogą dać nam inne istotne informacje.
2 grudnia 2020
Najczęściej sprzedawany materac to materac z pianki poliuretanowej. Istnieją jednak różne rodzaje tej pianki.
30 listopada 2020
Materac bonellowy jest reliktem przeszłości. Jego wady są tak wyraziste, że niewiele osób po materac bonellowy nadal sięga.
28 listopada 2020
Tybetańska joga śnienia to bardzo szczególny rodzaj świadomego śnienia. Tego rodzaju medytacja na sen jest skuteczna i polecana.
26 listopada 2020
Skolioza - jaki materac pomoże w jej leczeniu? Zapoznaj się z artykułem i z łatwością sprostaj wyzwaniu, jakim jest wybór odpowiedniego materaca na skoliozę.
24 listopada 2020
Zniesienie lordozy szyjnej, spłycona lordoza szyjna. Wszystkie oznaczają zmniejszenie naturalnej lordozy w odcinku szyjnym kręgosłupa.
22 listopada 2020
Wygodna wersalka do spania jest łatwa do użytkowania i zmieści się w każdym mieszkaniu. Wersalka nie zastąpi materaca.
20 listopada 2020
Czym różni się spłycona lordoza szyjna od lordozy szyjnej? Jak zapobiec zniesieniu lordozy szyjnej? Zadbaj o zdrowy kręgosłup!
18 listopada 2020
Wikingowie tak naprawdę nie spędzali całego życia na statkach. Siedziby, jakie budowali Wikingowie, były bardzo komfortowe.
16 listopada 2020
Wierzenia celtyckie są wyraźnie powiązane z muzyką. Celtowie wierzyli, że dźwięki harfy wywołać mogą świadomy sen, jak również zapobiec bezsenności.
12 listopada 2020